مجله تاپ‌ناز‌

برنامه کودک مدرسه موش ها دهه شصت و دانلود آهنگ تیتراژ این مجموعه

مدرسه موش ها

مدرسه موشها و دانلود آهنگ سریال مدرسه موش ها

برنامه مدرسه موش ها بخشی از یک جُنگ بود، این جُنگ 11 قستی در سال 1360 پخش می شد و قرار بود بچه ها را تشویق به مدرسه رفتن کند. برنامه عروسی مدرسه موشها به کارگردانی مرضیه برومند، عروسک گردانان و صداپیشگانی مانند ایرج طهماسب، حمید جبلی و فاطمه معتمدآریا ساخته شده است.

سری اول مدرسه موشها

گروه کودک شبکه اول، طرح ساخت این بخش را به مرضیه برومند سفارش داد. البته آن موش ها با موش های نسخه نهایی تفاوت داشتند، خیلی بی رنگ و بی رو بودند و به جز دو شخصیت  کُپُل و عینکی بقیه شکل نگرفته بودند.

صوفیا محمودی، شعر می رم مدرسه. جیبام پر از فندق و پسته را سرود و محمدرضا عقیلی آهنگ این کار را تنظیم کرد. بیشتر متن سریال مدرسه موش ها را احمد بهبهانی نوشت.

شاعر شعر ک مثل کپل که برای تیتراژ سریال مدرسه موش ها استفاده می شد کاری از سید ابوالقاسم حسینی ژرفا یکی از روحانیون شیعه است.

مدرسه موش ها

سری دوم مدرسه موشها

به دلیل استقبال یاد مردم سری دوم مدرسه موش ها هم در 104 قسمت ساخته شد و به نمایش درآمد و آخرین قسمت آن در سال 63 جمعه ظهرها به نمایش گذاشته شد. سال 1363 در دوره اوج این سریال، شهر موش ها ساخته شد و در سال 1364 به نمایش گذاشته شد.

[button color=”red” size=”small” link=”http://dl.topnaz.com/music/2018/10/Madreseye_Mooshha_2.zip” icon=”” target=”false”]دانلود[/button]

همچنین بخوانید : دانلود آهنگ لوک خوش شانس

مطالب مشابه را ببینید!