عکس های خفن کیم کارداشیان زیبا و جذاب و بیوگرافی Kim Kardashian

کیم کارداشیان کیست؟ | عکس های داغ کیم کارداشیان

جدیدترین عکس های کیم کارداشیان مدل و مانکن معروف را به همراه بیوگرافی کیم کارداشیان مشاهده می کنید.

کیمبرلی نوئل کارداشیان Kimberly Noel Kardashian زاده 21 اکتبر سال 1980 در آمریکا است. کیم کارداشیان مدل، بازیگر، بازرگان و شخصیت مطرح رسانه ای و سرگرمی است که اصالتا ارمنی تبار است.

کیم کارداشیان به دلیل درخشش در مجموعه واقع نمای همراه با کارداشیان ها که از شبکه های آمریکایی پخش شد و در آن زندگی خودش و خانواده اش را به تصویر می کشید بسیار مشهور شد. کیم کارداشیان به دلیل پشیرفت در شغلش به عنوان ستاره بسیار معروف شد ولی اوج معروفیت وی به دلیل پخش فیلم سکسی لو رفته از وی و همسر سابقش بود. او به دلیل پخش این فیلم، توانست 5 میلیون دلار غرامت دریافت کند.

کیم کارداشیان در خط تولید پوشاک و عطر برند خودش فعالیت دارد. کیم در سال 2010 با کسب درامد 6 میلون دلار توانست پردرآمدترین ستاره برنامه های واقع نما شود.

 

زندگینامه کیم کارداشیان
زندگینامه کیم کارداشیان

دوران اولیه زندگی

این خانم متولد لس آنجلسی آمریکا است و دختر رابرت کارداشیان است که وکیل مدافع است. پدرش از نسل سوم ارمنی های آمریکایی است و مادر کیم تبار هلندی و اسکاتلندی دارد. شهرت پدرش به دلیل وکیل مدافع بودنش برای اونتال جیمز است که در طی یک ماجرای قتل بدست آورد، او در 30 سپتامبر سال 2003 در  گذشت. مادر کیم در سال 1989 از رابرت جدا شد  در سال 1991 با بروس جنر ازدواج کرد.

کیم دو خواهر نبه نام کورتنی و کولی و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد. او دو برادر ناتنی به نام برتون و برندون جنر و برودی جنر (مجری تلوزیون) هم دارد و نیز سه خواهر ناتنی به نام کیسی، کندال و کایلی دارد. اونتال جیمز پدرخوانده او می باشد. کیم در دبیرستان مریمونت تحصیل کرده است.


 

دوران حرفه‌ای کیم کارداشیان

برنامه های تلویزیونی واقع گرا او بسیار موفق بودند و او در مجموعه تلوزیونی دگر سوی شکست در سال 2007 نیز ایفای نقش کرد. او در مجموعه تلوزیونی کارداشیان ها در کنار دو خواهر، مادر، برادر و خواهر ناتنی و همچنین شوهر مادرش نیز بسیار درخشید. مجموعه تلوزیونی کارداشیان ها تا سال 2011 69 قسمت در 6 فصل داشت ئ قصل هفتم آن در سال 2012 پخش شد.

کیم در سال 2008 در فیلم فاجعه ایفای نقش کرد و بسیار موفق بود این فیلم. او همچنین در فصل چهارم سریال چگونگی آشنایی من با مادرتان و با همراه خواهرانش، کولی و کورتنی در فصل سوم سریال ۹۰۲۱۰ هم بازی کرده‌است.کارداشیان مجری مهمان رقابت‌های رسلمانیا ۲۴ بود و به عنوان داور میهمان در دور سیزدهم نمایش تلویزیونی مدل برتر بعدی آمریکا حضور داشته‌است.و در ۱۶ دسامبر ۲۰۰۹ (۲۵ آذر ۱۳۸۸) به همراه ونسا مینیلو به عنوان بازیگر مهمان در مجموعه تلویزیونی تحقیقات صحنه جرم:نیویورک حضور یافت.کارداشیان در سال ۲۰۰۹ (۱۳۸۸) در فیلم هرزه نگاری طنز عمیق در دره حضور یافت.

کیم یکی از شرکت کننده های فصل هفتم نمایش تلوزیونی رقص با ستارگان بود که با مارک بالاس رقصید و البته در مکان یازدهم قرار گرفت.

رسوایی انتشار فیلم خصوصی

در سال 2007 یک فیلم خصوصی خانوادگی که کیم کارداشیان در آغوش دوست پسر ان زمانش یعنی ری جی (خواننده آر اند بی) بود منتشر شد. او به همین دلیل علیع ویواید اینترتیمنت به دلیل حق پخش این نوار ویدویی شکایت کرد و در آخر به ازای 5 میلیون دلار از پیگیری دست کشید و با این کمپانی تسویه حساب کرد.  او در سال 2009 در فیلم پورن طنز عمیق در دره حضور یافت!


کیم کارداشیان
کیم کارداشیان
بیوگرافی کیم کارداشیان
بیوگرافی کیم کارداشیان
Kimberly Noel Kardashian
Kimberly Noel Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
کودکی کیم کارداشیان
کودکی کیم کارداشیان
کیم کارداشیان در کودکی
کیم کارداشیان در کودکی
کیم کارداشیان
کیم کارداشیان
کیم کارداشیان
کیم کارداشیان

کیم کارداشیان | عکس های خفن و داغ کیم کارداشیان

مطالب مشابه را ببینید!