مجله تاپ‌ناز‌

روش آیورودا برای پاکسازی روده در عرض یک هفته از تمامی سموم

یکی از روش های حفظ سلامت بدن و افزایش دادن عمر، پاکسازی روده از سموم مختلف است که در بدن همه ما وجود دارد. می توانید این سموم را با روش آیورودا در عرض 1 هفته به صورت کل نابود کنید.

با روش آیورودا می توانید مواد سمی روده را در 1 هفته پاکسازی کنید

اگر می خواهید که روده های سالم داشته باشید با این روش درمان ساده می توانید روده ها را پاکسازی کنید. اگر شما به صورت دائم از غذاهای بیرون می خورید و یا در حال سفر کردن هستید، مطمئن باشید که روده های شما پر از سم و آلودگی خواهد شد.

وقتی روده های شم پر از سم باشد، بدن شما در معرض بیماری ها قرار میگرد. غذایی که ما می خوریم، نوشیدنی که می نوشیم و هوایی که آن را تنفس می کنیم ممکن است پر از میکروب و باکتری های مختلف باشد که وارد بدن می شوند و ما را دچار بیماری می کنند.
در این مطلب قصد داریم یک روش عالی برای پاکسازی روده به شما معرفی کنیم.

روش آیورودا برای پاکسازی روده در عرض یک هفته از تمامی سموم

روش درمان آیورودا برای پاکسازی روده ها

آیوردودا روش قدیمی کشور هند است، فلسفه آیورودا ( علم زندگی و عمر طولانی ) شامل یک سری معالجات با گیاهان دارویی، تغییر رژیم غذایی، مراقبه، رایحه درمانی، ماساژ و حرکات یوگا برای نگهداری یا بازیابی سلامت است.

هر چیزی که می خوریم در آخر به روده هایمان می رسد، پس این در معده ما یک منبع مواد مضر به وجود می آورد، اگر غذایی که می خوریم ناسالم باشند، بیشتر بدن در معرض آسیب قرار میگیرد. پس این مهم است که روده های کاملا سالم باشند.

اگر میخواهید یک معده تمیز داشته باشید و به دنبال درمان خانگی هستید که بتوانید عملکرد روده های خود را بهبود بخشید، نباید نگران باشید زیرا یک روش خوب به شما معرفی می کنیم.

طرز تهیه درمان خانگی و پاکسازی روده از تمام سموم :

  • آب سیب یک چهارم پیمانه
  • آب لیمو ترش یک چهارم فنجان
  • نمک دو قاشق چای خوری

با این روش درمان خانگی می توانید روده های خود را پاکسازی کنید و ار به صورت منظم آن را مصرف کنید تاثیر بهتری به جای می گذارد.

علاوه بر این، شما باید مطمئن باشید که غذایی که می خورید پاک و تمیز است و سپس آن را میل کنید در غیر این صورت شما بی جهت از درمان خانگ استفاده می کنید و این روش هیچ تاثیری ندارد.

اب سیب حاوی آنتی اکسیدان زیادی است و می تواند عملکرد روده را بهبود بخشد و در نتیجه روده های شما را تمیز کند.

ترکیب آب لیمو ترش و نمک، هر دو ماده طبیعی که اسید دارند و باعث از بین بردن سموم روده های می شوند.

 

روش آماده سازی این روش :

مواد تشکیل دهنده را در یک فنجان بریزید و به خوبی هم بزنید و سپس آنها را هر روز صبح بعد از شام به مدت 1 تا 2 هفته مصرف کنید.

همچنین بخوانید : نحوه پاکسازی کبد در 24 ساعت با دستور خانگی

مطالب مشابه را ببینید!