مردی که عکسهای خصوصی همسرش را در اینترنت گذاشته بود دستگیر شد

دستگیری مرد

رییس پلیس فتای آذربایجان‌شرقی از شناسایی و دستگیری مردی که با پخش تصاویر همسر سابقش در یک سایت اینترنتی قصد انتقامجویی از وی را داشت، خبرداد.

سرهنگ قاسملو در این‌باره گفت: درپی شکایت زنی مبنی بر هتک حرمت وی در فضای مجازی، ماموران اقدامات خود برای شناسایی و دستگیری متهم را آغاز کردند.

رییس پلیس فتای آذربایجان‌شرقی ادامه‌داد: شاکی در شکایت خود مدعی شد که فرد ناشناسی با انتشار تصاویر خصوصی وی در اینترنت به همراه درج مطالب کذب موجب آزار و آبروریزی وی شده است.

قاسملو افزود: پس از تحقیقات نشانه‌هایی از متهم مشاهده و مشخص شد که وی همسر سابق شاکیه بوده و در اقدامی متهم در منزل پدری دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

رییس پلیس فتای استان آذربایجان‌شرقی ادامه‌داد: متهم پس از رویت شواهد و مدارک به جرم خود اعتراف و معترف شد که به قصد تسویه حساب و انتقام از همسرسابقش اقدام به این کار کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در بررسی‌ها مشخص شد که طرفین پرونده چند سال پیش از طریق اینترنت با هم آشنا شده و ازدواج کرده‌اند و به سبب عدم شناخت همدیگر، عمر زندگی آنان به کمتر از یکسال کفاف نداده و مسائل غیراخلاقی موجبات این جدایی شد و آنان با توجه به کینه‌ای که از همدیگر داشتند درصدد تضعیف شخصیت هم برآمدند.

قاسملو هشدار داد: خانواده‌ها بر ارتباطات اینترنتی فرزندان خود دقت بیشتری کرده و جوانان نیز نسبت به افرادی که در فضای مجازی با آنان آشنا می‌شوند هشیار باشند زیرا در این فضا به راحتی می‌توان تغییر چهره داد و خود را جای فرد دیگری القا کرد.

مطالب مشابه را ببینید!