مجله تاپ‌ناز‌

مدل لباس حاملگی | مدل های لباس بارداری شیک و مجلسی

مدل لباس حاملگی شیک مجلسی

در این بخش تصاویر مدل لباس حاملگی شیک و مجلسی جدید را مشاهده می کنید. لباس بارداری از نوع مجلسی یا بیرونی جزو لباس های پرفروش است. دوره بارداری یکی از به یاد ماندنی ترین روزهای زندگی هر مادری است. در این مدت تغییرات بدن زنان شروع می شود و باید لباس های گشادتری که ویژه بارداری هستند را به تن کنند. در ادامه این مطلب مدل لباس های بارداری را در تاپ ناز مشاهده می کنید.

مدل لباس حاملگی

راهنمای انتخاب لباس بارداری شیک و مجلسی

شما لازم نیست در دوران حاملگی استایلتان را به صورت کامل عوض کنید و فقط کافی است مانند همیشه به همان فروشگاه همیشگی سر بزنید و لباس هایی را که قبلا تهیه می کردید این بار بسته به اینکه در کدام مرحله از بارداری هستید تهیه کنید. لباس هایی را که انتخاب می کنید یک تا چند سایز از ساز اصلی شما بزرگ تر باشند.

مدل لباس حاملگی

مثلا اگر همیشه لباس سایز 38 می پوشدید ولی می خواهید بلوزی برای ماه هفتم بارداری تهیه کنید این بلوز را در سایز 44 انتخاب کنید. راز موفقیت شما در شک پوشی در دوران بارداری استفاده از لباس هایی می باشد که پارچه های کشباف دارند. پارچه های کشبافی که قدرت کشسانی آنها زیاد است و می توانند تا چند برابر گشاد بشوند برای دوران بارداری بسیار مناسب می باشد.

مدل لباس حاملگی

نیاز نیست نگران فرسوده شدن این لباس ها بر اثر کش آمدن زیاد باشید زیرا مدت زمان استفاده شما از این لباس ها محدود می باشد و بعد از دوران بارداری و شیردهی دیگر نیازی به آنها ندارید. در ماه های آخر بارداری که قسمت میانی بدن روز به روز بزرگتر و عریض تر می شود هیچ بلوز معمولی و ساده ای نمی تواند نیاز شما را برطرف کند زیرا برجستگی شکم و پایین تنه شما در این لباس ها آشکارتر می شود

مدل لباس حاملگی

در این شرایط و در ماه های آخر بارداری استفاده از یک پیراهن بلند دکمه دار تا زیر باسن برسد می تواند نیاز شما را برطرف کند به خصوص اگر روی بلوزهای معمولی مورد استفاده قرار بگیرد و دکمه های آن باز گذاشته شود تا احساس پوشیدگی و راحتی را برای شما تامین کند.

نیاز نیست حتما ساپورت بپوشید، بیشتر خانم های باردار تصور می کنند که در این دوران محکوم به پوشیدن شلوارهای کشی و تنگ و یا ساپورت هستند و نمی توانند از شلوار جین یا شلوارهای دیگر استفاده کنند. ولی شلوارهای جین مخصوص دوران بارداری هم می توانند به اندازه کافی آسان و شیک باشند.

مدل لباس حاملگی

گاهی به تن کردن یک کت گشاد بر روی لباس های بارداری معمولی می تواند استایل شما را کامل کنند و شما را از هر نوع لباس دیگری بی نیاز کند. یک کت با استایل مردانه حالتی جمع و جور و متناسب به ترکیب لباس های شا می دهد، این کت متوسط یا خیلی بلند باشد و حتی از یک پالتوی مناسب هم می توان برای انی هدف استفاده کند و نیاز به لباس گرم ار در پاییز و زمستان برطرف می کند.

مدل لباس حاملگی

در آخر هم سعی کنید کفش های بزرگ تر انتخاب کنید. یکی از مواردی که خانم های باردار زیاد به آن توجه نمی کنند بزرگ شدن پاها است. پاهای شما در دوران حاملگی ورم می کنند و بزرگ تر می شوند و در نتیجه کفش هایی که به صورت معمول می پوشیدید به پای شما کوچک می شوند و به آنها فشار وارد می شود.

در نتیجه شما علاوه بر لباس های بارداری به کفش بزرگتری نیاز دارید که باید متناسب با فصل انتخاب گردد مثلا اگر سه ماه آخر بارداری شما در زمستان است یک بوت تحت آسان همان چیزی می باشد که به آن نیاز دارید ولی اگر در بهار و تابستان این دوران را می گذرانید یک جفت کفش کالج ساده برای شما مناسب می باشد.

مدل لباس حاملگی

مدل های لباس بارداری شیک

مدل لباس حاملگی

لباس بارداری طرح دار

مدل لباس حاملگی

مدل های لباس بارداری 2019

مدل لباس حاملگی

مدل لباس بارداری شیک کوتاه

مدل لباس حاملگی

مدل لباس بارداری مجلسی

مدل لباس حاملگی

مدل لباس های بارداری جدید

مدل لباس حاملگی

مدل لباس باردای با طرح گل

مدل لباس حاملگی

شیک ترین مدل های لباس حاملگی

مدل لباس حاملگی

لباس بارداری تیره

مدل لباس حاملگی

تصاویر لباس های بارداری شیک و جدید

مدل لباس حاملگی

لباس بارداری قرمز

مدل لباس حاملگی

مطالب مشابه را ببینید!