گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ

سریال غنچه های زخمی

خلاصه داستان تمام قسمت های سریال غنچه های زخمی

سریال غنچه های زخمی یکی از سریال های ترکی است که قرار است از شبکه های فارسی زبان پخش شود. امتیاز این فیلم در IMDB حدود 5.9 است و آنچنان سریال محبوبی نیست.

سریال غنچه های زخمی در میان مخاطبان خود از اهمیت بسیاری برخوردار است.
این سریال سناریو درام و پرهیجانی را به همراه دارد و مشکلات اجتماعی جوانان بی سرپرست را به تصویر می کشد.
بازیگران جوان این سریال، پشت صحنه را محیطی بسیار سرگرم کننده و شاد معرفی کردند و از بودن در چنین اکیپی اظهار خوشحالی می کنند.

با وجود سناریو درام این مجموعه تلویزیونی، آنها در پشت دوربین ساعات خوش و شادی را در کنار هم می گذرانند.
بیران داملا ییلماز بازیگر نقش ایلول در این سریال برخلاف نقش خود در این کار، شخصیت شاد و پرهیجانی دارد. در مصاحبه ای که با بازیگران دختر این سریال انجام شد، همگی از حضور در این کار و کسب تجربه های فوق العاده اظهار خوشحالی و رضایت داشتند.
درصد بیشتری از کادر بازیگران را جوانان تشکیل داده اند و این به جذابیت اوقات پشت صحنه و وقت گذراندن با یکدیگر می افزاید. همچنین این هماهنگی و کار گروهی حرفه ای سبب شده تا کیفیت کار بالا رود و به درصد بینندگان اضافه شود.

این سریال داستان دختری شانزده ساله به نام ایلول است که در یازده سالگی پدرش را از دست داده و یک خواهر کوچکتر از خود دارد.

او در یک خانه کوچک به همراه مادر، خواهر کوچکتر و ناپدری اش زندگی می کند. ایلول همیشه مورد تجاوز جسمی و عاطفی از سوی ناپدری اش قرار می گیرد. زمانی که او این موضوع را به مادر خود انتقال می دهد، مادرش او را باور نکرده و وی را به یک یتیم خانه می سپرد. او در ابتدا تلاش بسیاری برای ماندن نزد مادر و خواهرش می کند و از رفتن به پرورشگاه بسیار ناراحت و دلگیر است. اما به تدریج به هم اتاقی های خود که ۴ دختر هم سن و سال او هستند، وابسته شده و از آن به بعد این وابستگی هیچگاه کمرنگ نمی شود. این سریال داستان ۵ دختر تنهای به دور از خانواده و مجادله های آنها در راه زندگی در سنین نوجوانی را به تصویر می کشد.

سریال غنچه های زخمی

خلاصه داستان قسمت آخر سریال غنچه های زخمی

صدری که یک پیرمرد پولدار است در آخرین روزهای عمرش به دنبال نوه گمشده خود میگرده و داخل روزنامه برای این کار آگهی میزنه .

مرال (مارال) بعد از دیدن آگهی به امید اینکه اون نوه صدری باشه پیش صدری میره و خودش رو نوه اون معرفی میکنی ، در صورتی که نوه واقعی صدری ، کادر (ساغر) هست…

بانو ، مادر کادر (ساغر) که عقل خودش رو از دست داده ، از تیمارستان فرار میکنه و قصد داره از دخترش (کادر) انتقام بگیره. همان موقع در روزنامه خبر پیدا شدن نوه صدری می بینه و موقعی که متوجه میشه مرال (مارال) خودش را نوه صدری معرفی کرده شوک میشه.

بانو ثروت صدری را حق خودش میدونه و بخاطر این موضوع از دست مرال خشمگین میشه.

دخترها که امتحان (کنکور) دانشگاه دارند بخاطر این موضوع هیجان زده هستند.

همچنین ببینید : قسمت آخر سریال مریم

سریال غنچه های زخمی

سریال غنچه های زخمی

گونی بعد از امتحان ، باخبر میشه که سونگول (سوگول) برای کنکور درخواست نداده است. (سونگول بخاطر اینکه نامادریش پول کنکور اون را بدون اجازه اون خرج کرده بود نتونست در کنکور شرکت کنه)

صدری تصمیم میگیره یک مهمانی در بین آشنا ها و نزدیکان خودش برای مرال ترتیب بده.

بانو برای اینکه به مرال فشار بیاره , یک نقشه بسیار خطرناک میکشه و با این نقشه شوم جان بقیه دخترها را به خطر میاندازه…

در قسمت آخر سریال غنچه های زخمی در فصل دوم خواهیم دید که بانو که از تیمارستان فرار کرده و تونسته بیاد تو خوابگاه دخترها خودش رو قایم کنه، نصف شب به سراغ دخترها میاد و بعد از کلی جر و بحث به صورت ناخواسته دخترش ساغر را با چاقو میکشه و از طرف دیگر پرده اتاق دخترها آتش میگیره.

در ابتدای قسمت اول فصل سوم سریال که به تازگی شروع شده مراسم تشییع جنازه ساغر ، ایلول و جمره را می بینیم که بیننده ها همه فکر میکنند بعد از اون اتفاقاتی که اون شب افتاده و اتاق آتش گرفته بود بخاطر همین موضوع ساغر و ایلول و جمره کشته شده اند.

همچنین ببینید : بیوگرافی گوکهان در سریال غنچه های زخمی و همسرش

سریال غنچه های زخمی

قسمت آخر سریال غنچه های زخمی

البته طولی نمیکشه همه بیننده گان شوکه میشوند چون همه این اتفاقات فقط در خواب مارال افتاده بود 😀 و مشخصه که نویسنده و کارگردان سریال فقط برای اینکه هیجان سریال را برای فصل جدید آن بالا ببرند این سکانس رو به سریال اضافه کرده اند.

در ادامه قسمت اول فصل سوم سریال خواهیم دید که دخترها و سرکان و گونی و چند تا از پسرهای دیگه در دانشگاه قبول شده اند و به دانشگاه می روند فقط سوگول که بخاطر پول ثبت نام کنکور ، نتوانسته بود در کنکور شرکت کنه مجبور میشه سرکار بره. و اتفاقات دیگه ای هم افتاده که تا موقع پخشش صبر کنید…

 

آنچه در بالا میخوانید خلاصه ای از قسمت آخر این فصل سریال غنچه های زخمی می باشد که در کانال atv ترکیه با نام kirgin cicekler پخش شد. همچنین فصل جدید این سریال از شهریور ماه ۹۶ از همین کانال پخش خواهد شد.

قسمت آخر سریال غنچه های زخمی

شخصیت های اصلی سریال غنچه های زخمی

نامنقشقسمت‌هاشخصیت
ایپک کاراپینارفریده گونگور۱۱۳ – ۱وقتی نامزدش به او خیانت کرد از او جدا شد. فریده یک معلم با تجربه و با اعتماد به نفس است که مددکار پرورشگاه دولتی دخترانه (یتیم خانه) است.وی دریک خانه دو طبقه (که طبقه بالای آن توپراک زندگی میکنه)به طبقه پایین نقل مکان کرد. او در آنجا با توپراک آشنا شد و سپس با او ازدواج کرد.
اوزگور چویکتوپراک ارن۱۱۳ – ۱او یک فرد عادل و صادق است که حرفه و کارش را دوست دارد. و یک معلم با تجربه و با اعتماد به نفس است.او همسر فریده است.
بیران داملا ییلمازایلول اجار۱۱۳ – ۱ایلول یک دختر ۱۶ ساله که وقتی ۱۱ سالشه بود پدرش را از دست داد.در یک خانه کوچک با مادرش مسعوده،خواهرش بوشرا و پدر ناتنی اش (کمال ییلماز) زندگی کرد.ایلول از آزار و اذیت کمال رنج میبرد و در این مورد به مادر خود گفت اما مادرش ایلول را به یتیم خانه میبرد و بعد از آن زندگی ایلول در یتیم خانه آغاز می‌شود.در قسمت ۷۷ مادرش مسعوده را از دست میدهد. دوست پسر او علی است (او در قسمت آخر پایان فصل با علی ازدواج می‌کند).
گوکچه آکیلدیزسونگول جلن۱۱۳ – ۱او ۱۶ ساله که وقتی ۴ سالشه بود زندگی اش را از دست داد (مادرش مرد ،پدرش زندان افتاد). بستگانش او را نگه نداشتند و به یتیم خانه تحویل دادند.او ظاهر سخت و غمگین و رفتار پسرانه دارد اما باطنش عاطفی و صادقانه است. سونگول و “گونی” عاشق هم می‌شوند. بعدها آن دو مخفیانه ازدواج میکنند چون خانواده اش با باهم بودنشان مخالف بود و میخواست آن دو را از هم جدا کند. او در نهایت (قسمت آخر پایان فصل) میمیرد و دختر کوچکش به دست گونی و دوستانش بزرگ می‌شود.
هازار موتانجمره درین اوغلو۱۱۳ – ۱او زندگی پولداری داشت اما پدر و مادرش را در ۱۶ سالگی از دست داد ، بستگانش از او حمایت نکردند و به یتیم خانه افتاد.او بعدها میفهمد که پدرش با زنی رابطه داشته و خواهر دارد. دوست پسر او سرکان است.
چاقلا ایرماکساغر کوتای/ ساغر لوکومجوزاده۱۱۳ – ۱۱۶ ساله، مادرش بعد از متولد شدنش او را روی کیسه آرد گذاشت. مادرش به مدیر یتیم خانه نریمان میگوید که دخترش را نمی‌خواهد (و ساغر از نوزادی در یتیم خانه بزرگ میشود). بعدها ساغر مادرش بانو را پیدا می‌کند… بعدها بانو (مادرش) از پدر گونی حامله می‌شود و بعد از به دنیا آمدن بچه اش ، بچه خود را به قتل می‌رساند به همین علت به بیمارستان روانی منتقل می‌شود. سرنوشت به ساغر رحم نکرده‌است.
آلینا سولاکرمرال کندیر۱۱۳ – ۱او ۱۶ ساله که در فصل‌های بعدی مادرش را میبیند اما مادر او توسط داداش عباس کشته می‌شود بعد از آن مرال در همین حالت غمگینی میماند تا اینکه عشقش “مرت” وارد زندگی او می‌شود.

سریال غنچه های زخمی

دیگر شخصیت های سریال غنچه های زخمی

نامنقشقسمت‌هاشخصیت
عارف دیرنگونی ارتورک۱۱۳ – ۱او( فرد یک خانواده ثروتمند) دوست پسر سونگول است.آنها بعدها باهم ازدواج میکنند.
مهمت (محمد) آیکاچسرکان اوزگون۱۱۳ – ۱او فرد یک خانواده ثروتمند است. سرکان برادر دفنه و دوست هم کلاسی ایلول است.بعدا دوست پسر جمره می‌شود.
ودا یورت سورنازان اوزگون۱۱۳ – ۱مادر دفنه و سرکان است.او گوکهان را کشت (اما زودی از زندان آزاد شد). بعدا مشخص می‌شود که او دفنه و سرکان را به فرزندی قبول کرده‌است.(در بخش‌های پایانی فصل 3 با دختران یتیم خانه مهربان می‌شود)
نیل کسردفنه اوزگون۱-۱۱۳دختر نازان و خواهر سرکان است او مانند مادرش دختران یتیم خانه را دوست ندارد.
زینب ایرگاتهدیه۱۱۳ – ۱خدمتکار یتیم خانه
بورجو آلممانسلین۱۱۳ – ۳۵مادر گونی
جانسو فیرینجیکمال ییلماز۸۴ – ۱ناپدری ایلول است که به ایلول چشم دارد به‌طور اتفاقی مسعوده، مادر ایلول را می کشد او به دلیل جرم‌هایی که مرتکب شده مدتی مجرم فراری شناخته می‌شود و در نهایت به دلیل جراحت شدید در قسمت ۸۴ میمیرد.
دریا آرتمیلمسعوده ییلماز۷۷ – ۱مادر ایلول و همسر کمال است. او تجاوز کمال به ایلول را باور نکرده و ایلول را به یتیم خانه می سپارد اما بعدا در اثر سقوط از پله‌ها فلج می‌شود کمال جلوی چشم او قصد تجاوز به ایلول را دارد اما موفق نمیشود و در نهایت مسعوده به دست کمال کشته می‌شود.
یاغمور اونزینو درین اوغلو۴۱ – ۲۴خواهر جمره
بیرژن انژینبانو ساواش(۲۰ – ۹)-(۶۳ – ۳۲)-(۸۸ – ۸۷)مامان ساغر است که مدتی با پدر گونی رابطه داشته و از او بچه دار شد اما بعدا بچه خود را کشت به همین علت به سریال قرص ماه تیمارستان فرستاده می‌شود و در نهایت در قسمت ۸۸ بر اثر آتش سوزی یتیم خانه می میرد.
اسما ییلمازبوشرا آجار۱۱۳ – ۱بوشرا خواهر ایلول و دختر مسعوده است.
ساجده تاشانرنریمان سونمز۱۱۳ – ۱او مدیر خوابگاه یتیم خانه است اما بعدها به علت اشتباه در کارش اخراج می‌شود.
اسرا درمانچی‌اوغلوزهرا۱۱۳ – ۶۳نامادری سوگل و همسر سعدالله.
کاآن کاساپ اوغلومرت۱۱۳ – ۳۲او اول با ساغر دوست شد و سپس عاشق سونگول شد و در نهایت او دوست پسر مارال شد.
دنیز اوغورماجده۱۰۷ – ۸۵او همسر صدری است.
ایلول سو ساپانهاریکا۹۴ – ۸۵دختر ماجده . (در قسمت ۹۴ براثر تصادف میمیرد)
اردوغان سیجاکصدری لوکومجوزاده۹۱ – ۸۴پدربزرگ ساغر کوتای
بوراک توزکوپارانکمیسر علی گوکتورک۱۱۳ – ۸۹ (فصل۳)رئیس پلیس شعبه کودکان و دوست پسر ایلول است. (آنها در قسمت اخر فصل پایانی ازدواج میکنند.)
هازال بنلیکمیسر فادیک۱۱۳ – ۸۹ (فصل۳)کمیسر پلیس شعبه کودکان است و با علی کار می‌کند.
تایانچ آیایدیناژدر لوکومجوزاده۹۰-۱۱۳برادر زاده صدری
اوزور باشولتونا۱۱۳ – ۱۰۱نازان به او برای اینکه در آژانس مد کار کند میخواهد که جمره و سرکان را از هم جدا کند.
بولنت دوزگون اوغلویاووز۱۰۹ – ۱۰۶بابای دفنه سرکان است.او در قسمت ۱۰۹ میمیرد.

عکس سوگول در سریال غنچه های زخمی

عکس های دفنه و ایلول در سریال غنچه های زخمی در شبکه جم تی وی

تصاویر جمره و میرال در سریال غنچه های زخمی

عکس سرکان در سریال ترکی جدید غنچه های زخمی

غنچه های زخمی خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال ترکی kirgin cicekler

سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی

همچنین بخوانید : سریال عشق سیاه و سفید

 

loading...

58 دیدگاه ها

 1. من 2_3قسمتش دیدم به نظره من این سریال مثل سریال مادر(هسل ) سریال آموزنده ای هست و•••• نشون دهنده یکی از دردهای جامعه..

 2. به نظره من باید از این دست فیلم* سریالهای عبرت آموز زیاد ساخته بشه

 3. به نظر من سريال قشنگي هست اتفاقا و با سريال هاي ديگه تركي كاملا متفاوته و موضوع واقعا اموزنده و خوبي داره

 4. هرکی غنچه های زخمی نبینه ضررکرده

 5. سریال خیلی قشنگیه من خیلی دوسش دارم😍

 6. دخترم از وقتی این سریالو میبینه سعی میکنه مثل سوگل باشه ونسبت به اطرافیانش بیشتر اهمیت میده چون من هرموقع تماشا میکنیم از سوگل تعریف میکنم اسم سریالم گذاشتیم سوگل.

 7. من هر شب میبینم سریال خیلی قشنگیه واقعا قشنگه

 8. غنچه های زخمی جز بهترین فیلمایی بود که تو عمرم دیدم اموزنده بود به ادم یاد میده چطور در برابر مشکلات صبر داشته باشی

 9. من تا قسمت ۸۰ زبان اصلی رو دیدم و خیلی هیجانی هستم چون میگن سونگول بعد از با دنیا آوردن بچش میمیره میخوام بدونم عاقبت این کمال کثافت چی میشه😒

 10. خیلی سریال خوبی هست. واقعا وقتی ادم این سریال رو میبینه گریش میگیره خیلی سریال خوبی هست واقعا.

 11. واقعا خیلی عالی هستش هر کی نبینه ضررکرده

 12. من عاشق این سریالم، واقعا لذت می برم از دیدن هر قسمتش…
  فوق العاده سریال قشنگیه که واقعا ارزش دیدن داره…
  من بعضی قسمت هاش رو دو بار دیدم

 13. سریال بسیار خوبیه.من و خانمم سریال غنچه های زخمی رو به صورت جدی دنبال میکنیم.خاک بر سر کمال کثافت بیشعور.مرگ بر اون

 14. خیلی متفاوت و قشنگه کسی میدونه آخرش چی میشه ؟؟؟

  • اخرین قسمت سوگل از گونی بارداره…. بادخترا تصادف میکنن
   سوگل میمیره
   دخترش ب دنیا میاد اسمش میذارن سوگل…
   تکه اخر فیلمم عروسی ایلول هست و سرکان علی

 15. سوگل که میمیره متاسفانه ایلول هم میره با یه پلیس که نقشش پسره دلاراوجهان گلپناری بازی میکنه عروسی میکنه•●○●•○●•○ کاش تهش عوض میشد○ عشق سرکان وایلول ☆ خیییلی قشنگ تر و رمانتیک تر از سوگل و گونه ی بودحتی قبل از اونا عاشق هم شدن☆○○○ کاش سرکان و ایلول ازدواج میکردن ایلول زایمان میکرد و میمرد و سوگل هم میرفت عاشق پلیس میشود ازدواج میکرد و گونه ول میکرد آی چه حالی میداد اون زمان گونه ی هم میرفت سراغ یکی دیگه○○○ چه قدر خوب میشود کاشکی سرکان و ایلول عاشقانه عروسی میکردن☆○○○○○○○○

 16. ایلول بخاطر جمره از سرکان جدا میشه و جمره و سرکان نامزد میکنن.سرکان سرطان میگیره و خانوادش زندگی سختی دارن.نازان مستخدم مدرسه میشه و تقاص بدجنسیهاشو پس میده.فریده خانم سرپرستی خواهر و برادر ایلوالو بعهده میگیره

 17. میگم شاید مثل بقیه فیلمها از جمله اوکیا اون کمیسره (اوزان گلپناری) تو واقعیت نامزده بازیگر نقش ایلول بوده حسودی کرده اومده تو فیلم•●•●•●•●•●•●•●•●•● آخه من هرجور فکر میکنم به نظره شخصی من هرچقدر عشق ایلول و سروان قشنگ بود جدا شدن شون خییییلی مسخره بود من اوایل فیلم از ایلول سرکان خوشم نمیومد اما عشق بی ریا و پاکشان هیچ حرفی برای گفتن باقی نزاشت ☆○○○ بعدن تا بهشون عادت کردیم تندی جداشون کردن چقدر مسخره

 18. واقعا یه کجا رسیدیم که نه تنها این ازاجیف ترکی رو میبینیم و سرمست میشیم که ساعتها وقت میذاریم و لذت احمقانه خودمون رو به اشتراک هم میذاریم

  • جناب آقای محترم من به شخصه که سریالهای خارجی رو به سریالهای [صداوسیما●•●• ترجیح میدم حالا برای من فرقی نداره؛ امریکایی باشه یا اسپانیایی یا ایتالیایی یا کره ای یا ترکی حتی سریال هندی هم دوستدارم البته نمیتونم بگم سینمایی و نمایش خانگی نمیبینم اونا هم قشنگن فقط از سریالهای [صداسیما●●●] خوشم نمیاد از بس که غیره جذاب 😕😑😐😯😵😳😨😱

  • جناب آقاي محمد… من هم تا يك سال پيش، ديدگاه شما را داشتم اما الان خدا را شكر مي كنم با ديدن اين سريال، انگيزه ام براي كمك به بچه هايي كه در چنين موقعيتهاي سختي قرار گرفته اند ، جند برابر شده … البته بيشتر سريالهاي تركي، جز اينكه آدم رو از كار و زندگي بيندازند، نتيجه اي در بر ندارند

 19. بعدشم مگه تقصیر من یا بقیه مردم که تله فیلم و سریالهای [صداوسیما●●● غیر جذاب هستن، صدا و سیما●● باید از سینما و شبکه نمایش خانگی یادبگیره

 20. خیلی باحاله ولی ناموسا خیلی طولانی عوضی 😂😂😂

 21. من خیلی از گونی بدم میاد اسلن به سوگل نمیخوره ایکاش یکی دیگه نقش گونی داشت اسلن تو دل برو نیست انتخاب بازیگر نقش گونی خیلی بد بود هر چند اسلن کاراکتر سوگول هر چقد نازه گونی به شدت چندشه نوبسندهم ریادی دیگه شل جلو میره و قابل پیشبینی گونی خیلی حال بهم زنه ازش متنفرم ادمی بی اراده حسود وخنگ سوگل به این چرا پا داد عجیبه تو واقعیت غیر ممکنه

 22. من نقش کمال اسمش canca firinci هست را دوست دارم من معتقدم که اگر این نقش نبود این فیلم فیلم نمیشود نقش وی هست که فیلم را قشنگ کرده توی نقش منفی ها وی هست که در فیلم نقش پر رنگی دارد دیالوگه های خوب بازی با صورت در فیلم به نظر من کمال خیلی خوبه

 23. فیلم خوبیه فقط این بازیگر نقش جیک از اول سریال خیلی کاهش وزن داشته و به صورت غیر عادی لاغر میشه تا اخر سریال کنجکاوم بدونم خودش رژیم گرفته یا بیماری ای داره

  • الهه جون بخاطر فیلم بعدی ک خواست بازی کنه وزن خودشو کم کرد گوگل بزن سرچ کن توضیح مینویسه برات منم مثل شما فکرم بود ولی دیدم تو ی فیلم ترکیه ای داره بازی میکنه توجه کنید دیگه تو فیلم غنچه های زخمی نیستش

 24. مدیر گرامی☆ میشه لطفا درباره سریالهای؛کره ای که شبکه ج○م د○ر○ا○م○ا داره پخش میکنه( مثل؛حافظه_ملکه کی_عاشقان ماه_سلطنت و شاید تو زیبایی○○○○○ )هم مطلب بزارید
  باتشششکر

  • بزودی در موردشون مطلب منتشر می کنیم. می توانید در روزهای آینده در سایت این سریال ها را جستجو کنید

 25. اخرش کیا میمیرن

 26. ما بچه های سال آخر دبیرستان حدودا 15 نفریم از وقتیکه این فیلم شروع شده بجای خوندن برای کنکور این سریالو نیگا میکنیم و بعدش کلی دربارش حرف میزنیم خیر سرمون پسر هم هستیم:)))
  کاراکتر کمال فوق العاده بود و فیلمو چند ده برابر جذاب کرده بود…عشق هممونم که سوگل هس دیوونشم :))))

 27. این سریال خیلی باحاله دست کارگردانش درد نکنه مگ خیلی این سریال رو دوست دارم و در قسمت آخر ایلول و آتاکان باهم از دواج میکنن سرکان و جمره هم باهم ازدواج میکنن من عاشق این سریال هستم مخصوصا کمال با اون فرزندم گفتن هاش که خیلی باحاله ولی ای کاش این سریال قسمت هاش بیشتر باشه خیلی بهتره مرسی از کارگردانش

 28. مامانم فيلم صدامى كنه كمال ازكاراى كمال تعجب ميكنه مخصوصاوقتى ترى كاراى نازان دخالت مى كنه وباج ميگيره ياتوى موضوعى سروكلش پيدامى شه من ايلول رودوست دارم بعدباعلى ازدواج مى كنه چون بيچاره آتاكان بدست كمال ميميره

 29. متأسفم که ….
  بهتون گفتن نظر بدید نه که 200 صفحه اراجیف بنویسید
  کسیرو برای شنیدن اراجیف تون ندارید که اینجارو پر میکنید

 30. ایلول میمیره؟؟؟؟

 31. سلام از این سریال ها به تظر من فقط باید یه چیزو یاد بگیریم و اون هم اینه که یه
  یه تصمیم اشتباه در زندکی ج طور باعث از بین رفتن اطرافیانمون میشه مثل ازدواح مسعوده با کمال و ازدواج سعدالله ، بانو و پدر گونی ، مادر مارال سحر خانم خوردن مال یتیم نازان خانم ………..پس تو زندکی هامون تو تصمیم کیری هامون بیشتر و بیشتر دقت کنیم

 32. من دیدم که ایلول مردولی وقتی کمال مردایلول اونجابود حالااون بکنار من فیلم مرگ سوگول رودیدم ولی یکی نوشته بودسوگول نمیره وبچه شوبدنیامیاره مادرگونی هم‌باهاش سراسم گذاشتن بچه بحث میکنه و سوگول رواذیت میکنه

 33. داستان خوبى است ولى در بيشتر موارد بيننده را احمق فرض ميكنند وبيننده راعصبى ميكند شخصى مثل كمال كه سابقه جنايت وقتل ودزدى دارد از نظر پليس هيچگاه نبايددور بماند تلفن افرادى مثل ايلول ساغر سوگل وسركان بايد تحت كنترل باشد پليس همواره دورادور تمام اين افراد را زير نظر داشته باشد ولى براحتى از همه چيز چشم پوشى ميكند ترو بخدا زودتر جمعش كنيد چون با اين ساده انگاريها ماراخسته كرديد

 34. در کل سناریوی خوبیه اما به گفته محمدعلی بیننده رو احمق فرض میکنن بارها و بارها شده سر یک مسائل کوچیک که میشه در فیلم رعایت بشه موضوع فیلم واقعی تر در بیاد اما متاسفانه اون کارگردان یا سناریو نویس و یا تهیه کننده کودن این مسائل رو رعایت نمیکنه و فیلم خودشو کلی از واقعیت دور میکنه برای این حرفم یه مثال هم دارم که اونجاست : کمال ایلول رو عقب ماشین کنار وسایل نقاشی دست و پا و دهن بسته میذاره و یک پلیس با دیدن رنگ قرمز که از عقب ماشین ریخته میشه استپ میده حالا خنگ بودن کارگردان اینه که دستهای ایلول از جلوی بدنش با طناب بسته شده اما ایلول نمیتونه لااقل نیم خیز بشه و با دو دست بسته به شیشه و اطراف ماشین ضربه بزنه // هر آدم کودنی میفهمه کسیکه دستهاش از جلو بسته ی میشه حتی بشینه میشه حتی با پاهی بسته به اطراف لگد بندازه تا پلیس متوجه بشه // اینجا ضعف کارگردانه که می بایست دستو پای ایلول رو از پشت بهم میبست تا فیلمش واقعی تر به نظر برسه // واز این نکته هایی که ضعف فیلم رو بیشتر نشان میده فراوانه // همان حرف دوستمان سریال های ترکیه فکر میکنند تماشاگرانشان احمقند درصورتیکه کودن و احمق بودن خودشان را به بیننده نشان میدن

 35. بنظر من سریالا ترکی خیلی مسخرن و تا هزاران قسمت الکی کشش میارن..‌ من فقط دوس داشتم ببینم آخرش ساغر میفهمه جریانو یا ن😐همونم ننوشته

 36. ایلول به فنا رفت؟

 37. من همه ي شونو خيلي دوست دارم ولي بيشتر ايلول رو يك سريال آموزنده است اميد كه ساغر جريانو بفهمه 😜

 38. سوسن به نظر من سریالهای ترکیه بخصوص غنچه های زخمی بسیار سطحی وانگاربه شعورادم توهین میشه من خودم فقط ماهواره میبینم ازسر ناچاری ولی فیلمهای خودمون بازیگران جوان واقعا گل کاشتن شما سریال ستایش 1و2روبابازی تحسین بزانگیز داریوش ارجمند ببینید اصلا قابل مقایسه نیست سریال میوه ممنوعه بابازی امیرجعفری ودیگربازیگران فیلمهای زیرسقف دودی حریم شخصصی ملی وراه های نرفته لاتاری ممنوعه وخیلی فیلمهای دیگه فقط بی انصافی نکنید کاش قدر هنرمندای خودمونو بدونیم االبته من فیلم خارجی تیکن روهم خیلی دوست دارم البته همه چی سلیقه ایه همه دوستان موفق باشید وشاد

 39. یعنی خاک بر سر کسیکه میگه این سریال قشنگه چون مزخرفترین کارگردان رو داره شب قبل از فکر میکنه فردا چطور بقیه سریال رو بسازه بیشعور تا تونست توی این سریال بخاطر این چهارتا نحس آدم کشت هر جا میرن نحسی بار میارن جالبش اینجا چاقو تو پای هرکدومشون میخوره قلبش وامیسه و شوک قلبی بهش وارد میکنن! کلا تمام بازیگرا کارشون به بیمارستان و زندان کشیده شد ! من نمیدونم چی تو مغز این کارگردان کله خر میگذره که فکر میکنن ملت اوسکلن !راحت از پولشون و ارثشون میگذرن هرکدوم ب پدر مادرش رسید پدر مادره مردن هر چی فحش و ناسزاست ارزونی این کارگردان بیشعور …انگشتی بخوام حساب کنم یه پونزده نفری بخاطر این چهارتا نفهم مردن

 40. خیلی فیلم قشنگیه وای خداااا مارال خیلی خوب بازی میکنه

 41. سلام باز خداروشکر این سریالا هست ک دیدپاه بعضی ب زندگی عوض بشن مرسی از حمایتتون.😊😊راستی ی سوال راسته سوگول میمیره😢

 42. بهتون توصیه میکنم اصلا ۳قسمت اخرشو نگا نکنین اصابه خیای خورد میشه

 43. هرکس این فیلم رو نبینه نصف عمرش از دست رفته

 44. خوبه قشنگه ولی اینقدر طولش میدن آدم وابسته میشه بعد که تموم شه افسردکی میگیری .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ
loading...