مجله تاپ‌ناز‌

نکاتی برای انتخاب و استفاده از ژپون لباس عروس + تصاویر

ژپون لباس عروس می تواند باعث پف دار شدن و خوش حالت شدن لباس عروس شود که نحوه انتخاب و استفاده از آن نیازمند دانستن بعضی از نکات خاص است.

ژپون لباس عروس

مدل لباس عروس های پف دار مد شده اند و عروس خانم ها هم بیشتر لباس عروس پف دار را می پسندند و به همین دلیل خیاط های لباس عروس برای این مدل لباس عروس پرطرفدار از ژپون استفاده می کنند. ژپون لباس عروس به دامن فنرداری می گوند که باعث خوش فرم شدن و پف دار شدن لباس عروس شما می شود. دامن پف دار لباس عروس با استفاده از ژپون بسیار خوش حالت می شود و فرمی زیبای می گیرد.

ژپون لباس عروس

انتخاب ژپون لباس عروس

نکات استفاده از ژپون لباس عروس برای خوش فرم شدن

  • ژپون لباس عروس نباید از روی لباس عروس معلوم باشد، اگر خیاط شما به این موضوع توجه نکند شما باید از او بخواهید که چند لایه تور روی ژپون بدهد تا خط فنر معلوم نباشد.
  • اگر فنر ژپون شما خیلی ضخیم و محکم باشد باعث می شود وقتی روی صندلی می نشینید دامن تا بالا برود پس در انتخاب فنر ژپون باید خیلی دقت کنید. فنرهای خیلی ضخیم و خیلی نازک مناسب نیستند.
  • اندازه قد ژپون لباس عروس اگر بسیار بلند باشد باعث زمین خوردن عروس می شود، اندازه استاندارد ژپون لباس تا استخوان مچ پا است.
  • کمر ژپون لباس عروس باید درست اندازه شما باشد، اگر تنگ باشد اذیت می شوید و نمی توانید راحت باشید اگر هم گشاد باشد باید بطور مداوم آن را بالا بکشید زیرا لیز می خورد پایین.
  • اگر لباس عروس شما مدل ماهی است از ژپون فنر دار استفاده نکنید، چند لایه تور زیر دامن لباس عروس اضافه کنید.
  • اگر لباس عروس شما دنباله دار است باید ژپون آن هم دنباله دار باشد.
  • اگر می خواهید پف لباس عروستان از ژپون فنردار استفاده نکنید، چند لایه تور زیر دامن لباس عروس بدوزید.

» همچنین ببینید :

مدل لباس عروس 2018؛ شیک ترین مدل لباس نامزدی مجلسی 97

گالری عکس مدل لباس عروس

مدل لباس عروس شیک و جدید تاپ ناز

مطالب مشابه را ببینید!