خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / عمل جراحی زیبایی برای کیم کارداشیان ممنوع شد! +عکس

عمل جراحی زیبایی برای کیم کارداشیان ممنوع شد! +عکس

کیم کارداشیان ستاره معروف ۳۲ ساله هالیوودی در حالی شکار عکاسان شد که هنگام رانندگی درحال صحبت با موبایل بود. او درحالی قانون شکنی میکرد که با مرسدس بنز معروفش قصد داشت به دیدن معشوقش ” کانیه وست ” رپر سیاهپوستی که پدر فرزندش است برود.
یک منبع موثق نزدیک به این زوج میگوید : کانیه وست هرگونه عمل جراحی زیبایی را برای کیم کارداشیان ممنوع کرده است . رسانه ها عقیده دارند علت این کار ترس کانیه وست از عوارض این عملهاست. او مادرش را زیر تیغ جراحان زیبایی از دست داده است و قصد ندارد شخص دیگری از عزیزانش در این راه از دست بروند.
عمل جراحی زیبایی برای کیم کارداشیان ممنوع شد! +عکس

طبق خبرها کیم کارداشیان بعد از تولد دخترش قصد داشت طی عمل لیپوساکشن به کاهش وزن برسد و حتی وقت این عمل هم تعیین شد اما زمانیکه کانیه وست متوجه داستان شد او را مجبور کرد جراحی را کنسل کرده و به صورت کاملا جدی هشدار داد که او اجازه عملهای جراحی زیبایی دیگری ندارد.
این منبع نزدیک می افزاید یکی از شروط کانیه وست برای ادامه این رابطه عاشقانه ممنوعیت هرگونه عمل جراحی زیبایی برای کیم کارداشیان است.مادر کانیه وست در سن ۵۸ سالگی در سال ۲۰۰۷ در اثر عوارض ناشی از اعمال جراحی زیبایی لیپوساکشن و کاهش سایز سینه درگذشت که واقعه ی تلخی بود.
[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

4 دیدگاه ها

  1. راستش این خانواده کارداشیان یکی از فاسدترین خانواده ها و بی بندبارترین خانواده ها هستن .. یعنی هر هفته یه جنجال درست می کنن …..هم خودش هم خواهرش و هم دوستای خواهرش

  2. برو بابا من که عاشق کیم کارداشیانم تازه اونی که هر روز یه جنجال درست میکنه اون سلنا گومز ایکبیریه

  3. عه راس میگی کیمی!!! مبارکت باشه پس

  4. نام شما (ضروری)

    کیمی از نظر تو که همه ایکپریین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *