قاتل : شوخی شوخی آدم کشتم!

متهم : قصد نداشتم، شوخي شوخي آدم کشتم!

سجادپور: معتاد ۴۶ ساله اي که جواني را در کوچه معروف به «غربت ها» به خاطر طلب ۱۰ هزار توماني اش به قتل رسانده بود، در بازسازي صحنه جنايت خود ادعا کرد قصد قتل نداشته و شوخي شوخي آدم کشته است.

 

قاتل

 

به گزارش خراسان، متهم اين پرونده جنايي که ساعت ۸ صبح روز گذشته به پاتوق معتادان (محل جنايت) در کوچه غربت ها منتقل شده بود، در حضور مقام قضايي و کارآگاه حسن نژاد (افسر پرونده) چگونگي ارتکاب جنايت را تشريح کرد. او درباره روز حادثه به قاضي پرونده گفت: آن روز ظهر در حالي که همسرم را سوار موتورسيکلت کرده بودم، به اين محل آمدم چون همسرم با فردي قرار داشت و مي خواست از او يک کتاب دعا بگيرد، من هم با موتورسيکلت وارد اين منزل (پاتوق) شدم تا با امير (مقتول) به شانديز برويم اما وقتي وارد اتاق شدم، او در گوشه اي کنار اجاق تک شعله نشسته بود و چرت مي زد.

زني هم در کنار او مشغول استعمال مواد بود. من قبلاً ۱۰هزار تومان به امير داده بودم تا برايم ترياک بخرد اما او پولم را نداده بود هر کار کردم که او از حالت «چرت» خارج شود، فايده اي نداشت عصباني شده بودم و با کارد بلندي که داشتم، چند ضربه به ديوار زدم، سر و صدا کردم ولي او باز هم توجهي نمي کرد تا اين که ناگهان از زمين بلند شد و کارد من به کتفش فرود آمد.

وي در پاسخ به سوال قاضي اسماعيل شاکر (قاضي ويژه قتل عمد در زمان حادثه) که پرسيد چرا پس از ارتکاب قتل قصد فرار داشتي؟ گفت: من فرار نکردم خودم به او (مقتول) تنفس دهان به دهان دادم و نبضش هم در دستم بود.

شاهدان دروغ مي گويند که من مي خواستم فرار کنم.حتي من خواهش کردم به اورژانس زنگ بزنند و او را به درمانگاه ببرند. وي در پاسخ به سوال ديگر مقام قضايي که پرسيد پس از ارتکاب قتل، آلت قتاله را چه کردي گفت: چاقو را به همسرم دادم و گفتم آن را به خانه بياورد البته کارت عابربانکم را هم به او دادم.

وي در ادامه افزود: من ۶ سال است که معتاد هستم و هرچند وقت اينجا مي آمدم. ولي فرار از صحنه جنايت را قبول ندارم. حتي بعد از اين حادثه يک کارتن خواب به من گفت ۱۰ هزار تومان بده تا تو را فراري بدهم که قبول نکردم. گفتم از دست قانون کجا مي توانم بروم! الان هم پشيمانم و غلط مي کنم ديگر با کسي رفاقت کنم.

متهم اين پرونده در حاشيه بازسازي صحنه قتل به خراسان گفت: تا دوران متوسطه تحصيل کردم ۲ فرزند دارم که پسرم از ۱۳ سالگي به دليل ارتکاب جرايم مختلف در کانون اصلاح و تربيت به سر مي برد؛ او ۴ سابقه دارد که ۲ مورد آن مربوط به سرقت است و الان هم در کانون اصلاح و تربيت است اما دختر ۲۰ ساله ام در رشته کامپيوتر تحصيل کرده و الان از او خبري ندارم فکر  کنم منزل خواهرم زندگي مي کند چون همسرم هم در اين ماجرا دستگير شده است.

سابقه خبر:

در تاريخ 91.6.19 جوان ۲۴ ساله اي در پاتوق معتادان واقع در کوچه غربت ها در بولوار توس مشهد به قتل رسيد که معتادان ديگر از فرار متهم تا رسيدن ماموران انتظامي جلوگيري کردند و بدين ترتيب وي دستگير شد. همسر متهم به قتل نيز که آلت قتاله خون آلود را به منزل خودش در شهرک حجت مشهد برده و آن را شسته بود، به اتهام اختفاي ادله جرم و اعتياد به دستور قاضي شاکر دستگير شد./خراسان

مطالب مشابه را ببینید!