حکم جالب دادگاه برای راننده زن +تصاویر

رانندگي و سبقت خطرناک یک زن امريکايي از پیاده رو خبرساز شد +تصاویر

در حالی رانندگی و سبقتهای خطرناک یک زن آمریکای خبرساز شد که قاضی دادگاه رسیدگی به این پرونده حکمی جالب برای تنبیه این زن و درس عبرت دیگران صادر کرد.

 

راننده زن

 

رانندگي خطرناک اين خانم امريکايي توسط راننده اتوبوس مدرسه ضبط شد که همین امر کافی بود تا او را راهي دادگاه کند. اين زن سعي داشت براي سبقت گرفتن از اتوبوس مدرسه اي که در حال پياده کردن بچه ها بود از پياده رو عبور کند. اين راننده ميگويد در تمام مدت سال تحصيلي کار اين خانم همين است . و با عبور از پياده رو جان بچه ها را به خطر مي اندازد. . با نمايش فيلم رانندگي خطرناک اين خانم در دادگاه قاضي تنبيه جالبي براي خانم” شينا هاردين” 32 ساله در نظر گرفت.

اين قاضي خانم خطا کار را مجبور کرد که در ساعت 7:45 تا 8:45 روزهاي سه شنبه و چهارشنبه در حاليکه تابلويي به اين مضمون به گردن دارد در يک تقاطع پر رفت و آمد بايستد ( تنها يک احمق براي سبقت از اتوبوس مدرسه وارد پياده رو ميشود ) البته گفته ميشود علاوه بر مجازات فوق او به پرداخت 250 دلار جريمه نقدي نيز محکوم شد.

قاضي پرونده ميگويد اميدوار است اين تنبيه قضايي بتواند باعث پيشگيري از تکرار جرائم مشابه توسط اين زن و يا افراد ديگر باشد. او هنگام دستگيري ابتدا منکر جرمش شد و سپس اعلام کرد تنها يک بار اقدام به اين عمل خطرناک کرده است. اما شاهدان ميگويند او هرروز صبح همين کار را انجام ميداده که نهايتا با فيلمبرداري راننده اتوبوس از او در چنگال قانون گرفتار شد./پرداد

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

مطالب مشابه را ببینید!