مجله تاپ‌ناز‌

دانلود آلبوم کاکو بند دنیای نو

دانلود آلبوم کاکو بند دنیای نو

دانلود آلبوم کاکو بند به نام دنیای نو

کاکوبند آلبوم دنیای نو را منتشر کرد.

کاکو بند پس از انتشار آلبوم اول به نام دعوت پس از 2 سال آلبوم دوم خود را هم منتشر کردند. آلبوم اول بسیار شنیده شد و حتی در خارج از ایران هم با استقبال روبرو شد.

همانطور که انتظار می‌رفت کلام معنی داری به زبان خاصی در آهنگ‌ها نمی‌شنویم؛ اما این بی‌زبانی و چینش واج‌ها در کنار هم بدون فکر نیست.اینکه معنی خاصی ندارد کمک می‌کند تا کلماتی که هزاران بار شنیدیم ذهنمان را محدود نکند. سبک کاکوبند اجازه می‌دهد ذهن راحت‌تر با موسیقی پرواز کند و دیگر اینکه دایره مخاطبانشان را به کل مردم دنیا گسترش می‌دهد.

در مجموع با شنیدن آلبوم می‌شود نتیجه گرفت دو سال وقفه برای تولید این آلبوم نیاز بوده و پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته‌اند؛ به خصوص صداهای الکترونیک که کیفیت و استانداردی جهانی دارند. با دانلود آلبوم دنیای نو  از موسیقی و هنرمندان آن حمایت کنید.

پخش آنلاین آلبوم

دانلود آلبوم دنیای نو با کیفیت 320 و 128

[button color=”red” size=”big” link=”https://beeptunes.com/album/523892341/دنیای-نو?aid=524202138&utm_medium=link&utm_source=link&utm_campaign=aff-share” rel=”nofollow” icon=”” target=”false”]دانلود[/button]

تیزر آلبوم دنیای نو کاکو بند

توضیحات منتشر شده در خصوص این آلبوم در اینستاگرام توسط گروه کاکو:

سلام به همه دوستان
پس از مدتها كار براى آماده كردن آلبوم جديد كاكوبند، اين اثر آماده تكثير و پخش شده و هفدهم بهمن ماه تقديم موزيك بازهاى كاكوبندى خواهد شد.اسم آلبوم دوم كاكو بند ، “دنياى نو” و شامل هفت قطعه هست . ما همه تلاشمون رو انجام داديم تا آلبومى درخور سليقه و حس و حال مخاطبانمون توليد كنيم و اميدواريم اين اثر هم مورد پسند طرفداران كاكو بند قرار بگيره… خيلى خوشحاليم كه حالا از طرح جلد آلبوم “دنياى نو”رونمايى ميكنيم. از حمايتهاى پر شور و هميشگى شما سپاسگزاريم.
#دلتون_گرم و دنیاتون نو

مطالب مشابه را ببینید!