مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی مهشید جوادی ؛ زندگی خصوصی مهشید جوادی و عکس های این بازیگر

بیوگرافی کامل بازیگر خوب کشورمان مهشید جوادی را در این قسمت قرار داده ایم. در ادامه اطلاعاتی از زندگی شخصی، ازدواج، کارنامه هنری و … را آماده کرده ایم و عکس های مهشید جوادی و همسرش را هم قرار داده ایم.

بیوگرافی مهشید جوادی

مهشید جوادی بازیگر ایرانی زاده مهر سال 1374 در ارومیه است. نخستین تجربه بازیگری او در سریال آنام بود که در نقش مارال ایفای نقش کرد و به دلیل بازی در این سریال شناخته شد. او سابقه بازی در تئاتر را نیز دارد. به جز سریال آنام در سریال دریا نیز ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی مهشید جوادی

ازدواج مهشید جوادی

او در حال حاضر مجرد است و فعلا تمرکز بر روی بازیگری دارد.

بیوگرافی مهشید جوادی

بازی در سریال آنام

مهشید جوادی بازیگر کم سن و سال کشورمان در سریال آنام در نقش جوانی مارال که در میانسالی گلچهره سجادیه ایفای آن را برعهده دارد ، مقابل دوربین رفت و توانست از تجربه بازیگران خطه آذربایجان و هنرمندانی دیگر از جمله سیروس گرجستانی بهره مند شود.

بیوگرافی مهشید جوادی

نحوه ورود به عرصه بازیگری

او به صورت خیلی اتفاقی وارد این حرفه شده است و قبل از اینکه به عرصه بازیگری وارد شود در مورد آن فکر نکرده بود و برنامه ریزی هم نداشته است.

بیوگرافی مهشید جوادی

موضوع سریال در مورد کسی نیست

در شبکه ها اجتماعی گفته شد که شخصیت مارال در این سریال شبیه به زندگی خصوصی یکی از بازیگران این سریال است که این بازیگر گفت داستان این سریال را نویسنده نوشته و کسی در نگارش آن دخالتی نداشته.

بیوگرافی مهشید جوادی

فعالیت در تئاتر

مهشید جوادی در تئاترهای مختلفی در شهر ارومیه و تهران روی صحنه رفته است و در سال 95 در سریالی که در مورد دریاچه ارومیه به نام دریا پخش شد شرکت کرده است.

بیوگرافی مهشید جوادی

علاقه به نقاشی و مطالعه

او به جز هنر بازیگری به نقاشی نیز مشغول است و مدت ها است که نقاشی رنگ روغن روی مقوا را انجام می دهد. در مورد مطالعه کردن هم می گوید که قبلا زیاد اهل مطالعه نبود ولی پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه به شدت مطالعه می کند.

 

بیوگرافی مهشید جوادی بیوگرافی مهشید جوادی

مطالب مشابه را ببینید!