لباس جنیفر لارنس در اسکار 2013 خبرساز شد +عکس

عنوان برترين بازيگر نقش اول جهت دريافت جايزه اسکار براي هر بازيگري به عنوان يک لحظه مهم در زندگي ثبت ميشود، اما اين لحظه به ياد ماندني براي “جنيفر لارنس” برنده اين عنوان مهم با يک اتفاق فراموش نشدني همراه بود.

 

جنیفر لارنس

 

اين بازيگر 22 ساله که برنده عنوان بهترين بازيگر زن براي بازي در فيلم “پلي بوک” شده بود هنگام رفتن روي سن اجرا براي دريافت جايزه اش دچار سانحه شد که او را به شدت دست پاچه کرد. جنیفر هنگام بالا رفتن از پله ها لباس بلند او زير پايش گير کرد و روي پله ها در مقابل چشم هزاران نفر افراد حاضر در محل اهداي جايزه و ميليونها نفر که اين برنامه را به صورت زنده تماشا ميکردند به زمين افتاد.

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس

هم بازيهاي او “بردلي کوپر” و “هاو جک من” براي کمک به او شتابان به سمتش حرکتش کردند. اما او سريعا از جا برخاست و دست ياري آنها را رد کرد و به راهش ادامه داد تا به جايزه اش برسد.

هنوز چند وقتي از حادثه اي مشابه که براي اين بازيگر بد شانس در يک جشنواره ديگر رخ داده بود نگذشته است.

جنیفر لارنس

دفعه پيش او هنگام رفتن روي سن اجرا متوجه نشد که دامن لباسش زير پايه يک صندلي گير کرده و اين امر باعث شد تا دامن لباس وي دو تکه شود . تا مدتها اين اتفاق سوژه رسانه ها بود . به نظر ميرسد اين ستاره موفق هاليوودي در انتخاب لباسهايش شانس و موفقيت چنداني ندارد.

 

 

مطالب مشابه را ببینید!