مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی کنان ایمیرزالی اوغلو و عکس های او و همسرش و ماجرای طلاق همسرش

ایزل و همسرش

کنان ایمیرزلی اوغلو Kenan İmirzalıoğlu زاده 18 ژوئن سال 1974 در روستای اوچم آنکارا است.

کنان تا سن 12 سالگی تحصیلات ابتدایی را در روستای خود به اتمام رساند و برای ادامه تحصیل متوسطه به انکارا رفت، تحصلات دانشگاهی اش را در دانشگاه فنی ییلدیز استانبول در رشته ریضای به پایان رساند.

قد کنان 192 سانتی متر است.

 

فیلم ها و سریال های کنان ایمیرزالی اوغلو

او نختسین بار در سریال دل دیوانه وارد تلویزیون شد. سریال روزگار تلخ، ایزل و کارادایی جزو سریال های معروف ا هستند.

او در سال 2017 در فیلم بازگشت افسانه ای در کنار مریم اوزرلی ایفای نقش کرد. سریال جدید او سریال سلطان محمد است که در سال 2018 پخش می شود.

او در سال 2012 برای بازی در سریال کارادایی مبلغ 4 میلیون دلار دریافت کرد که بیشترین دستمزد تاریخ سینما و تلویزیون ترکیه است.

کنان ایمیرزالی اوغلو در سال 2016 با سینام کوبال بازیگر ازدواج کرد.

او در ایران با نام کنعان ایمیرزالی اوغلو هم شناخته می شود.

ثروت او حدود 5 میلیون دلار تخمین زده می شود.

جداشدن کنان از همسرش

گفته می شود هنرپیشه معروف ترکیه کنان ایمیرزالی اوغلو Kenan İmirzalıoğlu نقش اول سریال ازل ezel از نامزدش اوزگه آک بولوتÖzge Akbulut جدا شده و علت این جدایی نیز خیانت اوزگه به وی می باشد.

کنان که شهرتش از مرزهای ترکیه فراتر می رود و بازیگر بسیار خوش تیپی نیز می باشد، مدتی قبل با اوزگه آک بولوت که وی نیز مانکن مشهور ترکیه می باشد، نامزد کرد.

باور کردنی نیست اوزگه این بلا را به سر کنان که خودش محبوب قلبهای میلیونها دختر در دنیا می باشد می آورد. بر اساس ادعاها، شب جمعه گذشته اوزگه به یک بار در خیابان نیشان تاش

ی استانبول می رود و تا سحر با یک مرد دیگر می گویند و می خندند و البته در اثر مصرف مشروب تا حدی صمیمی نیز به نظر می رسند. کنان وقتی موضوع را می فهمد فوراً ارتباطش را با اوزگه قطع می کند و نقطه پایان بر نامزدی خود با وی می گذارد.

جالب توجه آنست که اوزگه آک بولوت از نظر ظاهری کپی عشق قدیم کنان یعنی زینب بشرلر می باشد. زینب بشرلر یکی از بازیگران سریال عشق و جزا می باشد.

زینب همسر کنان

کنان قبلاً نیز با اوزگه بهم زده بود و دوباره آشتی کرده بودند اما ایندفعه در برابر حرفهایی که پشت سرش گفته می شود بناچار دفتر عشق خود و اوزگه را بکلی بسته است.

کنان مجددا ازدواج کرد

کنان ایمیرزالی اوغلو در سال 2016 با سینم کوبال ازدواج کرد.

کنان و همسرش

مطالب مشابه را ببینید!