مجله تاپ‌ناز‌

تتلو از ایران رفت! آیا تتلو کنسرت برگزار می کند؟ (کنسرت لغو شد)

کنسرت امیر تتلو

کنسرت امیر تتلو زمان کنسرت آن در ترکیه!

آیا امیر تتلو از ایران رفته است؟ ماجرای او مائده هژبری

مائده هژبری و امیر تتلو در قاب یک عکس در اینستاگرام Amir Tataloo دیده شدند. انتشار عکس امیر تتلو در کنار این دختر ایرانی رقصنده باعث حاشیه سازی در ورد آنها شد و همه احتمال میدهند که امیر تتلو برای همیشه از ایران مهاجرت کرده است.

امیر تتلو یکی از پر حاشیه ترین خواننده های ایران است که در مورد هر اتفاقی اظهار نظر می کند. او در مورد انتخابات ریاست جمهوری، حجاب زنان و دیگر مشکلات کشور ایران، نظرهای جنجالی خود را منتشر می کرد که با انتقادات شدید روبرو می شد و در این بین، انتشار عکس او در کنار مائده هژبری باعث تعجب کاربران شده است. او به نظر می رسد از این ماجرا هم به نفع خودش سوء استفاده کرده است.

او در اینستاگزامش همیشه خط و نشان می کشید و وعده می داد ولی وعده داده است که در کنسرت 20 هزار نفری اش که در ترکیه ترتیب داده است اجاره دهد مائده روی صحنه هنرنمایی کند. با این حال هواداران این خواننده بر این باور هستند که او با بیان این جملات قصد دارد که از ایران برود.

مائده هژبری

آیا تتلو می رود؟

اما وعده کنسرت ٢٠‌هزار نفری و رقصی چنان در میانه میدانش، شایعات فراوانی ایجاد کرد. چنان کنسرتی یعنی که تتلو تصمیمش را گرفته و می‌خواهد فعالیتش را خارج از کشور ادامه دهد. چیزی در مایه‌های داستان رفیق گرمابه و گلستان تتلو، حسین تهی که او نیز راهی مشابه رفت.

عده‌ای دیگر هم پای ارشاد را وسط کشیدند و عنوان کردند خواننده‌ای با چنین سابقه‌ای چرا باید مجوز کنسرت خارج از کشور دریافت کند. یکی از مسئولان دفتر موسیقی ارشاد که نمی‌خواست نامش بیاید، می‌گوید: درست است که خوانندگان رسمی برای کنسرت‌های خارج به ارشاد اطلاع می‌دهند، اما تتلو، چون مجوز خوانندگی ندارد، حتی در این حد هم مقید نیست. او از نظر ارشاد خواننده نیست و در حال حاضر هم سفر و کنسرت هر چند هزار نفره ایشان ربطی به ارشاد ندارد.

سامان احتشامی می‌گوید: هنرمندان تمایل دارند در خارج از کشور کنسرت بدهند و دلیلش هم این است که در خارج از کشور محدودیتی برای اجرای صحنه‌ای وجود ندارد، ولی این‌جا محدودیت‌های زیادی وجود دارد.

محمد معتمدی نیز کنسرت خارج از کشور را ترجیح می‌دهد: فقط کافی است چمدانت را ببندی و سوار هواپیما شوی تا کنسرت را برگزار کنی. من شخصا دوست دارم در داخل هم اجرا زیاد داشته باشم، ولی مشکلات سر راه زیاد است. برای گرفتن سالن و… وقت و انرژی زیادی لازم است.

 

کنسرت آزاد تتلو

با این تفاصیل یعنی امیر تتلو یا هر خواننده دیگری آزاد است هر کنسرتی را هر جای دنیا برگزار کند؟ مقام نامبرده پاسخ می‌دهد: خواننده‌های رسمی نه. آن‌ها ملزم به رعایت قواعدی هستند، اما موردی، چون تتلو؛ رفتارش روی صحنه قطعا اگر مورد امنیتی و قضائی نداشته باشد، در نهایت در آن روزی که درخواست مجوز داد، ارزیابی خواهد شد و این می‌تواند به عنوان پوئن مثبت یا منفی به کارش بیاید.

 

رویای تتلو

آیا واقعا امیر تتلو دارد از ایران می‌رود؟ آیا او نیز لس‌آنجلسی خواهد شد؟ آیا امیر تتلو به رویای کنسرت ٢٠ هزارنفره روی استیج خواهد رسید؟ این رویا مستلزم مهاجرت است و آیا امیر تتلو پیه مهاجرت را به تنش خواهد مالید؟ پاسخ این پرسش‌ها چند وقت دیگر مشخص خواهد شد. حالا باید منتظر ماند و دید تتلو در استانبول بلیت تهران را اوکی می‌کند یا بلیتی به مقصد لس‌آنجلس خواهد خرید؟»

لغو کنسرت امیر تتلو

امیر تتلو که رویای برگزاری یک کنسرت 20 هزار نفره را داشت و روی 4 میلیون فالوور اینستاگرام حساب ویژه باز کرده بود، غافلگیر شد. او تصویر میکرد که لشکر چند میلیونی از هواداران را دارد که همگی بلیط او را تهیه می کنند و فقط 500 نفر بلیط او را تهیه کردند. این یک شکست برای امیر تتلو به حساب می آید. البته برای هنرمندی که همه را کوچک خطاب می کند و توهم خود بزرگ بینی را دارد این شکست و عدم استقبال طبیعی بود.

 

» همچنین بخوانید : لو رفتن فیلم بغل کردن امیر تتلو توسط یک دختر! +عکس

مطالب مشابه را ببینید!