معرفی اپلیکیشن رسمی المپیک لندن

این مسابقات که در هر دوره هیجانات خاص خود را دنبال می کند، در سال 2012 نیز پذیرای ورزشکاران بسیاری است. شما هم اگر به این مسابقات علاقه مند هستید، می توانید از طریق گجت های خود با ورزشکاران محبوبتان همراه شوید.

اپلیکیشن المپیک

اپلیکیشن رسمی مسابقات المپیک 2012 لندن، برنامه ای است که به شما اجازه می دهد تا با آخرین اخبار و نتایج این مسابقات همراه شوید. شما از طریق این اپلیکیشن می توانید با مراجعه به بخش اختصاصی هر ورزش، از اتفاقات مربوط به آن اطلاع حاصل کنید و یا با مراجعه به لیست کشور های شرکت کننده، از کاروان اعزامی هر کشور و نتایج آن ها با خبر شوید. در نهایت نیز با مراجعه به جدول مدال ها، امکان این را دارید تا از رتبه بندی کشور ها در این مسابقات مطلع شوید.


برنامه المپیک

این اپلیکیشن رایگان را برای اندروید می توانید از آدرس http://cafebazaar.ir/app/com.london2012.results/?l=fa دانلود نمایید . کاربران iOS نیز با مراجعه به اپ استور به آدرس http://itunes.apple.com/us/app/london-2012-official-results/id536513070?mt=8 می توانند این برنامه را تهیه کنند . اگر هم گوشی شما از سیستم عامل ویندوز فون بهره می برد، می توانید از مارکت پلیس به آدرس http://www.windowsphone.com/en-US/apps/4824a32b-1702-4880-8f8a-45db3c3bf1e7 برای دانلود اپلیکیشن مذکور اقدام نمایید.

کاروان ایران نیز با 54 ورزشکار و در سیزده رشته در این مسابقات حضور خواهد داشت. به نظر شما ملی پوشان کشورمان چند مدال را در این مسابقات کسب خواهند کرد و در پایان ، ایران در بین 204 کشور شرکت کننده، چه رتبه ای را بدست خواهد آورد؟/نارنجی

مطالب مشابه را ببینید!