مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی و عکس های مهدیه نساج + اطلاعاتی از زندگی شخصی وی و ازدواجش

در این قسمت بیوگرافی کامل مهدیه نساج بازیگر ایرانی را قرار داده ایم. او به دلیل بازی در سریال زیر پای مادر معروف شد و ازدواج کرده است. در ادامه عکس های جذاب این بازیگر را هم مشاهده می کنید.

بیوگرافی مهدیه نساج

مهدیه نساج بازیگر متواد 21 آبان سال 1360 در تهران می باشد. او لیسانس کارگردانی سینما از دانشگاه سوره را دارد و هم اکنون دانشجوی روانشناسی بالینی است.

ورود به عرصه بازیگری

مهدیه نساج بازیگری را از سال 87 در سریال چل تیکه به کارگردانی امیر فیضی شروع کرد و سپس در کلاس های استاد سمندریان شرکت کرد.

بعد از اتمام آن، دوره های موسسه کارنامه و سپس متد اکتینگ را زیر نظر دکتر مسعود دلخواه گذراند.

نخستین سریال مهیه نساج

او در سریال زیر پای مادر در نقش سارا ایفای نقش کرد و در سریال مینو هم که قرار است بزودی پخش شود حضور دارد. او در عرصه تئاتر هم فعالی است و در نمایش هایی مانند شب بخیر مادر در خانه هنرمندان ایران، مل پامنی به کارگردانی بابک مهری، می خواستم اسب باشم، بر فرش تندرو به کارگردانی دکتر محسن معینی، من از ارتفاع می ترسم جشنواره فجر 91، شبی که آتیلا مرد جشتواره تئاتر دانشگاهی و … شرکت داشته است. او در تعدادی فیلم کوتاه در جشنواره جهانی مانند کن و سئول هم حضور درخشانی داشته است.

سریال ها و فیلم های مهدیه نساج

فیلم لابی به کارگردانی محمد پرویزی | فیلم گلدن تایم به کارگردانی پوریا کاکاوند | سریال آسپرین به کارگردانی فرهاد نجفی | سریال زیر پای مادر به کارگردانی بهرنگ توفیقی

مهدیه نساج

ازدواج و همسرش

اطلاعاتی در خصوص ازدواج مهدیه نساج در دسترس نمی باشد. از عکس هایی که در اینستاگرام منتشر کرده است می توان تشخیص داد که ازدواج کرده و یک دختر دارد. البته طبق اخباری که در بعضی از سایت ها منتشر شده است او سال ها پیش ازدواج کرده است.

مهدیه نساج

بازی در سریال مینو

مهدیه نساج در سریال مینو که از شبکه یک سیما پخش می شود در کنار عباس غزالی ایفای نقش کرده است.

مهدیه نساج

عکس های اینستاگرامی مهدیه نساج

جدیدترین عکس های مهدیه نساج را در این قسمت مشاهده می کنید.

مهدیه نساج

بیوگرافی مهدیه نساج

مهدیه نساج

عکس های مهدیه نساج

مهدیه نساج

عکس های اینستاگرامی مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج

منبع تصاویر : Instagram

مطالب مشابه را ببینید!