مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی مهسا کاشف؛ عکس های خصوص و خانوادگی مهسا کاشف

عکس های مهسا کاشف و بیوگرافی مهسا کاشف

مهسا کاشف، زاده سال 1372 در شهر تهران است و اصالتا تبریزی است. او دانشجوری رشته هنر است. اومدرک کارشناسی نمایش بازیگری را دارد. این بازیگر فعالیت هنری اش را از سال 92 آغاز کرد. او در کلاس های استاد حمید سمندریان شرکت کرده است و زیر نظر اساتیدی همچون پانته آ پناهی و … آموزش دیده است. او اولین بار در فیلم خواب راحت به کارگردانی ارش قادری بازی کرده است. او همچنین در سریال آنام نیز ایفای نقش کرده است.

 

 

بیوگرافی مهسا کاشف؛ عکس های خصوص و خانوادگی مهسا کاشف

عکس های مهسا کاشف بازیگر زن ایرانی

شروع بازیگری

نحوه شروع بازیگری هم به این ترتیب بود که در اواخر آموزش بایگری با کارگردانی ایرانی آرش قادری اشنا شد و در فیلم یه خواب راحت در سال 1392 بازی کرد.

 

بیوگرافی مهسا کاشف؛ عکس های خصوص و خانوادگی مهسا کاشف

بیوگرافی کامل مهسا کاشف

فیلم ها و سریال های مهسا کاشف

نخستین سریالی که در آن بازی کرد سریال نفس گرم در سال 1394 بود که در نقش یک پرستار و در یکی از نقش های فرعی بازی کرد.

سریال نفس گرم به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور ساخته شده است و در شبکه یک پخش شد.

این سریال یک ملودرام اجتماعی است و داستان آن دربارهٔ زنی بنام «ملیحه» است با اعتقادات بالای مذهبی، در مسیر داستانی سریال اتفاقاتی برای او رخ می‌دهد که به نوعی مسیر زندگی و اعتقادی اش را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. بنا به گفته کارگردان سریال در طرح اولیه نقش اول داستان یک مرد بوده که بعدها دچار تغییر شده‌است.

در سال 1395 در سریال چرخ و فلک در کنار مهران احمدی، میلاد کی مرام و لیلا اوتادی ایفای نقش کرد. چرخ فلک نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد، بهرام عظیم‌پور و احسان عبدی‌پور و تهیه‌کنندگی مجید مولایی است.

او در سریال آنام به کارگردانی جواد افشار در سال 1396 ایفای نقش  کرد. در این سریال در کنار مهرانه مهین ترابی، عبدالرضا اکبری و مجید واشقانی ایفای نقش کرد.

آنام نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه و کارگردانی جواد افشار و به نویسندگی امیرعباس پیام است که در سال ۱۳۹۶ تولید شده‌ است.

داستان زندگی زنی میانسال به نام مارال است که زندگی پر ماجرا و سختی را پشت سر گذاشته و با تکیه بر قدرت اراده اش توانسته خود و خانواده اش را به آرامش و آسایش برساند. اما برملا شدن رازی، این آرامش را از او سلب کرده و زندگی اش را دوباره دچار تلاطم بزرگی می‌کند. او در می‌یابد تمام کسانی که عاشقش بوده و دوستش داشته‌اند، جنایات بزرگی در حق او مرتکب شده‌اند. پس تصمیم می‌گیرد برای به دست آوردن هر آنچه که به ناحق از او گرفته شده، بجنگد.

بیوگرافی مهسا کاشف؛ عکس های خصوص و خانوادگی مهسا کاشف

جدیدترین عکس های Mahsa Kashef

جراحی زیبایی

او می گوید که تا به حال هیچ عمل جراحی زیبایی نداشته است و به زیبایی طبیعی علاقه دارد و بسیار از عمل جراحی هم می ترسد.

ازدواج و همسر مهسا کاشف

او هنوز ازدواج نکرده است و مجرد است و فعلا روی بازیگری تمرکز دارد.

 

بیوگرافی مهسا کاشف؛ عکس های خصوص و خانوادگی مهسا کاشف بیوگرافی مهسا کاشف؛ عکس های خصوص و خانوادگی مهسا کاشف مهسا کاشف مهسا کاشف مهسا کاشف مهسا کاشف مهسا کاشف مهسا کاشف

مطالب مشابه را ببینید!