نشانه ها و علائمی که یک دختر عاشق شما است + ویدیو

نشانه ها و علائمی که یک دختر عاشق شما است + ویدیو

چظور بفهمم یک دختر عاشقم شده؟

شنیدن پاسخ منفی از سمت دختر مورد علاقه برای مرد می تواند یک امر ناخوشایند باشد. هیچ چیزی به اندازه اینکه دختر آرزوهای شما تقاضای ازدواج شما را نپذیرد، بد نیست! شاید قبل از پیشنهاد دادن تصور می کردید که او به شما علاقه دارد ولی احتمالا شما در مورد او برداشت بد کرده اید و نشانه ها را اشتباه گرفته اید.

از نظر آقایان خانم ها هنگام ابراز علاقه خیلی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند و شاید در این هنگام جوابهای ضد و نقیض بدهند زیرا مطمئن نیستند که هدفشان چیست. آقایان به همین دلیل به دنبال یک سری علائم و نشانه هستند که بتوانند متوجه شوند طرف مقابل عاشقان است یا نه!

نشانه هایی که ثابت می کند یک دختر عاشق شما است

هر جا هستید، او آنجاست

هر جایی که شما حضور دارید ک و بیش او را هم می بینید. او به صورت تصادفی هر جایی که شما هستید پیدا می شود، یا در راه روی محل کار شما مرتب قدم می زند، یا به صورت تصادفی با شما هم صحبت می شود و یا در مهمانی در کنار شما مانور می دهد.

این حرکات برای جلب توجه شما است، و اینها حکاتی هستند برای اینکه شما را در موقعیتی قرار دهند که شما قدم اول را بردارید. مساله این است که خیلی از مردان نسبت به این کار زنان بی توجه هستند و به همین دلیل خیلی از فرصت ها را از دست می دهند. مردان به صورت مستقیم عمل می کنند اما زنان غیر مستقیم. پس اگر زنی به صورت مکرر شروع به قرار گرفتن در سر راه شما کرد، احتمال اینکه او این کار را به صورت عمدی انجام می دهد زیاد است.

او حرکاتی ویژه انجام می دهد

جمله ای قدیمی است که می گوید “جسم دروغ نمی گوید”. طبیعت انسان طوری برنامه ریزی شده است که هنگام ابراز علاقه بی اختیار شروع به انجام یک سری حرکات حسمانی مشخص می کند. این کارهای غیر شفاهی از گشاد شدن چشم هنگام نگاه کردن به چیزی جالب تا لمس کردن و لبخند زدن متغیر می باشد.

» همچنین بخوانید : نشانه های عشق واقعی جنس مخالف به شما

در اینجا به برخی از علائم زبان جسمانی زنان اشاره می کنیم:

۱- اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

حتما بخوانید  متن های بسیار زیبای عاشقانه

۲- خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

۳- بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها

۴- نوازش کردن جواهرات مانند گوشواره و لمس نمودن دسته عینک

۵- چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو

۶- تقلید از حرکات شما ( مثلا” اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را میکند.)

۷- لبخند زدن هنگامی که شما او را برانداز می کنید.

اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.

 

او برای شما همیشه وقت دارد

این قانون اصلی بازی عشق است. اگر زنی علاقه دارد که با شما بیرون برود و رابطه داشته باشد، همیشه خود را در دسرس شما قرار می دهد. او در سریعترین زمان به پیام و یا تلفن شما پاسخ می دهد. او دعوت شما را برای با هم بودن همیشه می پذیرد و اگر او در روزی که شما تعیین کرده اید وقت نداشته باشد، حتما این جمله و یا شبیه به آن را خواهد گفت : ” این جمعه نمی توانم، اما اگر ممکن است و اشکال ندارد برای جمعه بعد حاضر هستم، باشه؟”

شما از کسی که عاشق شما است این جملات کوتاه را هرگز نخواهید شنید : “الان واقعا” یا “بذار ببینم وقت دارم” یا نمی دونم بتونم بیام یا نه”

او در مورد شما کنجکاو است

زنی که علاقه مند شما است همیشه می خواهد همه چیزهای شما را بدانید. این زن در مورد شغل، خانواده، سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما می پرسد. انگیزه اصلی او این است که علایق شما را بشناسد تا بتواند خودش را با این علایق مشترک کند و پیوستگی بیشتری با شما داشته باشد، اگر شما از قایق سواری خوشتان نمی آید شاید او نیز به ناگهان از این کار متنفر شود.

 

او وضعیت مالی شما را می سنجد

زنی که به شما علاقه دارد مایل است در مورد منابع و بنیه مالی همسر آیندش اطلاعات داشته باشد مثلا شاید بپرسد : “کجا زندگی می کنی؟”، “چه خودرویی داری؟” و “شغلت چیست” که اینها همه نشانه علاقه اوست. اگر پاسخ این سوالات مطابق با استانداردهای این زن باشد، علائم بعدی ظاهر می شوند وگرنه او به ارامی سرد می شود.

او در مورد آینده صحبت می کند

دختری که به شما علاقه مند است تمایل دارد که در مورد برنامه ها و نقشه های آینده شما و کارهایی که انجام می دهید اطلاع داشته باشد. او در این موارد چیزی شبیه به این می گوید : “وای… تو هم از بولینگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

 

او بیقراری و بی تابی می کند

اگر به طور واقعی علاقه مند شما باشد، در اطراف شما دستپاچه می شود و بیقرار خواهد بود، به خصوص زمانی که شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او بشوید. البته شاید او شخصی خجالتی باشد، اگر او فقط پیش شما بیقرار می شود، احتمالا در سرش فکر ازدواج با شما را دارد.

 

او نسبت به رابطه شما با زنان دیگر، حسادت می ورزد

زن اگر به مردی علاقه داشته باشد سعی می کنند مانند یک عقاب از او مراقبت کند و او را با چنگ و دندان حفظ نماید. اگر در حال جوک گفتن برای زنان دیگر شما متوجه شدید که او در حال حرص خوردن است پس باید بدانید این همان چیزی است که باید از یک زن عاشق انتظار داشت. این موضوع خیلی طبیعی است و دلیلی بر حسادت و خودخواهی او نیست بلکه یک خصلت است که در وجود زنان است.

نشانه هایی که گفتیم شاید لوزما دلیلی بر علاقه مندی یک دختر نسبت به شما نباشد چون بعضی از نان با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر بیشتر این علائم را دیدید می توانید به عشق آن دختر امیدوار باشید.

12 نشانه دختری که شما را دوست دارد

مطالب مشابه را ببینید!