مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی دنیا جهانبخت ؛جدیدترین عکس های دنیا جهانبخت مدل معروف اینستاگرام

بیوگرافی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت مدل و یکی از شاخ های اینستاگرام است که زاده 30 آبان سال 1368 در شهر تهران است. او لیسانس رشته گرافیک از دانشگاه آزاد دارد.

او در یک خانواده 4 نفره زندگی می کند و پدر او فوت کرده است. هم اکنون در ترکیه زندگی می کند و قصد دارد به آمریکا مهاجرت کند. او بعد از پایان یافت تحصلاتش به همراه خانواده به استانبول ترکیه مهاجرت کرد. هم اکنون منتظر است تا بتواند اقامت دائمی آمریکا را نیز به دست آورد.

معروفیت در اینستاگرام

او ابتدا از فیسبوک شروع کرد و به چهره ای معروف تبدیل شد. در سن 18 سالگی عکس های خود را در اینستاگرام منتشر کرد که باعث شد بسیار معروف شود و دنبال کنندگانش روز به روز بیشتر شوند. سپس پیج ایسنتاگرام را راه انداخت و هم اکنون فالوئرهای میلیونی دارد. او با ابراز علاقه به ساسی مانکن و گریه کردن مقابل دوربین بسیار جنجالی شد. او مدام به ساسی مانکن ابراز علاقه می کرد ولی این عشق یک طرفه بود و ساسی اصلا حواب دنیا جهانبخت را نمی داد تا اینکه او کلیپی از خفه کردن خودش را منتشر کرد که ابعاد این ماجرا بزرگ تر شد وباعث شد که او بیشتر از قبل دیده شود. بعد از مدتی او با طلا گلزار مدلی که ساکن دبی است و گویا با ساسی مانکن رابطه دارد، وارد بحث شد و این ماجرا هم برای کاربران بسیار جالب بود.

مهاجرت به کشور ترکیه

او پس از پایان تحصیلاتش در ایران با خانواده اش به کشور ترکیه مهاجرت کردند. او قصد دارد که پس از ترکیه به کشور آمریکا مهاجرت کند.

 

دنیا جهانبخت

همسر دنیا جهانبخت

او پس از مدتی عکسی نامشخص از یک پسر منتشر کرد و اعلام کرد که با او نامزد شده است. از عکس هایی که دنیا از هدیه های گران قیمت منتشر می کند، گویا او یک همسر پولدار دارد.

دنیا جهانبخت

همسر جدید دنیا جهانبخت کیست

در شروع سال 99 معلوم شد که او با فرشید امیر شقاقی مونتیگو که یک خواننده است و یکی از افراد معروفی است که سایت شرط بندی دارد وارد رابطه شده است. گویا این دوستی هم یکی از ترفندهای جذاب فالوور برای اینستاگرام است.

دنیا جهانبخت

دوستی با امیر تتلو

پس از جنجال های عشق خیالی او به ساسی مانکن این بار او ابراز علاقه به امیر تتلو کرده است و با تتلو وارد رابطه عاشقانه شده است.

دنیا جهانبخت

رابطه با مهراد جم

در مهر سال 1399 کلیپ هایی دو نفره از دنیا جهانبخت و مهراد جم منتشر شد. رابطه این دو بقدری جدی بود که مهراد جم، تصویر چشمان دنیا را پشت شانه اش خالکوبی کرده بود!

گفته می شود که دنیا جهانبخت باردار است و پدر فرزندش مهراد جم است. در تاریخ شهریور سال 1400، مهراد جم به ایران برگشت و دنیا جهانبخت هم استوری های دردناک به دلیل جدایی از مهراد منتشر کرد.

دنیا جهانبخت

عکس های دنیا جهانبخت و مادرش

عکس های جدید دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت دنیا جهانبخت دنیا جهانبخت دنیا جهانبختدنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

مطالب مشابه را ببینید!