مجله تاپ‌ناز‌

دستورالعمل 3 کیلو لاغر شدن فقط در 2 روز!

در این مطلب نوعی نوشیدنی مخصوص کاهش وزنرا به شما معرفی می کنیم که باعث می شود در مدت 2 روز در حدود 3 کیلو وزن کم کنید. ترکیبات این نوشیدنی بسیار پر خواص هستند.

روش لاغر شدن به میزان 3 کیلو در 2 روز

ایا ممکن است در طول دو روز وزن زیاد کم کنیم؟ این باور کردنی نیست ولی ممکن است. اگر شما زیاد چاق هستید و می خواهید وزن خود را کاهش دهید به شما پیشنهاد می کنیم که هر چه زودتر این دستورالعمل را انجام دهید.

هر وقت صحبت از کاهش وزن می شود ما به فعالیت های سنگین ورزشی و رژیم غذایی فکر می کنیم که البته درست است. افراد برای کاهش وزن باید متابولیسم بدن خود را بالا ببرند و کالری های اضافه بدن را اینگونه بسوزانند که منجر به کاهش چربی های بدن می شود.

 

دستورالعمل 3 کیلو لاغر شدن فقط در 2 روز!

در این مطلب موادی را به شما معفی می کنیم که فقط کافی است نیم ساعت پس از صبحانه مصرف کنید و خیلی راحت امنند بقیه مایعات مصرف شود. در روزهای اول مصرف به شما پیشنهاد می کنیم که مقدار زیادی میوه، سبزیجات و چای مصرف کنید و شکر مصرف نکنید.

مواد اولیه برای تهیه نوشیدنی 3 کیلو لاغری در 2 روز:

6 قاشق آب لیمو

4 بوته سیر

4 گوجه متوسط

1/2لیتر آب

6 تکه یخ

تمام این مواد را درون مخلوط کن به خوبی مخلوط کنید به گونه ای که تکه ای سیر و یا گوجه دیده نشود.

گوجه فرنگی به دلیل داشتن لی کوپین شبیه به آنتی اکسیدان قهوه عمل می کند و سم های بدن را پاکسازی می کند و کم می کند. این محلول لاغری را باید هفته ای دو بار مصرف کنید تا نتایج عالی ان را ببینید.

همیشه مصف محلول های لاغری و رژیم غذایی درست در کنار وززش می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. ما به افراد چاق توصیه می کنیم که ورزش را در کنار رژیم غذایی انجام دهند تا خیلی بهتر و سریع تر لاغر شوند.

» همچنین بخوانید :

روش های سریع 15 دقیقه ای برای کاهش وزن و لاغری

دانه های گیاهی که باعث لاغری می شوند

رازهایی برای لاغری و کوچک کردن شکم خانم ها

مطالب مشابه را ببینید!