مجله تاپ‌ناز‌

زوجی پس از 24 سال ازدواج فهمیدند خواهر و برادر هستند!

ازدواج خواهر و برادر

زن و مردی که بعد از ازدواج متوجه شدند خواهر و برادر هستند!

زن و مرد پاکستانی بعد از 24 سال زندگی مشترک متوجه شدند که خواهر و برادر هستند. این زن و مرد از نسبت خونی اطلاعی نداشتند و تصور می کردند که دختر عمو و پسر عمو هستند. این زوج 24 سال از زمان ازدواجشان می گذشت تا اینکه راز عجیبی فاش شد و باعث که شوکه شوند. مادربزرگ با افشا کردن یک راز بزرگ زندگی این زن و مرد را زیرو رو کرد و تبدیل به یک کابوس عجیب کرد.

 

 

به گزارش پارس ناز زمانی که انها با هم قصد ازدواج کرده بودند فکر می‌کردند که با هم پسر عمو و دختر عمو هستندو با همین نسبت فامیلی با هم ازدواج کردند.اما مادر بزرگ انها با افشای رازی قدیمی به آنها گفت که نسبت آنها با هم خواهر و براری هست و این دو با هم خواهر و برادر بودند.

همچنین : این فوتبالیست معروف 8 سال با خواهرش رابطه جنسی داشته!!!

ازدواج با محارم و خواهر و برادر

واقعیت و رازی که باعث شوکه شدن این زوج شده و آنها سر در گم و مات تصمیم به جدایی ناگزیر گرفتند.زیرا با این نسبت دیگر نمیتوانند با هم زندگی کنند و باید هر چه زودتر از هم جدا شوند.همانند هایي از این موارد در دنیا چندان رویت شده که افرادی بدون این کهاز نسبت نزدیک

 

هم آگاهی داشته باشند با هم ازدواج میکنند و بعد ها به واقعیت تلخیمی رسند که اخر و اتمام زندگی خوش آنها را رقم می‌زند.پایانی که والدین و اطرافیانشان برایشان رقم میزنند و با نگفتن واقعیت و افشاگری به موقع اینسرنوشت بد و شوم را برای زن و شوهرها رقم می‌زنند.

 

چرا ازدواج محارم با یکدیگر حرام هست؟

به باور خداوند حکیم مصالحی برای اینکار در نظر داشته هست. علت این دستور، آیه 23 سوره نساء هست. در این آیه خداوند می‌فرماید: «مادران، دختران، خواهران، عمه‏‌ها، خاله‌‏ها، دختران برادران، دختران خواهران، زنانى که شما را شیر داده‌‏اند، خواهران شیری و مادران زنانتان بر شما حرام شده ‏اند.

 

و دختران زنانتان که در کنار شما میباشند، هر گاه با آن زنان هم‌بستر شده‌‏اید بر شما حرام شده‌‏اند. ولى اگر هم‌بستر نشده‌‏اید، گناهى مرتکب نشده‌‏اید. و نیز همسران پسرانتان کهاز صلب شمایند «نه پسرخوانده‏ها». و جمع کردن میان دو خواهر مگر انچه قبل هست. خداوند آمرزنده و مهربان هست».

 

بر زمینه این آیه خداوند بر مردان، ازدواج با مادر، خواهر، عمه، خاله، دختر خواهر، دختر برادر و… را حرام نموده هست. هر چند حکمت اصلى این فرمان براى ما روشن نیست، ولى مفسران در ذیل این آیه شریف به برخى حکمت‌‌هاى آن اشاره کرده‌‌اند، مثل:

 

1. همه ي آدم ها به طور طبیعى از ازدواج با محارم کینه دارند؛ به همین علت همه ي اقوام و ملل «جز افراد کمى» ازدواج با محارم را ممنوع مى‌دانند.

 

2. در بین محارم معمولا جاذبه و کشش جنسى وجود ندارد؛ زیرا محارم اغلب با هم بزرگ مى‌شوند و براى یکدیگر فرد عادى و معمولى میباشند، در حالى‌که یکى از شرایط استحکام پیوند زناشویى، جاذبه جنسى هست؛ بنابراین، اگر ازدواج در بین محارم صورت گیرد ناپایدار و سست خواهد بود.

 

3. ازدواج با غیر محارم، عامل ترویج ارتباط اجتماعی هست. به عبارت دیگر، روابط اجتماعی با ازدواج برون خانوادگی تقویت شده و انسان‌‌ها در محدوده چهاردیواری منزل‌هاي خود باقی نخواهند ماند.

همچنین : داستان عشق بازی و رابطه دختر جوان با شوهر خواهر!

مطالب مشابه را ببینید!