خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / لغو بازی ایران-امارات به خاطر احمدی نژاد!

لغو بازی ایران-امارات به خاطر احمدی نژاد!

لغو بازی ایران-امارات به خاطر احمدی نژاد!
بازی ایران امارات
ایسنا : فدراسيون فوتبال امارات با ارسال نامه‌اي به فدراسيون ايران رسما ديدار تداركاتي تيم‌هاي ملي ايران و امارات را لغو كرد.
 به دنبال توافقي كه ميان فدراسيون فوتبال ايران و امارات بر سر انجام بازي دوستانه بين تيم‌هاي ايران و امارات در تاريخ 29 فروردين در ورزشگاه العين صورت گرفته بود، فدراسيون امارات عصر امروز (پنجشنبه) با ارسال نامه‌اي به فدراسيون ايران رسما و به طور يك طرفه اين بازي را لغو كرد!
فدراسيون امارات در حالي اين بازي را لغو كرد كه هيچ گونه قراردادي رسمي بين فدراسيون ايران و آن‌ها براي اين مسابقه امضا نشده بود.
در نامه‌ي گلايه‌آميز فدراسيون امارات آمده است كه اين تصميم به خاطر سفر محمود احمدي‌نژاد رييس جمهور ايران به جزيره ابوموسي گرفته شده و آن‌ها مدعي هستند جزيره ابوموسي كشورمان متعلق به امارات است.
روابط بين‌الملل فدراسيون در تلاش بود تا مذاكره‌اي با رييس كميته انتقالي فدراسيون امارات داشته باشد و به آن‌ها يادآوري كند كه فوتبال از مباحث سياسي جداست.
از آنجا كه لغو اين مسابقه در فاصله چند روز مانده به سفر تيم ملي به امارات صورت مي‌گيرد، فعلا فدراسيون فوتبال مسابقه‌ي جايگزيني را براي تيم ملي كه قرار بود با بازيكنان ذخيره خود عازم اين سفر شود تعيين نكرده است.
[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *