مجله تاپ‌ناز‌

چگونه مژه مصنوعی قرار دهیم؟ + بهترین روش گذاشتن مژه مصنوعی

شاید گذاشتن مژه مصنوعی روی پلک ها کمی کار سختی به نظر آید اما با استفاده از این آموزش ساده می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

روش گذاشتن مژه مصنوعی

مژه های بلند و پرپشت می توانند باعث جذاب شدن چشم های شما شوند. اما خیلی از خانمها مژه های بلند ندارند که می توانند از مژه های مصنوعی برای زیبایی چشم هایشان استفاده کنند.

اگر مژه های شما کوتاه است و می خواهید مژه مصنوعی استفاده کنید باید روش قرار دادن مژه روی چشم را بدون رفتن به آرایشگاه بدانید.

چگونه مژه مصنوعی قرار دهیم؟ + بهترین روش گذاشتن مژه مصنوعی

آموزش روش چسباندن مژه مصنوعی

قبل از گذاشتن مژه مصنوعی نباید آرایش به صورت داشته باشید، مژه مصنوعی را قرار دهید و سپس آرایش کنید. قسمت هایی از مژه شما که خیلی بلند و نا فرم هستند را با قیچی کوتاه کنید تا چشم های شما طبیعی به نظر برسند.

– در بتدا چشم ها را بشویید و مژه را تمیز کنید و سپس چشم ها را خشک کنید و مژه مصنوعی را با موچین بردارید و از چسب مخصوص مژه مصنوعی استفاده کنید و به آن بزنید و سپس به دقت بر روی پلک هایتان قرار دهید تا به خوبی به پلک ها بچسبد.

– بعد از اینکه مژه ها کامل به پلک چسبیدند یک خط چشم زیبا بکشید تا قسمت هایی که خالی دیده می شوند زیبا و پر به نظر ایند.

– برای کندن مژه ها باید کمی به آنها آب بزنید و چشم ها را خیس کنید تا چسب ضعیف شود و سپس به آرامی مژه ها را در آورید تا مژه های شما آسیبی نبینند.

» همچنین بخوانید :

 افزایش طول عمر مژه مصنوعی

مژه مصنوعی نگذارید

ترفند زیبا کردن مژه ها طبیعی در حد مژه مصنوعی!

مطالب مشابه را ببینید!