مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی کریم انصاری فرد ؛ عکس کریم انصاری فرد کنار همسر خارجی اش الکساندرا

کریم انصاری فرد
عکس کریم انصاری فرد و همسر خارجی اش الکساندرا سوفیا

بیوگرافی کامل کریم انصاری فرد بازیکن فوتبال

کریم انصاری فرد بازیکن فوتبال زاده 14 فروردین سال 1369 است. او اکنون عضو باشگاه المپیاکوس و بازیکن قبلی تراکتورسازی تبریز، پرسپولیس تهران و سایپای البرز می باشد.

علی دایی باعث شد که او در سطح نخست فوتبال ایران ظاهر شود. کریم یکی از بازیکنانی است که در تمام رده های تیم ملی بازی کرده است. او تخستین بازی ملی خود در رده بزرگسالان را در برابر تیم ملی ایسلند انجام داد و موفق شد یک گل به ثمر برساند. کریم انصاری فرد تک گل بازی ایران و کره شمالی را در مسابقات جام قهرمانی آسیا د قطر در سال 2011 به ثمر رساند.

کریم انصاری فرد

باشگاه‌های کریم انصاری فرد

باشگاه سایپا

در یکی از اردوهای تدارکاتی تیم سایپا در شهر اردبیل که زادگاه کریم است، او توسط علی دایی، مربی ارشد، تحت آموزش قرار گرفت و در اکادمی جوانان باشگاه سایپا قبول شد. او بعد از مدتی وارد تیم اصلی شد و 131 بازی رسمی در لیگ برتر خلیج فارس داشت و 55 گل نیز به ثمر رساند. او در تیم سایپا پیشنهادات خارجی خوبی داشت که به دلیل مشکلاتی او نتواست منتقل شود.

کریم انصاری فرد

باشگاه پرسپولیس

بعد از درخشش تیم سایپا، در تاریخ 17 ژوئن سال 2012 این بازیکن یک قرارداد سه ساله با پرسپولیس امضا کرد و به این باشگاه فوتبال پیوست. او در این تیم پیراهن شماره 9 را پوشید. نخستین گل او در تیم پرسپولیس یم بازی قبل از فصل به آلومینیوم به ثمر رساند. نخستین بازی رسمی او برای پرسپولیس در مقابل صنعت نفت بود و گل اوب رسمی خود را نیز در برابر گهر زاگرس به ثمر رساند. او اولین هت تریک خود را به عنوان بازیکن پرسپولیس در مقابل تیم پیکان انجام داد.

او در رقابت های جام حذفی فوتبال ایران در برابر تیم ملوان نیز هت تریک کرد. همچنین اولین گل پرسپولیس در فینال جام حذفی را به ثمر رساند. در ابتدای فصل، انصاری فرد تصمیم گرفت تا در پرسپولیس با وجود پیشنهاداتی که سمت سپاهان داشت و همچنی تراتورسازی نیز پیشناهاد به او داده بود و حتی دو پیشنهاد از لیگ امارات متحده عربی داشت بماند. در پایان از پرسپولیس به همراه سرمربی این تیم جدا شد.

 

باشگاه تراکتورسازی

او در تاریخ 23 تیر سال 1392 به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست. بعد از پیوستن او به تراکتورسازی تبریز به دلیل ارسال نشدن به موقع مدارک به سازمان لیگ، او نتوانست این تیم را در اولین بازی لیگ برتر ایران همراهی کند. بعد از آن برخی از خبرگزاری ها به دلیل فسخ نشدن به موقع قرارداد وی با پرسپولیس خبر از محرومیت وی تا نیم فصل نخست را دادند. او به هر حال توانست در دومین بازی تیم تراکتورسازی در لیگ برتر در قابل گسترش فولاد حضور پیدا کند. نخستین گل انصاری فرد در برابر تیم تراکتورسازی تبریز برابر تیم ذوب اهن به ثمر رسید.

کریم انصاری فرد

باشگاه اوساسونا

کریم انصاری فرد با قراردادی 2 ساله به تیم اوساسونا پیوست. خبرگزاری ها عکسی از کریم را با پیراهن پرسپولیس منتشر کردند و در مورد این بازیکن توضیح دادند که شماره او در این تیم 12 است.

کریم انصاری فرد

باشگاه پانیونیوس

او در تابستان سال 2015 به باشگاه پانیونیوس در سوپر لیگ یونان رفت. 44 بازی رسمی برای این تیم داشت و توانست 14 گل به ثمر برساند.

کریم انصاری فرد

باشگاه المپیاکوس

کریم انصاری فرد با قراردادی به ارزش 500 هزار یورو به مدت 3 فصل و نیم به تیم فوتبال المپیاکوس یونان پیوست. او در این فصل توانست 17 گل بزند و بهترین گلزن المپیاکوس د سوپر لیگ فوتبال یونان شود.

کریم انصاری فرد

افتخارات وی

افتخارات باشگاهی کریم انصاری فرد

  • قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران ۹۳–۹۲ به همراه تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
  • قهرمانی سوپر لیگ فوتبال یونان ۱۷–۲۰۱۶ به همراه تیم فوتبال المپیاکوس

کریم انصاری فرد

افتخارات فردی

  • آقای گل لیگ برتر خلیج فارس: ۲
  • حضور در تیم سال لیگ برتر خلیج فارس: ۲
  • آقای گل فصل سوپر لیگ فوتبال یونان: ۲۰۱۵–۲۰۱۶

کریم انصاری فرد کریم انصاری فرد

مطالب مشابه را ببینید!