مجله تاپ‌ناز‌

قیمت مناسب بالابر هیدرولیک چقدر است؟

بالابر هیدرولیک, قیمت مناسب بالابر هیدرولیک

امروزه شرکت ها، انبارها، فروشگاه ها و خانه های زیادی اقدام به نصب بالابر و آن هم از نوع هیدرولیک می کنند.

چرا بالابر هیدرولیک؟

بالابر هیدرولیک ضریب امنیت بسیار بالایی دارد. نگرانی اصلی بسیاری از افراد روی سیم بکسل است. فکر می کنند بالابرهای کششی به این دلیل استفاده از سیم بکسل، امنیت پایین دارند.

در صورتی که سیم بکسل آخرین قطه ای است که باید به آن شک کرد. در بالابرهای کششی، خطر اصلی متوجه گیربکس است. متداول ترین حادثه های بالابرهای کششی به دلیل خلاص شدن دنده های گیربکس است.

این در حالی است که در بالابرهای هیدرولیک، هر چیزی که باعث ترکیدگی شیلنگ هیدرولیک، خرابی پمپ هیدرولیک یا شیر هیدرولیک شود، جک هیدرولیک با سرعت بسیار آرام به سمت پایین حرکت می کند. در نتیجه در بدترین حالت، بالابر با سرعت آرام روی زمین می نشیند.

قیمت مناسب بالابر هیدرولیک چقدر است؟

بالابر هیدرولیک شامل یونیت هیدرولیک که منبع قدرت آن است، شیر فرمان، الکتروموتور، پمپ هیدرولیک ، جک هیدرولیک ، ریل، کاراسلینگ و … است.

مهمترین و حساس ترین قطعات بالابرهیدرولیک یا آسانسور هیدرولیک که بیشترین آمار خرابی را دارد شیر فرمان، آب بندی های جک و صدای غیراستاندارد است. بنابراین در خرید بالابرهای هیدرولیک باید روی این قطعات حساسیت بیشتری نشان دهید.

قیمت بالابرهای هیدرولیک با توجه به کیفیت و امکانات از ۵ میلیون تومان تا ۱۸ میلیون تومان برای ارتفاع ۳ متر و وزن ۴۰۰ کیلوگرم متغیر است.

 

در هنگام خرید چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

در خرید بالابرهای هیدرولیک توجه داشته باشید که تنها قیمت بالابر را مدنظر قرار ندهید. بسیاری از افرادی که با ما تماس می گیرند و درخواست نصب یا تعمیر بالابر دارند، قبلا شخص یا شرکت دیگری برایشان بالابر نصب کرده است (با قیمت پایین). بعد از مدت کوتاهی بالابر به مشکل خورده. با شرکت مربوطه که تماس گرفته اند، جوابی که گرفتند این بوده: “به ما ربطی ندارد. برو شکایت کن”.

از طرف دیگر اگر بالابر به مشکل برخورد کند، ممکن است مجبور شوید چندصد هزار تومان تا چندین میلیون تومان به خرج افتید.

مسئولیت پذیری شرکت یا شخص نصب کننده بسیار مهم است.

مدت گارانتی و شرایط گارانتی را از شرکت مربوطه حتما بپرسید.

نمونه کارهایی که انجام داده اند را حتما ببینید و میزان رضایت صاحبان آن ها را بسنجید.

شرکت هایی هستند که می گویند ما فقط پکیج کامل را می دهیم و خودتان بدهید به یک نصاب برایتان نصب کند. در صورتی که بالابر بعدا خراب شود، اگر با شرکت سازنده تماس بگیرید، مشکل را گردن نصاب و اگر با نصاب تماس بگیرید، مشکل را گردن سازنده می اندازد. در نهایت این شما هستید که ضرر کرده اید.

شرکتی که بالابر می سازد، باید مسئولیت تمام مراحل ساخت، نصب و استارت بالابر را به عهده بگیرد.

شرکت هیدرولیک میلاد با بیش از ۲۵ سال سابقه در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات هیدرولیک از جلمه انواع بالابرهای هیدرولیک، افتخار ارائه خدمات به افراد حقیقی و حقوقی فراوانی را در زمینه بالابرهای هیدرولیکی داشته و به لطف خدا اعتبار این شرکت، مشتریان راضی است که در طی این مدت از خدمات این شرکت استفاده کرده اند.

بهترین قیمت برای بالابر هیدرولیک

مطالب مشابه را ببینید!