مجله تاپ‌ناز‌

این نشانه ها را اگر مشاهده کردید همسر شما به شما علاقه ای ندارد

این نشانه ها را اگر مشاهده کردید همسر شما به شما علاقه ای ندارد نشانه های عدم علاقه داشتن به همسر

در یک زندگی مشترک که با عشق و علاقه آغاز شده است، هیچ چیزی بدتر از شنیدن جمله “دوستت ندارم” نیستت. اگر شما در زندگی مشترک این موارد را مشاهده کردید، همسر شما علاقه اش نسبت به شما کمتر از قبل شده است و باید خیلی بیشتر دقت کنید.

 

بی تفاوتی

زن و شوهری که عاشق هم هستند با همدیگر کارهای مشترک انجام می دهند و این به آنها انرژی می دهد. این افراد مدام به دنبال رضایت طرف مقابل هستند و به ماجراجویی های جدید و هیجان انگیز دو نفره خیلی علاقه دارند. اگر شما زیاد تمایلی به کشف دنیای اطراف با همسر خود ندارید، احتمالا دیگر به او علاقه ای ندارید.

 

فاصله

زوجینی که عاشق هم هستند دوست دارند زمان زیادی در کنار هم باشند. برای تمام شدن ساعت کار و رسیدن به منزل و یا رسیدن به تعطیلات اخر هفته و تفریح کردن با همسر لحظه شماری می کنند. حیتی یک پیاده روی ساده و میل کردن یک شام در رستورانی ارزان قیمت هم برای آنها خیلی رضایت بخش است. فاضله گرفتن از همسر می تواند عدم علاقه را نشان دهد.

 

صمیمیت فیزیکی

زن و شوهرانی که خیلی عاشق هم هستند به صورت مداوم رابطه جنسی دارند. این افراد از ارضا شدن همسرشان در اتاق خواب بسیار لذت می برند و فقط به دنبال ارضای نفس خود نیستند؛ بلکه می خواهند به همسر خود حس خوب بودن و دوست داشتن را بدهند. زوجین عاشق از عشق ورزیدن به هم خیلی لذت می برند. این افراد به مواردی که باعث تحریک همسرشان می شود توجه می کنند و برای جسب اطلاعات در این زمانه و بالا رفتن دانش خود خیلی تلاش می کنند. اگر زیاد مایل نیستید به همسر خود نزدیک شوید و زاد به عشق ورزی لا او علاقه ندارید، شاید موردی در رابطه شما ایراد داشته باشد.

 

تمرکز

زوجینی که عاشق هم هستند به دیگری زیاد توجه می کنند. خیلی به یاد همسر خود می افتند و بدون دلیلی برای همدیگر هدیه می خرند. هنگامی که همسرشان ناراحت است، نگران می شوند و تلاش می کنند که مسئله را خیلی زود حل کنند. اگر زیاد به همسر خود فکر نمی کنید و یا اصلا به اوفکر نمی کنید شادی دیگر عاشق او نیستید.

 

ارزش قائل شدن

زوحینی که عاشق هم هستند، برای هم ارزش قائل می شوند و از داشتن چنین همسری احساس خوشبختی می کنند. این افراد حس می کنند که همسرشان، نیمه گمشده آنها است. اگر فکر می کنید که هزاران نفر از همسر شما با ازش ترند، پس شاید به او علاقه ای ندارید.

 

احترام

یکی از مهمترین نشانه های نداشتن علاقه به همسر، بی احترامی کردن است. در ازدواج موفق، زوجین عاشق همیشه به هم احترام می گذارند و همدیگر را ستایش می کنند. به دلیل وجود داشتن این حس اعتماد، این زن و شوهر خوب با هم صحبت می کنند و به جای بحث کردن بی مورد، خیلی زود به توافق می رسند. بین این زن و شوهرها تعارض کمی وجود دارد و کارهای تیمی بیشتری انجام می دهند. اگر به همسر خود مدام بی حرمتی می کنید پس باید به عشق خود شک کنید.

 

نشانه های عدم علاقه به همسر صد در صد است؟

البته باید در نظر داشته باشید که فقدان یک یا چند ورد در رابطه شما، به این معنی نیست که شما اصلا همسر خود را دوست ندارید. اما احتمال دوست نداشتن شما وجود دارد و باید ان را جدی بگیرید. در این شرایط رابطه عاشقانه شما در خطر است و به کمک احتیاج دارید.

» همچنین بخوانید : 

خیانت پایان راه زندگی زناشویی نیست

دلیل خیانت مردان به زنان در رابطه زناشویی از لحاظ علمی

مطالب مشابه را ببینید!