مجله تاپ‌ناز‌

معرفی فیلم های اکشن | بهترین فیلم های اکشن تا سال 2019 از کاپیتان مارول تا خشم

در این بخش بهترین فیلم های اکشن را تا سالا 2019 به شما معرفی می کنیم. اگر می خواهید اوغات فراغت خود را با تماشای فیلم پر کنید پس بهتر است بهترین فیلم را انتخاب کنید و در مورد آن اطلاعات کامل داشته باشید. در قسمت های سایت تاپ ناز فیلم های نحس و نفرین شده و فیلم های تخیلی را هم معرفی کرده ایم که اگر به فیلم های اکشن علاقه ندارید می توانید به سراغ ژانر وحشت و علمی تخیلی هم بروید. اگر به دنبال فیلم های ابرقهرمانی و اکش هستیداین لیست می تواند نیاز شما را برآورده کند.

 

فیلم های ژانر اکشن برتر سال 2019 

کدام فیلم ها برترین فیلم های اکشن سال 2019 هستند؟ بدون شک می توان گفت فیلم کاپیتان مارول، فیلم شازم و نتقام جویان:پایان بای در بین بهترین فیلم ها خواهند بود.

 

فیلم سینمایی آلیتا: فرشته جنگ

فیلم «آلیتا: فرشته جنگ» «Alita: Battle Angel» یک فیلم اکشن علمی تخیلی اسـت کـه توسط رابرت رودریگز کارگردانی شده و بر اساس یک مانگا نوشته یوکیتو کیشیرو ساخته شده اسـت.

فیلم های اکشن

سایبورگ آلیتا «رُزا سالازار» بعد از این‌کـه توسط مردی بنام پزشک دایسون ایدو «کریستوف والتز» بـه زندگی بازگردانده می شود، سفری خطرناک را برای پی بردن بـه منشأ خود آغاز می کند. علاوه بر رُزا سالازار و کریستوف والتز، جنیفر کانلی، ماهرشالا علی و اد اسکرین اشاره کرد.

 

فیلم سینمایی قطبی

فیلم های اکشن

فیلم «قطبی» «Polar» یک فیلم اکشن بـه کارگردانی یوناس آکرلاند بر اساس کمیک بوکی نوشته ویکتور سانتوس اسـت. یک قاتل حرفه‌اي کهنه کار «مدس میکلسن» از بازنشستگی خارج میشود تا با گروهی از قاتلان اجیر شده جوان روبه‌رو شود. علاوه بر مدس میکلسن، ونسان هاجنز، کاترین وینیک، مت لوکاس و رابرت میلت از دیگر بازیگران این فیلم اکشن هستند.

 

فیلم سینمایی نزدیک

فیلم های اکشن

فیلم «نزدیک» «Close» یک تریلر اکشن بـه کارگردانی ویکی جوسون اسـت. یک کارشناس امنیتی تنها «نائومی راپاس» برای محافظت از یک وارثه «سوفی نلیس» در برابر گروهی آدم ربای حرفه‌اي باید نقشه‌اي شیطانی را کشف کرده و هم زمان برای زنده ماندن تلاش کند. علاوه بر سوفی نلیس و نائومی راپاس، یون مکن، ایندریرا و ارما و میمی کین از دیگر بازیگران این فیلم اکشن هستند.

 

فیلم سینمایی تعقیب سرد

فیلم های اکشن

فیلم «تعقیب سرد» «Cold Pursuit» یک فیلم تریلر اشکن بـه کارگردانی هانس پیتر مولاند اسـت. یک برف روب بنام نلسون کاکسمن «لیام نیسن» پس از آنکه پسرش توسط یک دار و دسته قاچاقچی مواد مخدر کشته میشود قصد انتقام از کارتل مواد مخدر در شهر کوهستانی خودرا می کند. علاوه بر لیام نیسن، لارا درن، امی روسوم و تام بیتمن از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

 

فیلم سینمایی کاپیتان مارول

فیلم «کاپیتان مارول» «Captain Marvel» یک فیلم اکشن ابرقهرمانی بـه کارگردانی آنا بودن و رایان فلک اسـت کـه بر اساس یک شخصیت کمیک بوکی ساخته شده اسـت. کارول دانورس «بری لارسون» کـه یک خلبان جنگنده نیروی هوایی اسـت بـه یکی از بزرگ‌ترین قهرمانان کهکشان تبدیل شده و بـه نیرو‌هاي موسوم بـه استارفورس می‌پیوندد.

فیلم های اکشن

استارفورس یک تیم زبده از مبارزان هستند و پس از این‌کـه زمین در بین جنگ بین دو نیروی فرا زمینی گرفتار می شود او با سوال‌هایي جدید در مورد گذشته و هویت خود بـه خانه بازمی گردد. درکنار بری لارسون، بازیگرانی مانند ساموئل ال جکسون، بن مندلسون، دجیمون هونسو و لي پیس از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

 

فیلم سینمایی مهمان عروسی

فیلم های اکشن

فیلم «مهمان عروسی» «The Wedding Guest» یک تریلر اکشن بریتانیایی بـه نویسندگی و کارگردانی مایکل وینترباتم اسـت. یک مرد مسلمان مرموز بریتانیایی «دو پاتل» بـه سفری پرماجرا در پاکستان و هند میرود کـه اتفاقاتی را برای وی رقم می زند. علاوه بر پاتل، رادیکا آپته و جیم سارب از دیگر بازیگران این فیلم اکشن هستند.

 

فیلم سینمایی عاشق فلین

فیلم «عاشق فلین» «In Like Flynn» بـه کارگردانی راسل مولکاهی یک فیلم استرالیایی زندگینامه‌اي اسـت کـه بر اساس داستان ارول فلین، سرباز سابق و بازیگر سرشناس استرالیایی ساخته شده اسـت. ارول فلین «توماس کاکورل» نقشه‌اي را از جیب یک جستجوگر طلا کـه بتازگی مرده بیرون میکشد.

فیلم های اکشن

ارول فکر میکند این نقشه وی را بـه یک گنج باارزش در پاپوآ گینه نو خواهد رساند ودر ادامه سه مرد دیگر را ترغیب میکند کـه دراین سفر با وی همراه شده و بدین ترتیب دست بـه سرقت یک قایق تفریحی زده و بـه دریا میزنند. علاوه بر توماس کاکورل، کوری لارج، ویلیام مازلی، کلیف استاندن و ایزابل لوکاس از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

 

فیلم سینمایی دوشیزه بالا

فیلم «دوشیزه بالا» «Miss Bala» یک فیلم تریلر درام اکشن مکزیکی- آمریکایی بـه کارگردانی کاترین هاردویک اسـت کـه بازسازی فیلمی مکزیکی بهمین نام ساخته سال ۲۰۱۱ اسـت.

فیلم های اکشن

یک دختر کـه برنده مسابقات دختر شایسته شده اسـت «جینا رودریگز» بعد از این‌کـه شاهد رخ دادن یک قتل اسـت برای زنده ماندن چاره‌اي جز کار کردن برای یک رییس باند تبهکاری ندارد. علاوه بر جینا رودریگز، اسماعیل کروز کوردووا، آنتونی مک کی و آیسلین دربز نیز در فیلم «دوشیزه بالا» حضور دارند.

 

فیلم سینمایی خشم

فیلم های اکشن

فیلم «خشم» «Furie» یک فیلم اکشن ویتنامی بـه کارگردانی لي وان کیت اسـت. یک گانگستر قدیمی بنام‌هاي فونگ کـه دست از کار‌هاي گذشته اش برداشته و اکنون نقش یک مادر مهربان و ساده را بازی می کند با گذشته تاریک خود روبه‌رو می شود و بعد از این‌کـه دخترش ربوده می شود بار دیگر بـه دوران خشن گذشته اش باز می گردد.

 

مطالب مشابه را ببینید!