ماشین ضد گلوله کیم کارداشیان برای محافظت از دخترش +عکس

ماشین ضد گلوله کیم کارداشیان برای محافظت از دخترش +عکس

همه پدر و مادرها قلبا دوست دارند به بهترین نحو از فرزند خود محافظت کنند. این خواسته برای همه مپدر و مادرها در همه جای جهان وجود دارد اما زوج هایی که در آمریکا بچه دار می شوند معمولا خودروهای اسپورت و سدان خود را با خودروهای شاسی بلند تعویض می کنند یا مینی ون هایی می خرند که برچسب “Baby on Board” دارند.

کیم کارداشیان

اما انگار این برچسب برای “کیم کارداشیان” و “کانیه وست” کافی نبود و این زوج شهور و جنجالی هالیوودی برای دخترشان “نورث وست” بهترین خودروی شاسی بلند ضد گلوله و زرهی پرومبران را خریداری کرده اند. این خودرو محصول کمپانی خودروسازی لتونیایی دارتز موتورز است ، چند سال قبل گمپانی “دارتز موتورز” با رونمایی از مدل فعلی پرومبران که روکش صندلی هایش از چرم قسمتی از بدن نهنگ است به اندازه خود کیم کارداشیان  شهرت کسب کرد.
این اتومبیل شاسی بلند در مقابل تیراندازی، بمب و حتی بدتر از آن مقاوم است.

ماشین ضد گلوله کیم کارداشیان برای محافظت از دخترش +عکس

بر اساس خبرهای منتشر شده کیم کارداشیان و کانیه برای خرید 2 شاسی بلند پرومبران مبلغ 2 میلیون دلار هزینه کرده اند. این 2 خودروی قلعه مانند 5500 پوند “حدود 2500 کیلوگرم” وزن دارند و احتمالاً پارک دوبل زدن با این شاسی بلندها، سخت ترین پارک دوبل روی کره زمین است.
این خودروی 6 دنده اتوماتیک 4 در 4، مجهز به موتور Duramax V8 است که آن را قادر به دست یابی به سرعت 312 کیلومتر بر ساعت می کند. نیازی به گفتن نیست که این خودرو بخاطر زرهی بودنش محبوب است و از لحاظ سوخت، مصرف بالایی دارد.
پرومبران در کل در 8 مدل تولید می شود که عبارتند از: آیرون ایکس-تال (Iron Xtal)، موناکو رد دایموند ادیشن (Monaco Red Diamond Edition)، بلک دراگون (Black Dragon)، آیرون دایموند (Iron Diamond)، بلک راشین (Black Russian)، گلد راشین (Gold Russian)، علاءالدین (Aladeen) و موناکو (Monako).

مطالب مشابه را ببینید!