مجله تاپ‌ناز‌

ترفندهای آرایشی برای خانم ها در محل کارشان

arayeshi e1526119378218

خانم های شاغل می توانند در کمترین زمان زیباترین آرایش را داشته باشند و خیلی سریع به منظور رفتن به محل کار خود آرایشی طبیعی داشته باشند.

ترفندهای آرایشی ویژه خانم های شاغل

خانم های شاغلی که هر روز باید بیرون از محیط خانه در جایی مشغول به کار باشند باید هر روز صبح زمانی خاص را برای آرایش کردن قرار دهند و آرایشی ملایم و زیبا و البته طبیعی داشته باشند. با استفاده از ترفندهای آرایشی می توان در کمترین زمان چهره ای آراسته و زیبا داشت. در این مطلب این ترفندهای آرایشی را مشاهده می کنید.

داشتن مژه های ضخیم و پرپشت

برای داشتن مژه های پرپشت باید قبل از زدن ریمل، کمی پودر بچه به مژه ها بزنید و سپس ریمل بزنید. بعد از ریمل زدن شاهد پرپشت شدن مژه های خود خواهید شد که با این روش به آسانی محقق می شود.

arayeshi e1526119441348

از بین بردن سیاهی زیر چشم

برای اینکه سیاهی زیر چشم شما معلوم نشود باید قبل از کرم زدن، زیر چشم را با کانسیلر بپوشانید تا سیاهی پوشیده شوند و سپس کرم بزنید تا پوست شما صاف و یکدست باشد.

ترمیم رژلب شکسته

رژ لب های شکسته را دور نیندازید زیرا با استفاده از یک ترفند آرایشی می توانید از آنها باز هم استفاده کنید. باید آنها را ذوب کنید به این صورت که آنها را روی یک قاشق بگذارید و به ارامی به سمت حرارات ببرید و درون یک طرف کوچک نگهدارید.

اسفنج های آرایشی را دریابید

اگر می خواهید که آرایش شما ماندگار باشد بهتر است به جای اینکه با انگشت کرم بزنید از اسفنج های آرایشی بهره ببرید. اسفنج آرایشی را در ابتدا مرطوب کنید.

» همچنین بخوانید :

آموزش چند ترفند آرایشی برای خانم های تنبل که وقت آرایش هم ندارند

جالب ترین ترفند های آرایشی و زیبایی

مطالب مشابه را ببینید!