مجله تاپ‌ناز‌

داستان سریال خداحافظ بچه + عکس های سریال و بیوگرافی بازیگران

سریال خداحافظ بچه

سریال خداحافظ بچه یکی از مجموعه های موفق به کارگردانی منوچهر هادی است که در ماه رمضان سال 91 از شبکه سوم پخش شد. این سریال با انتقاد سازمان بهزیستی همراه شد. چند سکانس از قسمت های پایانی این سریال را بهروز افخمی کارگردانی کرد.

داستان سریال خداحافظ بچه

سریال “خداحافظ بچه” قصه زوجی خوشبخت به نام مرتضی و لیلا (شهرام حقیقت‌دوست و مهراوه شریفی‌نیا) را روایت می‌کند که در آرزوی تولد فرزند به سر می‌برند. وقوع اتفاقی غیرمنتظره، زندگی آرام این زوج را به هم می‌ریزد. آن دو با انجام آزمایشی، در می‌یابند که مشکل ناباروری دارند و به همین دلیل، تصمیم می‌گیرند سرپرستی کودکی را به عهده بگیرند و . . .

بازیگران سریال خداحافظ بچه

آتیلا پسیانی، بهاره رهنما، شهرام حقیقت‌دوست، مهراوه شریفی‌نیا، بهنوش بختیاری، مهدی صبایی، ایمان صفا، مائده طهماسبی، ناصر گیتی‌جاه، شهین تسلیمی، پوراندخت مهیمن، نادره محتشمی، داریوش هاشمی، مونیا جمالپور، عبدا… عبدالکریمی، محسن حاجی‌قاسم، کاوه نوید، مرتضی کوهی، ندا میرمهدی، حدیث میرامینی، سیروس همتی و نوشین زارع

 • شهرام حقیقت‌دوست… در نقش مرتضی
 • مهراوه شریفی‌نیا… در نقش لیلا
 • ناصر گیتی جاه… در نقش عباس
 • شهین تسلیمی… در نقش منیژه، مادر مرتضی
 • ایمان صفا… در نقش دوست مرتضی
 • مهدی صبایی… در نقش احمد، دوست مرتضی
 • مائده طهماسبی… در نقش شهناز
 • پوراندخت مهیمن… در نقش مادر لیلا
 • حدیث میرامینی… در نقش رعنا، خواهر لیلا
 • بهنوش بختیاری… در نقش گیتی، دوست لیلا
 • بهاره رهنما… در نقش نازنین، مادر کودک دزدیده شده
 • آتیلا پسیانی… در نقش خسرو، پدر کودک دزدیده شده
 • سیروس همتی… در نقش مجتبی، راننده

زمان پخش سریال

این سریال در ماه رمضان سال 1391 از شبکه سوم پخش شد. حالا پس از 7 سال این سریال از 15 بهمن ماه از شبکه آی فیلم در حال پخش است. این سریال از روز سه شنبه 15 بهمن سال 98 هر شب ساعت 19 از شبکه Ifilm پخش می شود و تکرار این سریال ساعت 3 صبح و 11 روز بعد پخش می شود.

 

بیوگرافی شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست متولد 27 اسفند سال 1351 در شهر رشت است او بازیگر ایرانی است و مدرک کارشناسی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی دارد. او قبل از اینکه به صورت آکادمیک بازیگری را آموزش ببیند، در کلاس های آموزش بازیگری حمید سمندریان شرکت کرد و در آن زمان با شهاب حسینی همکلاس بود. او بازیگری را از سال 1373 با پسر کارون آغاز کرد و نخستین سریالی هم که در آن ایفای نقش کرد سریال مهر خوبان در سال 1374 بود. نخستین فیلمی که در آن ایفای نقش کرد یک نقش کوتاه در فیلم درخت گلابی به کارگردانی داریوش مهرجویی در سال 1376 بود.

بیوگرافی مهراوه شریفی‌نیا

مهراوه شریفی نیا متولد 29 فروردین سال 1360 در شهر تهران است و بازیگر سینما و تلوزیون است. او دیپلم ریضای فیزیک دارد و فارغ التحصیل رشته موسیقی از دانشگاه هنر تهران است. پدر محمدرضا شریفی نیا بازیگر و مادرش هم آزیتا حاجیان بازیگر ایرانی است.  خواهر کوچکتر او ملیکا شریفی نیا است که او هم بازیگر و نقاش است.

بیوگرافی حدیث میرامینی

حدیث میرامینی بازیگر متولد 27 آبان سال 1366 است. او مدرک رشته نمایش را در مقطع کارشناسی دارد. پدر او کارمند بازنشسته بانک و مادرش هم خانه دار است. او فرزند چهارم خانواده است و فرزند آخر است.

او در ابتدا به عنوان بازیگر وارد سینما و تلویزیون نشد و در ابتدا به عنوان دستیار کارگردان در سریال فرزند صبح حضور پیدا کرد و پس از آن بود که بازیگری را شروع کرد.

 

بهنوش بختیاری در خداحافظ بچه

 لیلا در خداحافظ بچه
مهراوه شریفی نیا در خداحافظ بچه
شهرام حقیقت دوست در خداحافظ بچه
بازیگران سرایل خداحافظ بچه
bye baby serial
شهرام حقیقت دوست

مطالب مشابه را ببینید!