مجله تاپ‌ناز‌

روش های پروتز لب در خانه و با مواد طبیعی و راحت

با پروتز لب می توانید لب های بزرگ و حجیم داشته باشید و در خانه بدون داشتن عمل جراحی و بدون هیج گونه عوارضی این کار را نجام دهید. در این نوشتار روش های خانگی پروتز لب را معرفی می کنیم.

چند روش خانگی پروتز لب طبیعی

خیلی از خانم ها ترجیح می دهند لب های بزرگ و گوشتی داشته باشند زیرا باعث زیبایی می شود و لبخند زنان را جذاب تر می کند. خیلی از خانم ها البته خوش شانس نیستند و لب های زیبایی ندارند. اگر شما هم لب باریکی دارید وی می خواهید بدون عمل و تزریق ژل، لب های بزرگی داشته باشید وی توانید از روش های خانگی و بدون عوارض استفاده کنید و به خواسته خود برسید.

روش های پروتز لب در خانه و با مواد طبیعی و راحت

روش های پروتز لب طبیعی

روش اول

اولین کاری که برای بزرگ شدن لب هایتان باید انجام دهید لایه برداری است تا جریان خون در آن بیشتر شود، با انجام این کار لب های شما خوش رنگ می شود و بزرگ تر می شود. برای لایه برادری می توانید از کمی شکر معمولی یا قهوه ای استفاده کنید و آن را به لب هایتان بزنید و سپس با مسوارک روی آن بکشید.

روش دوم

این روش ساده هم می تواند باعث حجیم شدن لب های شما شود و فقط نیاز به استفاده از قالب یخ دارید. هر روز یک قالب یخ روی لب قرار دهید و ماساژ دهید تا لب هایی به رنگ قرمز و برجسته داشته باشید.

 روش سوم
در این روش باید از براق کننده های گیاهی استفاده کنید. براق کننده ها با اسانس دارچین و زنجبیل می توانند باعث بزرگ و حجیم شدن لب های شما شود.

 

روش های پروتز لب در خانه و با مواد طبیعی و راحت

روش های پروتز لب بدون جراحی

روش چهارم

می توانید با مسواک کشیدن به لب آنها را بزرگ کنید. فقط کافی است که یک مسواک خشک به لب هایتان بکشید تا لب های قرمز رنگ، نرم و گوشتی داشته باشید.

می توانید این روش های ساده را امتحان کنید تا دیگر بدون نیاز به عمل پروتز لب، لب هایی بزرگ داشته باشید.

 

مطالب مشابه را ببینید!