بازیگر مرد آهنی سر صحنه مجروح شد+عکس

به دلیل جراحتی که این بازیگر برداشت کار فیلمبرداری «مرد آهنی 3» برای چند روز متوقف شده است.

شرکت مارول که یکی از تهیه‌کنندگان فیلم است، با انتشار یک بیانیه رسمی خبر زخمی شدن داونی جونیور و توقف فیلمبرداری فیلم را اعلام کرد.

مرد آهنی

 در بیانیه این شرکت فیلم‌سازی به زخمی شدن داونی جونیور، از ناحیه پا و ناخن اشاره شد و گفته این اتفاق در ایالت کارولینای شمالی رخ داده است.

در زمانی که این حادثه اتفاق افتاد، کار فیلمبرداری جریان نداشته و داونی جونیور در حال تمرین یکی از صحنه‌های سخت فیلم بوده است.

این باریگر تمام بدل‌کاری‌های «مرد آهنی 3» را خودش انجام می‌دهد و اجازه فعالیت یک بدل‌کار برای بازی در صحنه‌های خطرناک را نداده است.

کلید فیلمبرداری «مرد آهنی 3» اوایل ماه ژوئن زده شد و شین بلک کارگردان آن است. فیلم بر اساس فیلمنامه مشترک او و درو پیرس ساخته می شود.

در این فیلم که برای نمایش عمومی در سوم ماه مه سال 2013 آماده می‌شود، رابرت داونی جونیور برای سومین بار در نقش کاراکتر ابرقهرمانی به نام مرد آهنی بازی می‌کند.

بازیگران مطرحی مثل اسکارلت یوهانسن، گیوینت پالترو، دان چیدل، گای پیرس، بن کینگرلی و دان فاورو (کارگردان دو قسمت قبلی) در نقش های مختلف «مرد آهنی 3» بازی دارند.

دو قسمت قبلی فیلم، با وجود فروش بالا در جدول گیشه نمایش سینماهای جهان، نتوانسته‌اند نظر مثبت منتقدان سینمایی را به خود جلب کنند.

قسمت اول «مرد آهنی» ‌در سال 2008 به روی پرده سینماها رفت و در کمال حیرت تحلیل‌گران اقتصادی سینمان 585 میلیون دلار در سطح جهانی (آمریکا و بقیه کشورهای جهان) فروش کرد.

فروش 624 میلیون دلاری جهانی دومین قسمت فیلم در سال 2010 حکایت از آن می‌کرد که تماشاگران خواهان تولید قسمت‌های بعدی این اکشن ماجراجویانه و علمی – تخیلی هستند.

در قصه فیلم، رابرت ردونی جونیور در نقش تونی استارک یک صنعت‌گر ثروتمند ظاهر می‌شود که در مواقع خطر تبدیل به مرد آهنی شکست‌ناپذیر می‌شود./فارس

مطالب مشابه را ببینید!