مدل کلاه بافتنی زنانه و دخترانه اسپرت 2020 و نکاتی برای خرید کلاه

مجموعه ای از مدل کلاه بافتنی اسپرت زنانه و دخترانه را مشاهده می کنید. در فصل زمستان یکی از ملزومات پوشش هر خانمی می تواند کلاه بافتنی باشد. شال و کلاه یکی از پوشش های فصل سرما است و در این مطلب مدل های مختلف کلاه بافتنی زنانه و دخترانه را مشاهده می کنید.

مدل کلاه بافتنی

خیلی از خانم ها ترجیح می دهند که کلاه بافتنی استفاده نکنند زیرا تصور می کنند که ظاهرشان را به هم می زند ولی اگر بدانید که چطور کلاه بافتنی را با توجه به فرم صورت و موهای انتخاب کنید می تونید بسیار خوش استایل هم شوید.

مدل های کلاه بافتنی لاکچری

این مهم نیست که چه نوع کلاه بافتنی مد شده است و قیمت آن چقدر است، اگر با فرم صورت شما همخوانی نداشته باشد، اصلا زیبا نخواهید شد. شما باید به دنبال گزینه های صحیح کلاه دخترانه باشید که به بهترین نحو ویژگی های چهره شما را به نمایش بگذارد.

مدل کلاه بافتنی

کلاه برای چهره بیضی

خانم هایی که فرم چهره آنها بیضی است، خوش شانس هستند، زیرا این فرم چهره متعادل و متناسب است و اججازه می دهد تقریبا هر نوع کلاه بافتنی بپوشید.

مدل کلاه بافتنی

مدل کلاه بافتنی دخترانه شیک

مدل کلاه بافتنی

کلاه کشباف معمولی، پشمی گرد، کلاه روسی لبه دار؛ شما آزاد هستید که هر نوع کلاه بافتنی را امتحان کنید، تا بهترین گزینه برای لباس و سبک شخصی را پیدا کنید.

مدل کلاه بافتنی

کلاه برای چهره گرد

زنانی که چهره گرد دارند باید به دنبال کلاه لبه دار گرد و پهن، تاج دار، سبک های نامتقارن و گزینه های کمی بزرگ باشند.

مدل کلاه بافتنی

مدل کلاه دخترانه مناسب برای دانشگاه

مدل کلاه بافتنی

این موارد ظاهر صورت آنها را بازیک، کشیده تر و متعادل تر نشان خوهد داد. از انتخاب کلاه های تنگ و کلاه های کشباف گرد پرهیز کنید، زیرا تمرکز را به گردی صورت خود جلب می کنید.

کلاه برای چهره مثلثی یا قلب

خانم هایی که چهره مثلثی یا ثلب شکل دارند باید به دنبال کلاه های تنگ، شال و گزینه هایی که دارای کشباف های باریک هستند، بروند. اگر چیزی انتخاب کنید که لبه کشباف پهنی داشته باشد، پیشانی شما پهن تر به نظر خواهید رسید.

مدل کلاه بافتنی

مدل های جدید کلاه دخترانه 2019

مدل کلاه بافتنی

انتخاب مدل هایی که بیش از حد تنگ هستند هم درست نیست. کلاه سطل یک گزینه ایده آل است.

کلاه برای چهره مربعی

برای گردتر نشان دادن صورت مربع شکل خود، به دنبال کلاه های مرطوب، که انحنای بیشتری به فرم صورت شما می دهد باشید. کلاه های بافتنی دخترانه نامتقارن هم می تواند فرم چهره شما را بهتر نشان دهد. تمام انواع کلاه بافتنی با گوش شاید بهترین گزینه هایی باشند که می شود انتخاب کرد.

کلاه برای چهره مستطیل یا کشیده

برای اینکه فرم صورت را کوتاه تر نشان دهید و آن را به صورت ایده ال و متناسب نشان دهید، اولویت را به کلاه هایی که پیشانی شما را می پوشانند و گونه ها را بیشتر به نمایش می گذارند بدهید.

مدل کلاه بافتنی

مدل کلاه فانتزی دخترانه 98

مدل کلاه بافتنی

مدل کلاه بافتنی جدید و خاص زنانه و دخترانه

مدل کلاه بافتنی

مدل کلاه اسپرت دخترانه و زنانه با طرح خاص

مدل کلاه بافتنی

خانم هایی که رنگ موی قهوه ای دارند، به آنها توصیه می شود به دنبال کلاه بافتنی با رنگ شکلاتی، سایه های سیاه و ابی باشند.

مدل کلاه بافتنی

مدل کلاه زمستانی دخترانه 

مدل کلاه بافتنی

مدل کلاه بافتنی زمستانی

مدل کلاه بافتنی

کلاه بافتنی دخترانه

مدل کلاه بافتنی

کلاه بافتنی دخترانه متناسب با فرم اندام

بـه غیر از فرم چهره و رنگ مو، فرم اندام و قد شـما نیز بر روی انتخاب کلاه بافتنی دخترانه تأثیر میگذارد. بنابر این، هنگامیکه تصمیم بـه خرید کلاه خاصی دارید، باید این فاکتور‌ها را نیز درنظر بگیرید. بـه خانم‌هاي قد بلند توصیه میشود کـه بـه دنبال کلاه‌هاي لبه دار بزرگ، خز و کشباف باشند.

مدل کلاه بافتنی

مدل کلاه دخترانه جدید در طرح های زیبا

مدل کلاه بافتنی

انتخاب کلاه بافتنی خیلی کوچک و تنگ باعث می شود سر شما در مقایسه با ارتفاع قدتان کوچک تر نشان دهد. خانم های ریز نقش هم نباید کلاه خیلی بزرگ انتخاب کنند زیرا ظاهر آنها مانند قارچ می شود!

مدل کلاه بافتنی

کلاه بافتنی و نکات انتخاب کلاه بافتنی

مدل کلاه بافتنی

مطالب مشابه را ببینید!