مجله تاپ‌ناز‌

بازیابی رمز اینستاگرام ؛ روش بازیابی پسورد گم شده اینستاگرام با ایمیل و فیس بوک

اگر رمز عبور اینستاگرام را گم کرده اید و پسوردتان یادتان نمی آید می توانید با استفاده از دو روش اکانت خود را بازیابی کنید. یکی با ایمیلی که روز اول با آن ثبتت نام کردید و یا با استفاده از اکانت فیس بوک.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با این 2 روش

شاید برای شما پیش آمده باشد که هنگا ورود اطلاعات نام کاربری و پسورد، رمز اینستاگرام را فراموش کرده باشید و برای یاد آوردن رمز به شدت هم تلاش کردید ولی بی فایده بوده است. در این وضعیت چه باید کرد؟ آیا باید حساب کاربری جدیدی در Instagram ساخت؟ آیا حساب کاربری قبلی دیگر از کار افتاده است؟

در پاسخ به این سوالات باید بگوییم که اصلا نیاز نیست نگران شوید و شما می توانید با استفاده از 2 روش ساده جساب کاربری اینستاگرام خود را برگردانید و از آن استفاده کنید.

این 2 روش ساده عبارتند از : 

  • روش اول بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل
  • روش دوم بازیابی رمز اینستاگرام با فیس بوک

روش بازیابی رمز عبور اینستاگرام و به دست آوردن پسورد

  • روش بازیابی رمز عبور اینستاگرام با ایمیل

در ابتدا وارد صفحه اصلی اینستاگام شوید و آی دی کاربری خود را وارد کنید.  بعد از وارد کردن حساب کاربری خود، اگر پسورد را به یاد نمی آورید. روی گزینه ? Forgot password کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود.

بازیابی رمز اینستاگرام

آموزش بازیابی پسورد اینستاگرام

طبق تصویری که مشاهده می کنید یک صفحه جدید برای شما باز می شود و از شما شماره تلفن، ایمیل و یا حساب کاربری که در اینستاگرام ذخیره کرده اید را می خواهد. پس با اورد کردن یکی از آنها می توانید خیلی ساده حساب کاربری خود را باز هم فعال کنید.

مطلب مشابه: چگونه یک پسورد قوی بسازیم؟

بازیابی رمز اینستاگرام

چطور پسورد اینستاگرا بازیابی کنیم؟

در صورتی که اگر شماره تلفن و یا ایملتان را بفرستید با شماره تلفن و آدرس ایمیلی که در حساب کاربری خود وریفای verify کرده بودید، مطابقت داشته باشد یک پیام دریافت می کنید که با کلیک کردن روی لینک درج شده آن، می توانید خیلی ساده تمام حساب کاربری خود را تغییر دهید و دوباره از آن استفاده کنید.

در ابتدا وارد صفحه اصلی اینستاگرام شوید. سپس روی گزینه Log in with Facebook کلیک کنید. بعد از باز شدن پنجره جدید مشخصات فیس بوک خود را وارد کنید و سپس روی گزینه Login کلیک کنید.

بعد از کلیک کردن روی لاگین یک پنجره برای شما باز می شود که به شما کمک می کند بتوانید رمز جدید اینستاگرام خود را تعریف کنید و به سادگی این رمز را بازیابی کنید.

توجه داشته باشید که این گزیه در صورتی فعال و قابل استفاده خواهد بود که پیش از این حساب اینستاگرامی خود را به فیس بوک وصل کرده باشید.

بخوانید : چطور از اینستاگرام پول در بیاریم؟! کسب درآمد از Instagram

مطالب مشابه را ببینید!