چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مدل روتختی لاکچری و بسیار زیبا برای عروس + تصاویر

روتختی آخرین مرحله زیباسازی اتاق خواب است و نقش بسزایی در زیبایی و آرامش اتاق خواب شما دارد، در این مطلب زیباترین مدل های روتختی عروس را مشاهده می کنید.

انواع مدل روتختی عروس

روتختی دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد را تکمیل می کند، با انتخاب مدل روتختی از بین مدل های شیک و جدید می توانید اتاق خوابی زیبا داشته باشید که البته انتخاب آن شاید برای عروس سخت باشد. روتختی در زیبایی تخت و اتاق خواب بسیار موثر است پس باید در انتخاب آن دقت کنید، روتختی عروس باید از بین مدل های روز و لاکچری انتخاب شود که نمونه های آن را در زیر مشاهده می کنید.

مدل روتختی

شیک ترین و جدیدترین مدل روتختی عروس

روتختی یکی از عناصر کلیدی در اتاق خواب می باشد که ظاهر اتاق را بسیار زیبا می کند، باید حواستان باشد که روتختی باید با رنگ دکوراسیون اتاق خواب ست باشد. اگر شما هم جزو عروس خانم هایی هستید که در حال تکملی کردن جهیزیه تان می باشد و هنوز هم مدل روتختی شیکی انتخاب نکرده اید می توانید مدل روتختی سال 2018 را مشاهده کنید و از آن ایده بگیرید.

رنگ روتختی عروس هر چه روشن تر باشد زیباتر می شود از رنگ های تیره برای روتختی می توانید استفاده کنید، بهترین رنگ برای روتختی عروس رنگ صورتی، کرمی، بنفش و ابی فیروزه ای می باشد.

مدل روتختی

تصاویر روتختی ترکیه ای و شیک عروس خانم

انتخاب روتختی عروس به سلیقه شما بستگی دارد و می توانید از طرح های گل گلی، ساده، کلاسیک و … بهره ببرید. اگر اتاق خواب شما کوچک است بهتر است طرح های ساده را انتخاب کنید تا اتاق خواب شما دلبازتر شود.

مدل روتختی

عکس روتختی اسپرت عروس

مدل روتختی

روتختی عروس سلطنتی

مدل روتختی

عکس های مدل روتختی عروس رنگ روشن و زیبا

مدل روتختی

انواع دکوراسیون اتاق خواب عروس

مدل روتختی

مدل روتختی عروس شیک و جدید

مدل روتختی

مدل روتختی ساتن ابریشم

مدل روتختی

مدل روتختی فیروزه ای رنگ

» همچنین بخوانید : 

مدل جدید روتختی و ملحفه با طرح بهاری

تصاویر مدل روتختی های سه بعدی

مطالب مشابه را ببینید!