مجله تاپ‌ناز‌

چطور بر اساس فرم بدن تی شرت بپوشیم

اغلب اهمیت برخی لباس‌ها را فراموش می‌کنیم، اینکه یک مدل تی شرت مردانه را چطور انتخاب کنیم یا کدام شلوار جین را بپوشیم و چطور یک کت خوش فرم بخریم.

یک تی شرت ساده می‌تواند یکی از مهمترین بخش‌های استایل شما باشد، اگر می‌خواهید سبکتان را بسازید، باید ابتدا بدانید کدام تی شرت برای فرم بدن شما مناسب‌تر است.

اولین قدم این است که سایز و فرم بدن خود را بشناسید و بدانید بدن خود را چطور اندازه بگیرید و سپس کدام سایز تی شرت را انتخاب کنید، اگر این‌ها را می‌دانید یک مرحله از بقیه جلوترید!

یک تی شرت مردانه، درست اندازه خودتان

انتخاب تی شرت

1- وقتی یک تی شرت مردانه را می‌پوشید، درز شانه و بازوی آن، باید دقیقا در روی کتف یعنی جایی که دست به شانه وصل شده است قرار بگیرد.

2- اگر تی شرت تنگ باشد این درز به سمت بالا کشیده می‌شود و در زیر بغل خود احساس تنگی می‌کنید و آستین تی شرت به سمت بالا می‌رود.

3- اگر تی شرت شما بزرگ باشد، درز روی شانه پایین‌تر و روی بازو قرار می‌گیرد و به همین ترتیب مدل تی شرت برای شما بزرگ به نظر می‌رسد. اگر دلتان می‌خواهد تیپ بگی (Baggy) داشته باشید، این مدل اشکالی ندارد در غیر این صورت شما را چاق نشان می‌دهد.

4- قد تیشرت به فاق شلوار شما بستگی دارد، پایین تی شرت باید درست رو یا بالای خط کمر شلوار قرار بگیرد.

5- اگر تیشرت شما بلند باشد، روی باسن را می‌پوشاند و ممکن است شما را قد کوتاه نشان دهد.

6- تیشرت کوتاه باعث می‌شود کمر و شکم شما دیده شود، که این اصلا منظره‌ی جالبی را به وجود نمی‌آورد.

مدل تی شرت بدنسازی

انتخاب تی شرت

بیایید صادق باشیم! اگر شما در چند ماه گذشته هر روز به باشگاه رفته‌اید تا بتوانید با یک دست آهن را خم کنید، احتمالا دلتان نمی‌خواهد این واقعیت را زیر لباس مردانه پنهان کنید!

مدل تی شرت بدن سازی باید به بدن شما می‌چسبد و بازوها و سر شانه را نشان می‌دهد.

وقتی می‌خواهید یک تیشرت اسلیم یا جذب بپوشید باید بدانید که این مدل با تی شرت تنگ فرق می‌کند.

اگر سایز کوچک تی شرت را نسبت به سایز اندام خودتان انتخاب کنید، آستین‌ها به سمت بالا کشیده می‌شود و این کمکی به خوب دیده شدن بازوهای عضله‌ای شما نمی‌کند، ضمن اینکه بیش از بازو شکم شما دیده خواهد شد.

یک تی شرت اسلیم یا تی شرت نخی مردانه با کمی حالت الاستیکی برای شما مناسب‌ترین انتخاب است، فقط باید سایز درست را انتخاب کنید.

برند اس اولیور (s.Oliver) یکی از بهترین برندهای مردانه است که تی شرت‌های جذب و جذابی دارد.

مدل تی شرت مردانه برای استایل بگی

انتخاب تی شرت

اگر پیرو مد هستید، مد سال 2017 پوشیدن این مدل تی شرت مردانه را به شما پیشنهاد می‌دهد. این مدل برای کسانی که می‌خواهند در لباس خود احساس راحتی داشته باشند و در عین حال هم خوشتیپ دیده شوند مناسب است.

انتخاب این مدل تی شرت مردانه کمی از مدل‌های معمول دشوارتر است. بهتر است برای استایل بگی یک تی شرت معمولی با سایز بزرگ را انتخاب نکنید، چراکه این کار می‌تواند باعث شود لباس به شکل پیراهن روی تن شما دیده شده و قدتان را کوتاه‌تر نشان دهد.

اگر چارشانه‌اید، این مدل تی شرت را بپوشید

انتخاب تی شرت

هیچ چیز به اندازه یک تی شرت کاملا اندازه برای مردانه که اندام چارشانه‌ای دارند مناسب‌تر نیست. تی شرت شما نه باید خیلی بزرگ باشد نه خیلی تنگ!

یک تی شرت شیک مردانه می‌تواند پهنای شانه‌های شما را به شکل اغراق‌شده‌ای بیشتر نشان دهد.

یک تی شرت گشاد و بزرگ هم به همین ترتیب می‌تواند شما را مربعی نشان داده و قدتان کوتاه‌تر به نظر برسد.

تی شرت با راه راه عمودی و شلوار همرنگ می‌تواند اندام شما را کشیده‌تر نشان دهد.

تی شرت یقه هفت مردانه برای خوش‌تیپ‌ها

انتخاب تی شرت

اگر برای یک استایل شیک‌تر دنبال تی شرت مردانه هستید، یقه هفت‌ها را انتخاب کنید.

یقه این مدل تی شرت مردانه بر اساس سلیقه شما می‌تواند بازتر یا بسته‌تر باشد، اما ما پیشنهاد می‌کنیم سراغ یقه‌های بیش از حد باز نروید، آن‌ها به سختی قابل ست شدن با لباس های مردانه دیگر هستند.

اگر اندام روی فرم و ورزشکاری دارید می‌توانید، یک یقه هفت کمی بازتر داشته باشید. یقه خیلی باز می‌تواند شما را پهن و کوتاه نشان دهد.

برند سلیو (Celio) استاد طراحی انواع مدل تی شرت یقه هفت مردانه است، مدل مناسب خود را در این برند پیدا کنید.

یک مدل تی شرت مردانه برای هر استایلی

انتخاب تی شرت

به جای آنکه خودتان را در طرح و رنگ و مدل‌های عجیب و متفاوت غرق کنید، می‌توانید از یک تی شرت مردانه ساده و یک رنگ استفاده کنید.

بهترین رنگ برای یک تی شرت ساده، رنگ سفید است.

می‌توانید یک تی شرت مارک دار و با کیفیت سفید را با هر استایل و هر تیپی بپوشید، این مدل ساده با هر شلوار یا کفش مردانه ای ست می‌شود.

علاوه بر استایل روزمره، یک تی شرت ساده و سفید رنگ را می‌توان برای تیپ نیمه رسمی با کت و شلوار هم ست کرد.

انواع تی شرت مردانه با طرح ساده و رنگ سفید را از برندهایی مثل دفکتو (defacto) یا منگو (Mango) می‌توانید انتخاب کنید.

اگر اهل جستجو کردن در جدیدترین کلکسیون‌های برندهای مختلف هستید، فروشگاه اینترنتی لباس و کفش دیجی استایل پیشنهاد خوبی است.

 

 

مطالب مشابه را ببینید!