اگر چشمهای زیبا می خواهید بخوانید!

اگر چشمهای زیبا می خواهید بخوانید!

روش های داشتن چشم های زیبا

این شما هستید که چشم هایتان را اسرار آمیز و زیبا جلوه می دهید. چشم های قهوه ای، سبز، عسلی، یا آبی، هیچ رنگ چشمی خسته کننده نیست. با این 8 تکنیک می توانید کاری کنید که رنگ چشم هایتان عالی جلوه کند.

لباس هایی انتخاب کنید که با رنگ چشمانتان جور باشد.

اگر رنگ چشمانتان آبی یا سبز است، برای اینکه تناقض ایجاد کنید می توانید از رنگ های تیره برایلباس استفاده کنید. اگر رنگ چشمانتان آبی متوسط است، می توانید از لباس چین آبی نفتی استفاده کنید که حسابی با رنگ چشمانتان جور است. اگر چشمان قهوه ای رنگ دارید، رنگ هایی باید برای لباس انتخاب کنید که قدرت چشمانتان را بیشتر کند: مثل رنگ های قرمز عمیق مثل قرمز کبود به رنگ قهوه ای به چشم ها جذابیت ویژه ای می دهد. اگر چشمانی عسلی دارید، لباس هایی انتخاب کنید که در آن از رنگ طلایی استفاده شده باشد. چشمان سبز هم با رنگ های زرد کمرنگ یا سبز تیره بسیار متناسب است.

از وسایل جانبی استفاده کنید.

اگر نمی خواهید فقط به چند رنگ خاص برای لباس بسنده کنید، می توانید برای جلوه دادن بیشتر به رنگ چشمانتان از وسایل جانبی استفاده کنید. می توانید از شال یا دستمال گردنی که دقیقاً با رنگ چشمانتان جور باشد، یا کلاهی که رنگ چشمانتان را تقویت کند استفاده کنید.

از زیورآلات مناسب استفاده کنید.

یک راه دیگر برای جلوه دادن به چشمانتان این است که از زیورآلاتی استفاده کنید که رنگ چشمانتان را تقویت کند. گوشواره های طلا بسیار با چشمان قهوه ای متناسب است، در حالی که چشمان آبی و سبز بیشتر با جواهرآلات آبی فیروزه ای، طلا سفید و نقره جور هستند.

اگر چشمهای زیبا می خواهید بخوانید!

عینکی مناسب با چشمانتان انتخاب کنید.

اگر عینکی هستید، به خاطر داشته باشید که عینکتان مهمترین زیورآلات شماست. فرم های باکیفیت و باکلاس برای عینکتان استفاده کنید که چشمانتان را پنهان نکرده و جلوه آنها را بیشتر کند. اگر چشمانتان بزرگ و تیره رنگ هستند، می توانید از فرم های جدید و سنگین استفاده کنید. اگر رنگ چشمانتان روشن تر است، می توانید از مدل های بدون فرم یا فرم هایی که فرم نقره ای روشن باریک داشته باشد استفاده کنید.

برای جلوه کردن چشمانتان آرایش کنید.

آرایش یک روش عالی برای تقویت رنگ چشمانتان است. سایه چشم قهوه ای و ریمل برای آبی تر کردن چشمان آبی عالی هستند در حالی که برای چشمان قهوه ای رنگ، سایه رنگ های طوسی، خاکستری و آبی عالی هستند. چشمان سبز با هر رنگ سایه چشمی خوب هستند. استفاده از ریمل برای تقویت رنگ چشم ها لازم است. برای چشمان آبی از ریمل قهوه ای، برای چشمان سبز، عسلی و قهوه ای از ریمل سیاه استفاده کنید.

رنگ موهایتان را در نظر داشته باشید.

رنگ موهایتان هم می تواند جلوه بیشتری به رنگ چشمانتان دهد. موهایی با سایه قرمز جلوه ای عالی به چشم های سبز و آبی می دهد و موی بلوند هم با چشمان قهوه ای تیره بسیار جذاب است. موهای تیره و سیاه با چشمان روشن جور است.

از چشمانتان مراقبت کنید.

مهم نیست که با چه دقتی لباس، رنگ مو، زیورآلات و آرایشتان را انتخاب می کنید، اگر چشمانتان قرمز و پف کرده باشد، هیچ جذابیتی نخواهند داشت. سعی کنید با خواب کافی از چشمانتان مراقبت کنید. اگر چشمانتان همیشه قرمز می شود، از قطره چشم برای بهبود آن استفاده کنید. برای کم کردن پف چشم، یک تکه خیار را به مدت 5 دقیقه روی چشمانتان قرار دهید.

از لنزهای رنگی استفاده کنید.

برای ایجاد تغییر در چهره تان می توانید لنزهای رنگی خریداری کنید. لنزهای رنگی در رنگ ها و سایه های مختلف موجود است. در اکثر فروشگاه ها می توانید لنزها را روی چشمتان تست کنید تا لنزی را بخرید که به شما بیاید.

هر چه که انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید که چشمانتان دریچه به سمت روح شماست، پس حسابی از آنها مراقبت کنید.

مطالب مشابه را ببینید!