مجله تاپ‌ناز‌

خانمها با این مدل موها جوانتر می شوید

مدل موهایی که سن شما را کم می کنند

خانم های با مدل موهای خاص می توانند سن خود را کمتر نشان دهند. اما کدام مدل مو برای شما مناسب است و شما را جوانتر نشان می دهد؟ اگر می خواهید بدانید چه نوع مدل مویی برای شما مناسب است این مطلب را تا آخر بخوانید.

 

مدل موهای حالت دار

مدل موهای حالت دار

 

موهای حالت دار هم زیبا هستند و هم به عنوان مدل موی جوانان شناخته می شود. شما می توانید به موهای خود حالت دهید، اما باید مراقب باشید که در این کار افراط نکنید. کافی است کمی به موهای خود تاب دهید تا جوان تر شوید.

 

مدل موی پیکسی

مدل موی پیکسی

برای داشتن مدل موی پیکسی باید جسارت خاصی داشته باشید. این مدل مو مو کمی قدیمی است اما هنوز طرفداران زیادی دارد و می تواند سن شما را کمتر نشان دهد. این مدل مو برای خانم های میانسال گزینه ای عالی است و بسیار مناسب است.

 

مدل موی لایه ای

مدل موی لایه ای

 

مدل موهای لایه ای یکی از محبوب ترین مدل موها بین خانم ها است. این مدل مو چهره را دگرگون می کند. اگر می خاهید از این مدل برای کم کردن سن خود استفاده کنید باید قد موهایتان متوسط باشد.

 

مدل هایلایت بلوند

مدل هایلایت بلوند

هایلایت مو یکی از مدل های محبوب هالیوودی می باشد. این مدل شما را بسیار جذاب می کند و سن شما را چندین سال کمتر می کند.

 

موی بلوند کوتاه

موی بلوند کوتاه

موهای بلوند باعث می شوند شما جوان تر به نظر برسید به شرط اینکه بدانید که چه مدلی به آنها بدهید. یکی از مدل هایی که به کارتان می اید مدل موی کوتاه است. موهای خود را تا بالای شانه کوتاه کنید و بعد از بلوند کردن آنها، از حوان تر شدن چهره خود لذت ببرید.

 

مدل موی بلند و ساده

مدل موی بلند و ساده

 

اگر می خواهید بدون کوتاهی یا رنگ کردن موهایتان جوان تر به نظر برسید، ما مدل صاف ساده را به شما پیشنهاد می دهیم. کافی ست موهایتان را صاف و دورتان باز کنید. در این مدل، فرق کج به فرق وسط اولویت دارد.

 

مدل مو تا روی شانه

مدل مو تا روی شانه

اگر از موهای بلند خود خسته شده اید و موهای کوتاه را هم نمی پسندید، پیشنهاد ما به شما این است که آنها را تا روی شانه کوتاه کنید. این مدل هم شما را جوان می کند و هم یک مدل متنوع برای موهای شما است.

 

مدل موی فر کوتاه

مدل موی فر کوتاه

اگر موهای شما کوتاه است، مدل فر هم یکی از مدل های مناسب برای شما است. اگر موی فر دارید شانس با شما است. اگر نه، می توانید به سادگی و با بیگودی و فرکننده های مو آنها را فر کنید و از جذابیت آن بهره ببرید.

» همچنین ببینید : آموزش تصویری مدل موی فرفری موج دار

مدل موی مصری

مدل موی مصری

 

مدل موی مصری یکی از مدل موهای پرطرفدار میان خانم ها است. اگر موهایی صاف دارید این مدل گزینه ای خوب برای موهای شما است. برای جذاب شدن می توانید جلوی موهای خود را کمتر از پشت موها کوتاه کنید، به گونه ای که قد آن موازی چانه تان پایین بیاید.

 

مدل موی کج حالت دار

مدل موی کج حالت دار

 

موهای خود را کمی حالت بدهید و آنها را به سمتی جمع کنید. این مدل مو حداقل ده سال سن شما را کمتر نشان می دهد. البته برای این مدل لازم است که قد موهای شما بلند باشد.

 

مدل موی چتری

مدل موی چتری

مدل موی چتری روی پیشانی را می پوشاند، چشم را به سمت خود جذب می کند. این مدل مو بیشتر بین نوجونان دیده می شود و تا جد زیادی سن را کم می کند.

» همچنین ببینید :

عکس از شیک ترین مدل موی زنانه و دخترانه جدید

تصاویری از شیک ترین مدل مو با بند مو

مدل های مجلسی آرایش موی زنانه

مطالب مشابه را ببینید!