محمد بنا از تیم ملی کشتی فرنگی رفت

محمد بنا

پس از ماه ها بلاتکلیفی؛

محمد بنا از تیم ملی کشتی فرنگی رفت/ جزینی سکان دار هدایت تیم ملی شد

پس از کناره‌گیری رسمی و کتبی محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی، رسول جزینی بطور موقت سکان دار هدایت این تیم تا جام جهانی 2013 تهران شد.

به گزارش  مهر، محمد بنا پس از مدتها کش و قوس از حضور در راس امور تیم ملی کشتی فرنگی، صبح امروز طی نامه ای کتبی رسما از این سمت کناره گیری کرد. بدین ترتیب با هماهنگی های انجام شده، رسول جزینی یکی از مربیان تیم ملی کشتی فرنگی فعلا بطور موقت تا رقابتهای جام جهانی 2013 تهران سکان دار تیم ملی است تا تکلیف سرمربی تیم ملی پس از این مسابقات مشخص شود.

این در حالی است که تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان باید از روز  23 دیماه اردوی جدید خود برای حضور در رقابتهای جام جهانی را در خانه کشتی تهران آغاز کند. محمد بنا پس از بازگشت از بازیهای المپیک 2012 لندن بارها اعلام کرد تمایلی به همکاری با فدراسیون کشتی ندارد و سرانجام صبح امروز دوشنبه طی نامه ای رسما از این سمت کناره گیری کرد.

رنگرز: قلب محمد بنا با کشتی می‌تپد

مخالفت سرپرست فدراسیون کشتی با استعفای بنا

سرپرست فدراسیون کشتی با استعفای محمد بنا مخالفت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الله خطیب، سرپرست فدراسیون کشتی با استعفای محمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان مخالفت کرد.

حسن رنگرز، نایب رئیس فدراسیون کشتی در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: قرار است به زودی جلسه‌ای با حضور احتمالی وزیر ورزش، سرپرست فدراسیون کشتی و بنده تشکیل و در مورد خواسته‌ها و امکاناتی که بنا اعتقاد دارد برای ادامه همکاری‌اش فراهم نیست، صحبت کنیم.

وی افزود: قلب محمد بنا با کشتی می‌تپد./فارس

مطالب مشابه را ببینید!