مردی پس از قتل دو همسرش خودکشی کرد

قتل,خونریزی,کشتن همسر

 

قاتل فراری که در شهرستان نمین همسر دوم خود را کشته بود با گلوله به حیات خود خاتمه داد.

در حادثه‌ای که ظهر روز گذشته در شهر نمین رخ داد قاتل فراری از تهران که همسر اولش را به قتل رسانده بود بعد از حضور در منزل همسر سابق‌اش در نمین وی را نیز به قتل رساند و خود نیز خودکشی کرد.

بر اساس اعلام فرمانده انتظامی شهرستان نمین این قاتل در حالی که متواری بود به صورت مخفیانه در نمین حاضر شده و با حیله وارد منزل همسر سابق‌اش شده و بعد از به قتل رساندن وی با شلیک گلوله خودکشی کرده و به زندگی‌اش پایان داده است.

مسعود سلحشور با بیان اینکه پلیس به محض اطلاع در محل حاضر شده و تحقیقات خود را آغاز کرده است، اظهار داشت: به نظر می‌رسد فرد قاتل از حالت آرامش عادی به دور بوده و با عصبانیت و دلهره و همچنین احساسات روانی شدید بعد از اینکه همسر سابق‌اش را از روی خصومت به قتل رسانده در ناهنجاری رفتاری به زندگی خود نیز پایان داده است.

وی خاطرنشان کرد: پلیس به محض اطلاع از این ماجرا در محل حاضر شده و جسد همسر سابق و قاتل را به سردخانه انتقال داده تا برای انجام بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی انتقال داده شود.

اما همسایگان نیز به دنبال رخداد این حادثه ناگوار با دلهره و ترس از شنیدن صدای شلیک گلوله کلت کمری به کوچه آمدند و سراسیمه منزل فرد متوفی را از طریق آیفون مورد بررسی قرار داده و با نامفهوم بودن وضعیت پلیس را در جریان امر قرار دادند.

به گزارش فارس،این قاتل که اهل رباط کریم تهران است چند روز پیش همسر خود را به قتل رسانده و فراری بود که پلیس نیز بعد از کسب اطلاعات او را تحت تعقیب قرار داده بود و با احتمال حضور در نمین و در کنار همسر سابق‌اش عملیات پلیس منجر به کشف جسد بی‌جان قاتل و همسرش شد.

علل این حادثه با تشکیل پرونده در دادسرای نمین در حال بررسی است

مطالب مشابه را ببینید!