مجله تاپ‌ناز‌

مدل شلوار جین زاپ دار برای خانم های جوان و دختران + تصاویر

یکی از ترندهای اسال شلوار زاپ دار است که بین دختران جوان و خانمها خیلی محبوب است، شلوار زاپ دار د قد 90، پاچه پاکتی، ریش ریش و … در بازار وجود دارند.

مدل شلوار لی زاپ دار دخترانه

شلوار جین زاپ دار جزو مدهای جدید هستند که دختران و پسران جوان از ان خیلی استقبال کرده اند، شلوار زاپ دار به شلوار زخمی و پاره هم معروف است و شاید برای افراد سن بالا کمی عجیب به نظر برسد. امروزه بقدری علاقه به این شلواها زیاد شده است که بعضی از افراد شلوار جین دار خود را زاپ دار می کنند تا مد امروزی شود، سبک این شلوار جین معمولا قد 90 و پاچه پاکتی هستند.

شلوار جین زاپ دار و زخمی زیبا

در این بخش از تاپ ناز جدیدترین ترند سال یعنی شلوار جین های زاپ دار را مشاهده می کنید، نمونه های مدل شلوار زاپ دار و ریش ریش دخترانه را به کسانی که به مد روز علاقه دارند پیشنهاد می کنیم.

میزان و نحوه زاپ دار بودن شلوارهای جین با هم فرق دارد، برخی از شلوارها زاپ زیادتری دارند که با توجه به سلیقه خود می توانید انتخاب کنید.

 

مدل شلوار جین پاچه پاکتی دخترانه

برای اینکه استایلی زیبا و به مد روز داشته باشید می توانید پاچه شلوار جین زاپ دار را تا کنید، اما اگر شلوار شما قد 90 است نیاز به تا زدن نیست. برای زیباتر شدن شلوار جین می توانید زیر پارگی شلوار به خصوص روی زانو از پارچه گیپور استفاده کنید و زیر آن بدوزید.

 

شلوار قد 90 زاپ دار

 

شلوار دخترانه لی زاپ دار

 

شلوار جین پاره زاپ دار

 

مدل شلوار زاپ دار لوله تفنگی

 

شلوار دخترانه لی زاپ دار پاکتی

 

شلوار ریش ریش و زاپ دار

» همچنین ببینید :

مدل شیک شلوار جین زنانه سری دوم

مدل مانتو کوتاه و شلوار دخترانه

 

مطالب مشابه را ببینید!