مجله تاپ‌ناز‌

سریال ایراندخت؛ خلاصه داستان سریال ایراندخت و عکس های بازیگران این سریال

سریال ایراندخت

خلاصه داستان سریال ایراندخت و عکس های بازیگران این مجموعه تاریخی

سریال ایراندخت به کاگردانی محمدرضا ورزشی هر روز ساعت 22 در شبکه یک سیما پخش می شود. موضوع این سریال در مورد تاریخ معاصر ایران است. البته قسمت های پیشین این سریال که در مورد زندگی و شخصیت ستار خان یکی از شخصیت های تاریخی ایران بود در قالب 10 قسمت در ایام دهه فجر پخش گردید.
سریال ایراندخت سریالی درام عاشقانه است که طراح اصلی این سریال محمدرضا ورزی کاگردان این سریال است ولی فیلمنامه توسط گروهی از نویسندگان که محمدرضا ورزی نیز جزو آن است و در حدود 60 ماه زمان برده است نگاشته شده است.
سریال ایراندخت

داستان سریال ایراندخت

 این سریال به برهه ای از زمان می پردازد و سریال 10 قسمتی ستارخان به سفارش مدیران سازمان صدا و سیما از دل این سریال برآمده است. در واقع بخش هایی از سریال ایراندخت که در مورد زندگی و دلاوری های ستارخان سردار ملی است از ایت سریال استخراج و مونتاژ شد و در ایام دهه فجر پخش گردید.

اما کارگردان سریال معمای شاه که این سریال را نیز ساخته است گفت : در سریال ستارخان بیشتر داستان قضایی عاشقانه دارد که بخشی از تاریخ را روایت می کند و آن بخش هایی که در ان قصه عاشقانه به تصویر کشیده شده است زاییده فکر من و سایر نویسندگان است البته در بخش هایی که به زندگی و فعالیت ستارخان می‌پردازد سعی ما این بوده است که به تاریخ وفادار باشیم.

سریال ایراندخت

بازیگران سریال ایراندخت

سعید نیک پور، سام قریبیان، اندیشه فولادوند، ایرج راد، بیتا فرهی، حسین پاکدل، شکرخدا گودرزی، داریوش کاردان، ژرژ پطروسی، بهزاد خداویسی، شایسته ایرانی، آرزو نبوت، زهیر یاری، فرزانه سهیلی، پندار اکبری، رضا فیاضی، فخرالدین صدیق شریف، عزت الله مهرآوران، شهراد بانکی، یوسف صیادی، صدرالدین شجره، حسین مسافر آستانه، مسعود آب پرور و حمیرا عظیمی از بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش کردند.

تیتراژ این سریال را سالار عقیلی با موسیقی بابک زرین و شعری از رویا میرفخرایی خواهنده است.

عکس های بازیگران سریال ایراندخت و عکس های پشت صحنه سریال

سریال ایراندخت سریال ایراندخت

عکس های سریال ایراندخت

سریال ایراندخت

عکس های بایگران سریال ایراندخت در پشت صحنه سریال

سریال ایراندخت

سریال ایراندخت

سریال ایراندخت

سریال ایراندخت سریال ایراندخت سریال ایراندخت سریال ایراندخت سریال ایراندخت سریال ایراندخت

 

مطالب مشابه را ببینید!