مجله تاپ ناز / گالری تصاویر / 🤴 عکس بازیگران / بیوگرافی دنیا جهانبخت ؛جدیدترین عکس های دنیا جهانبخت مدل معروف اینستاگرام

بیوگرافی دنیا جهانبخت ؛جدیدترین عکس های دنیا جهانبخت مدل معروف اینستاگرام

دنیا جهانبخت

بیوگرافی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت مدل و یکی از شاخ های اینستاگرام است که زاده 30 آبان سال 1368 در شهر تهران است. او لیسانس رشته گرافیک از دانشگاه ازاد دارد.

او در یک خانواده 4 نفره زندگی می کند و پدر او فوت کرده است. هم اکنون در ترکیه زندگی می کند و قصد دارد به آمریکا مهاجرت کند. او بعد از پایان یافت تحصلاتش به همراه خانواده به استانبول ترکیه مهاجرت کرد. هم اکنون منتظر است تا بتواند اقامت دائمی آمریکا را نیز به دست آورد.

دنیا جهانبخت

معروفیت در اینستاگرام

او ابتدا از فیسبوک شروع کرد و به چهره ای معروف تبدیل شد. در سن 18 سالگی عکس های خود را در اینستاگرام منتشر کرد که باعث شد بسیار معروف شود و دنبال کنندگانش روز به روز بیشتر شوند. سپس پیج ایسنتاگرام را راه انداخت و هم اکنون فالوئرهای میلیونی دارد. او با ابراز علاقه به ساسی مانکن و گریه کردن مقابل دوربین بسیار جنجالی شد. او مدام به ساسی مانکن ابراز علاقه می کرد ولی این عشق یک طرفه بود و ساسی اصلا حواب دنیا جهانبخت را نمی داد تا اینکه او کلیپی از خفه کردن خودش را منتشر کرد که ابعاد این ماجرا بزرگ تر شد وباعث شد که او بیشتر از قبل دیده شود. بعد از مدتی او با طلا گلزار مدلی که ساکن دبی است و گویا با ساسی مانکن رابطه دارد، وارد بحث شد و این ماجرا هم برای کاربران بسیار جالب بود.

 

دنیا جهانبخت

همسر دنیا جهانبخت

او پس از مدتی عکسی نامشخص از یک پسر منتشر کرد و اعلام کرد که با او نامزد شده است. از عکس هایی که دنیا از هدیه های گران قیمت منتشر می کند، گویا او یک همسر پولدار دارد.

 

دوستی با امیر تتلو

پس از جنجال های عشق خیالی او به ساسی مانکن این بار او ابراز علاقه به امیر تتلو کرده است و با تتلو وارد رابطه عاشقانه شده است.

 

 

عکس های دنیا جهانبخت و مادرش

عکس های جدید دنیا جهانبخت

دنیا جهانبختدنیا جهانبخت دنیا جهانبختدنیا جهانبخت دنیا جهانبخت دنیا جهانبخت دنیا جهانبخت دنیا جهانبخت دنیا جهانبخت دنیا جهانبختدنیا جهانبخت

 

 

Xبستن تبليغ
به دیگر صفحات سایت هم مراجعه کنید