بیوگرافی ملانی آوانسیان + عکس های خواننده زن ملانی و همسرش زندگی شخصی و هنری

ملانی آوانسیان

ملانی خواننده ایرانی

ملانی آوانسیان (نام وی به ارمنی Մելանի Ավանեսյան) متواد 27 خرداد سال 1364 در شهر تهران است. ملانی خواننده، نوازنده و دوبلور ارمنی تبار است.

زندگی ملانی

ملانی در ۲۷ خرداد ۱۳۶۴ در خانواده ای ارمنی و اهل موسیقی در تهران به دنیا آمد.

پدر و مادر او هر دو فارغ‌التحصیل کنسرواسیون موزیک ارمنستان هستند و خود او نیز از سن ۱۱ سالگی وارد هنرستان موسیقی شده و مشغول یادگیری ساز تخصصی ویولنسل شد و بعد از گرفتن مدرک دیپلم در سال ۱۳۸۷ برای ادامه تحصیل به ارمنستان رفت.

او یک برادر به نام استیو و یک خواهر به نام رایسا دارد که آن‌ها نیز در حرفه موسیقی فعالیت می‌کنند. رایسا در ارمنستان ساکن است و یک آموزشگاه خوانندگی دارد و در همان‌جا شهرت یافته‌است. رایسا یکی از شرکت‌کنندگان فصل چهارم مسابقات های_سوپراستار بود

ملانی آوانسیان

فعالیت

فعالیت اصلی ملانی در ساز ویولنسل است، اما او از سال ۱۳۸۸ کار خود را به عنوان خواننده همراه با نوازندگی آغاز کرد که به علت محدودیت‌ها در ایران، در نماهنگهای منتشر شده حضور نداشت و مهمترین نماهنگ وی «عاشق‌تر میشم» نام داشت که در استودیوی تلویزیون گرجستان اجرا شد.

وی تا کنون با خواننده‌هایی از جمله آرمین ۲ای‌اف‌ام، ساسی مانکن و بنیامین بهادری نیز همکاری داشته‌است.

ملانی آوانسیان

دوبلاژ

ملانی سابقه کار دوبله نیز دارد و در دوبله پویانمایی زوتوپیا دوبله چند آهنگ آن را برعهده داشته‌است.

ملانی آوانسیان

حاشیه‌ها

در شب یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ به مناسبت عید میلاد مسیح، بنیامین بهادری کنسرتی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی ترتب داد که قرار بود در آن ملانی به عنوان نوازنده ویولنسل و برادرش استیو به عنوان نوازنده درامز در کنار بنیامین این کنسرت را اجرا کنند، که با وجود هماهنگی‌های انجام شده نیز با مطرح کردن بحث ممانعت از حضور نوازنده زن بر روی صحنه، از حضور ملانی در صحنه اجرا جلوگیری شد.

در این زمان به سفارش سلیم احمدی (مدیر برنامه‌های بنیامین بهادری)، صندلی خالی و ساز ملانی به صورت نمادین روی صحنه قرار گرفت.

آهنگ‌های آلبوم ملانی

  • بگو بیاد
  • آسمونی
  • بارون
  • چرا من!؟
  • کریسمس
  • عاشق‌تر میشم
  • هیپنوتیزم
  • من نمیبخشمت

ملانی آوانسیان ملانی آوانسیان

عکس های ملانی

ملانی

ملانی

ملانی

مطالب مشابه را ببینید!