مجله تاپ‌ناز‌

بازیگران زن مجرد ایرانی که هنوز ازدواج نکرده اند + تصاویر و بیوگرافی

معرفی بازیگران جوان زن مجرد ایرانی

در این بخش از تاپ ناز بازیگر زن معروف و جوان ایرانی را به شما معرفی می کنیم که هنوز مجرد هستند و امیدواریم بهترین ازدواج را داشته باشند و در فهرست بازیگران متاهل در کنار همسرانشان آنها را ببینیم.

در صورتی که هر کدام از این بازیگران ازدواج کردند به ما اعلام کنید تا از فهرست خارج کنیم.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

1- لیلا بلوکات مجرد است

لیلا بلوکات یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین بازیگران زن ایرانی است که هنوز ازدواج نکرده است و مجرد است.

او متولد 4 آذر سال 1359 در تهران است، قالغ التحصیل رشته طراحی فرش است، دو خواهر و یک برادر دارد و به روانشانسی هم علاقه مند است و اسب سواری را دوست دارد.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

2- نیکی کریمی هنوز مجرد است

نیکی کریمی که تقریبا 50 سال سن دارد ولی هنوز هم ازدواج نکرده و مجرد است، او در تمام این سوال ها به سوالاتی که در مورد ازدواج می گویند پاسخی نمی دهد.

نیکی کریمی متولد 19 آبان سال 1350 در تهران است. دیپلم تجربی دارد و یک برادر به نام خشایار و یک خواهر به نام نازنین دارد، او مدتی برای تحصل در آمریکا زندگی کرده است. او عکاسی و نویسندگی هم می کنند و کارگردان هم است.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

3- سانیا سالاری بازیگر سریال دلدادگان مجرد است

سانیا سالاری که در سریال دلدادگان ایفای نقش کرد هنوز هم مجرد است.

او متولد 20 تیر سال 1367 در تهران است و لیسانس رشته تدوین دارد و از تئاتر شروع کرد و به تلویزیون رسید.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

4- هانیه توسلی هم مجرد است

هانیه توسلی متولد 14 خرداد سال 1358 در شهر همدان است. او لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد تهران دارد، به جز بازیگری به شدت به عکاسی و نقاشی علاقه دارد و عاشق گربه است.

 

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

5- مونا فرجاد از بازیگران زن مجرد

مونا فرجاد متولد فروردین ۱۳۶۳ در تهران، بازیگر و دوبلور است ، فارغ التحصیل لیسانس رشته اقتصاد نظری می‌باشد، پدرش جلیل فرجاد و خواهرش مارال فرجاد هردو از بازیگران شناخته شده هستند، او اصالتا اهل مرند میباشد.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

6- ماهور الوند مجرد است

او متود تیر سال 1373 در تهران است و لسانس رشته تئاتر دارد، پدرش سیروس الوند کارگردان معروف ایرانی است و یک خواهر هم به نام آهو دارد.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

7- لیلا اوتادی بازیگر مجرد ایرانی

لیلا اوتادی متولد 14 مرداد 1362 در شمیرانات بازیگر و شاعر است ، فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشگاه تهران است، نقاشی رو هم به شدت پیگیری میکند و جالب است که بدانید مدتی به عنوان مربی بدنساز ! فعالیت می‌کرد.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

8- رز رضوی

رز رضوی که قبلا شایعه شده بود با محمدرضا شریفیان ازدواج کرده است، هنوز هم مجرد است.

او متولد 14 فروردین سال 1361 در تهران است، لیسانس رشته مترجمی زبان اسپانیایی دارد و یک برادر دارد.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

9- پریناز ایزدیار از بازیگران مجرد

پریناز ایزدیار متولد 8 شهریور 1364 در بابل مازندران، بازیگر است ، فارغ التحصیل رشته گرافیک در مقطع کارشناسی است پدرش وکیل و خواهر و برادرش نیز هردو دکتر هستند، عاشق خوابیدن است و گیاه خواری هم میکند، او فرزند کوچک خانواده است.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

10- باران کوثری مجرد است

او متولد 25 مهر سال 1364 در تهران است، لیسانس رشته علوم اجتماعی دارد پدرش هم جهانگیر کوثری تهیه کننده سینما و مادرش رخشان بنی اعتماد کارگردان معروف ایرانی است.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

11- پرستو صالحی از بازیگران زن مجرد

پرستو صالحی متولد 9 آبان 1356 در تهران،بازیگر است ، نام اصلی اش الهام است، دانشجوی انصرافی رشته نمایش است، تنها یک برادر بنام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است، پدرش فوت کرده و همراه با مادرش زندگی می‌کند.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

12- طناز طباطبایی

طناز طباطبایی متولد 20 اردیبهشت 1362 در تهران، بازیگر است ، فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر است، از زن بودن احساس غرور میکند و یک خواهر بزرگ تر از خود دارد با موسیقی آشنایی دارد و گیتار میزند، مدتی هم کار نقاشی می‌کرد.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

13- افسانه پاکرو مجرد است

افسانه پاکرو متولد 4 اردیبهشت سال 1362 در شهر اهواز است. او لیسانس رشته نقاشی دارد.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

14- ساره بیات از بازیگران معروف مجرد

ساره بیات متولد 14 مهرماه 1358 در مشهد، بازیگر است ، فارغ التحصیل رشته هنر از دانشگاه و بازیگری از موسسه کارنامه میباشد، یک خواهر بنام سروین که همسر رضا قوچان نژاد هست دارد، خانواده اش مخالف بازیگر شدنش بودند. اما او حالا یک ارتیست معروف در ایران است

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

15- هلیا امامی

بیوگرافی هلیا امامی متولد مرداد 1368 در تهران، بازیگر است ، به جز هنر بازیگری او جز بازیگران مدلینگ ایرانی است که الان با برند حجاب استایل همکاری میکند، اهل گفت و گو و گفتگو نیست و به ندرت در مورد کارهای خود حرف میزند.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

16- اندیشه فولادوند هم مجرد است

اندیشه فولادوند متولد 7 مهر 1361 در تهران، بازیگر است ، فارغ التحصیل لیسانس رشته فلسفه و کلام اسلامی است، کودکی به نجاری و خرید و فروش علاقه‌ داشته و مدتی هم این کارها را انجام می‌ داده است ؛او علاوه بر بازیگری، در کار موسیقی و شعر است.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

17- متین ستوده

متین ستوده متولد 22 اردیبهشت 1364 در تهران، بازیگر است ، دانشجوی انصرافی رشته مدیریت بازرگانی است دریک خانواده 5 نفره و فرهنگی بدنیا آمد، پدرش کارمند و مادرش معلم بودو اصالتا اهل خرم آباد می‌باشد.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

18- سارا رسول زاده از بازیگران زیبای مجرد

سارا رسول زاده متولد 1368 در تهران، بازیگر است ، فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی و اصالتا تبریزی است، تجربه مجری گری دارد، در کارهای عروسکی نیز فعالیت کرده، او به‌صورت حرفه بازیکن رشته هندبال نیز بوده است.

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

19- نیکی مظفری

نیکی مظفری متولد شهریور 1366 در تهران، بازیگر است ، فوق دیپلم معماری است، تجربی خوانده و می خواست داروساز شود اما در نهایت در هنرستان معماری خواند او فرزند مجید مظفری بازیگر شناخته شده ایرانی می‌باشد. تنها فرزند خوانده است و سالهاست مادرش مرحوم شده است

 

بازیگر زن مجرد ایرانی

20- مریم خدارحمی

مریم خدارحمی بازیگر ایرانی متولد 16 اردیبهشت سال 1362 در شهر اصفهان است. او دیپلم رشته فیلمسازی دارد.

 

مطالب مشابه را ببینید!