مجله تاپ‌ناز‌

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب می کنند

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب می کنند

اگر می خواهید زندگی شما عاشقانه باشد باید به زن خود بسیار محبت کنید و زنان به مردی نیاز دارند که همیشه بتواند باعث خوشحالی شان شود و مرتب جملات عاشقانه بگوید و به محبت کند.

جملات عاشقانه را چطور باید بیان کنیم؟

دنیای زن و مرد تفاوت دارد. خیلی از مردان دوست دارند همسرشان را خوشحال کنند و عشق خود را به او نشان دهند اما نمی دانند چطور این کار را انجام دهند و در واقع از معجزه جملات عاشقانه بی خبر هستند. اگر می خواهید وارد دنیای همسرتان شوید اما نمی دانید به او چه بگویید و از کچا شروع کنید، بهتر است این مطلب تاپ ناز را بخوانید تا شاهد اتفاقات خوب در زندگی مشترک خود باشید.

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب می کنند

جملات عاشقانه ای که زنان دوست دارند از شما بشنوند

چقدر خوشگلی، چقدر زیبایی، واقعا قشنگی

تعریف از زیبایی زن همیشه برای او جذاب است و باعث شگفت زده شدن او می شود مخصوصا اگر شخصی که از او تعریف می کند همسرش باشد. اما بعضی از مردان از تحسین زیبایی همسر خود امتناع می کنند و فکر می کنند با گفتن این جملات باعث خود پسندی زن می شوند و یا اینکه آنان می گویند زن ما خودش می داند که زیاد هم زیبا نیست که از قشنگی اش تعریف کنیم. اما مردان باید به این نکته توجه ککند که زن ها دوست دارند ظاهرشان مورد ستایش مردشان قرار بگیرد و به آنها بگویید که چه چهره زیبایی دارند حتی اگر واقعا زیبا هم نباشند.

تعریف از زیبایی خانم ها حس غرور را به آنها القا می کند اما بی گدار نباید به آب بزنید و برای تعریف از یبایی همسر خود باید حتما دلیل داشته باشید زیرا او علت اینکه به او گفته اید زیباست را از شما خواهد پرسید.

بخوانید : جملات عاشقانه

تو خیلی خاص هستی

گفتن این جمله که نو خیلی خاصی از سوی مردان به همسرشان باعث حس خوب و مورد توجه قرار گرفتن و قدردانی شما از او خواهد شد و باید روی ویژگی های مثبتش هم تمرکز بیشتری داشته باشید و آنها را پررنگ تر کنید.

ان جمله باعث می شود که زن ها فکر کنند که بی همتا و نمونه هستند و کسی مانند او نمی تواند شما را خوشبخت کند و هیچ یک از گزینه های ازدواج مانند او نمی تواند برای شما مورد پسند و مناسب واقع شود.

با تو همه چی بی نظیر است

زن ها مایل هستند که همسرشان به او و رابطه با او افتخار کنند و به دلیل آرامش رابطه شان از آنها تشکر کنند. این قدردانی که به شکل های مختلف مانند وقت گذراندن بیشتر با همسر و … صورت می گیرد زن را بسیار خوشحال می کند و باعث می شود زن برای بیشتر درک کردن همسرش تلاش کند و محیط منزل را برای آرامش بیشتر همسرش و وقت گذراندن دو نفره آماده کند.

دوستت دارم

اگر می خواهید که همسرتان را عاشق خود بکنید به او بگویید که دوستش دارید این جمله را با دادن یک شاخه گل و هدیه بی مناسبت، پیام های احوال پرسی در طول روز به او ثابت کنید. این کارها باعث می شود رابطه شما بسیار قوی و عاشقانه شود.. باید مراقب تمام حرف هایی که بین شما رد و بدل می شود و همه قول هایی که می دهید باشید. اگر این قول ها را عملی نکنید بر دیدگاه همسرتان تاثیر مثبت می گذارید.

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب می کنند

متاسفم

اگر با همسر خود بحثی داشته باید و دلخوری میان شما به وجود آمده است بهتر است غرور خود را کنار بگذارید و از او عذرخواهی کنید. عذرخواهی کردن از همسر در این مواقع باعث می شود که او تاسف واقعی شما را ببیند و پس از این دلخوری ها مورد دلجویی قرار گیرند.

هیچ وقت نباید از بطع زنانه سوء استفاده کنید و بعد هم با گفتن ببخشید کار را خاتمه دهید. لازم است پس از عذرخواهی کردن شروع به توصیح دادن و دلیل تراشی نکنید زیرا این کار می تواند ناراحت کننده ترین واکنش پس از دعوا برای یک زن باشد.

 

همه چیز را درست می کنم

اگر برای راحتی همسر خود تلاش می کنید بهتر است با بیان این جمله در مواقع اضطراب و غمگین بودن جمله جادویی همه چیز را درست می کنم را به کار ببرید و به همسرتان آرامش دهید. بیان کردن این جمله همسر شما را خیلی آرام می کند و اعتمادش به زندگی مشترک را بیشتر می کند.

 

بیا صحبت کنیم

اگر همسر شما از چیزی نگران است اما به شما چیزی نمی گوید شاید منتظر جرقه ای از سوی شما است که سر درد دلش را باز کند. اگر تغییر رفتار همسر خود را دیدید اما دلیل آن را نمی دانید به او پیشنهاد گفت گو بدهید و به او بگویید که حرف هایش اهمیت دارد.

بیشتر : متن عاشقانه

مطالب مشابه را ببینید!