حرکت جالب و مثال زدنی کریس رونالدو در زمین فوتبال

حرکت جالب و مثال زدنی کریس رونالدو در زمین فوتبال

سایت گل- کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید در دیدار دوستانه تیمش مقابل چلسی در فینال گینس کاپ که در میامی برگزار شد، نه تنها حرفهایی برای گفتن به ژوزه مورینیو سرمربی اسبقش دررئال داشت، بلکه بایک رفتار استثنایی درسهای زیادی به فوتبالیست های جوان داد.

دراین بازی رئال مادرید با نتیجه 1- 3 از سد چلسی عبور کرد و رونالدو 2 گل از 3 گل تیمش را به ثمر رساند تا پاسخ صحبت های اخیر مورینیو که رونالدوی برزیلی را رونالدوی واقعی خوانده بود، در زمین مسابقه فوتبال بدهد.

این ستاره پرتغالی بعد از به ثمر رساندن سومین گل تیمش دراین بازی، شاهد آن بود که یک هوادار که پیراهن شماره 7 رئال مادرید را برتن دارد، با عبور از سد نیروهای امنیتی وارد زمین شدو مستقیما به سمت او حرکت کرد. زمانی که این هوادار به نزدیکی کریس رسید، روی زمین زانو زد و بعد آغوشش را برای بغل کردن کریس گشود. ستاره پرتغالی هم درکمال آرامش و بدون رفتاری بد این هوادار را در آغوش گرفت و هیچ رفتار زشتی در کنار زدن او نشان نداد و این درحالی است که خیلی از ستاره های دنیای فوتبال در چنین شرایطی با ترشرویی با هوادار رفتار می کنند.کریس همراه با این هوادار به کناره زمین آمد و او را به دست نیروهای امنیتی سپرد و آنها هم بدون اعمال زور و خشونتی این پسر را بیرون بردند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس، این پسرهم در صحبت هایی درمورد دلیلش برای انجام این کار صحبت کرده و توضیح داد که هدفش دیدار از نزدیک با اسطوره ورزشی اش بوده. این رفتار رونالدو باعث شد تا علاوه بر هم تیمی های کریس در رئال، او با تبریک و تحسین بازیکنان چلسی نیز مواجه شود و بازیکنان هر دوتیم به کریس به خاطر این رفتار مناسب و مودبانه اش از او تشکر کردند.

درجریان بازی فینال گینس کاپ که در ورزشگاه سانلایف میامی برگزار می شد، 67272 هوادار به تماشای بازی آمده بودند وفریادهای مادرید مادرید و رونالدو رونالدو دائما به گوش می رسید.

حرکت جالب و مثال زدنی کریس رونالدو در زمین فوتبال
حرکت جالب و مثال زدنی کریس رونالدو در زمین فوتبال

مطالب مشابه را ببینید!