مجله تاپ‌ناز‌

اکسسوری های مردانه ای که باعث جذابیت مردان می شود

اکسسوری هایی که مردان را شیک نشان می دهند

استفاده از انواع اکسسوری برای لباس شما شاید سخت باشد. اکسسوری مناسبی که باعث زیبا شدن ظاهر شما شود و باعث پوشاند زیبایی لباس شما نشود دشوار است. شاید فکر کنید که به دلیل اینکه اکسسوری های مردانه کم هستند، دست شما برای انتخاب باز نیست، ولی اشتباه می کنید.در این نوشتار به شما نشان می دهیم که چگونه از اکسسوری های رنگی استفاده کنید تا ظاهرتان دارای تنوعی خاص شود و با فصل بهار و تابستان هماهنگ شود تیپ شما.

 

 

جوراب های رنگی به پا کنید

در فصل بهار می توانید قوانین ست کردن لباس را فراموش کنید و رنگ جوراب را با کفش و لباستان هماهنگ نکنید. اگر به دنبال تیپ رسمی برای مصلا یک مصاحبه کاری هستید، بهتر است به قانون های قدیمی ست لباس پایبند باشیدو مثلا اگر کتی مشکی به تن دارید بهتر است جورابتان نیز مشکی باشد و یا اگر کت شما سورمه ای است باید جوراب شما هم به رنگ سورمه ای باشد و بهترین انتخاب است.

اما اگر می توانید یک تی نیمه رسمی بزنید، می توانید جوراب های رنگی به پا کنید که باعث جذابیت ظاهر شما می شوند. فصل بهار به دلیل زیبایی هایش به فصل رنگ ها معروف است و شما نیز می توانید با جوراب رنگی به ظاهرتان هیجان بدهید.

بهتر است که رنگ جوراب خود را با رنگ کروات، پیراهن و یا دستمال جیبی ست کنید. البته جوراب های رنگی خود به تنهایی بسیار زیبا هستند.

 

اکسسوری های مردانه ای که باعث جذابیت مردان می شود

 

از بند کفش رنگی استفاده کنید

شاید دیده باشید که دختر خانم ها از بندهای رنگی برای کفش خود استفاده می کنند. این اکسسوری بقدری می تواند جذاب باشد که آقایان نیز از آن استفاده کنند.بهتر است که بندهای کهنه کفش هایتان را عوض کنید و به جای آن از بندهای رنگی استفاده کنید تا ظاهر شما بسیار منحصربفرد شود.

حتما دیده اید که دخترها از بند کفش های رنگی استفاده می کنند! خب وقتی این اکسسوری می تواند انقدر هیجان انگیز باشد، چرا آقایان از آن استفاده نکنند؟! وقت آن است که بندهای کهنه کفش های خود را دور بیاندازید و به جای آن از بندهای رنگی استفاده کنید تا به ظاهرتان شخصیتی منحصر بفرد و متفاوت از دیگران دهد.

این اکسسوری خوبی که دارد این است که به سادگی می تواند با دیگر لباس ها ست شود. رنگ دستمال جیبی تان را انتخاب کنید و سپس بند کفشی که با همان رنگ تناسب داشته باشد را ببندید. اگر هم می خواهید که کفش های شما بیش از بقیه لباس ها در چشم باشد پس نیازی به ست کردن آن با بقیه لباس ها ندارید.

 

اکسسوری های مردانه ای که باعث جذابیت مردان می شود

 

گیره کراوات تان را رنگی انتخاب کنید

اکثر آقایان، گیره کراوات هایی به رنگ های طلایی یا نقره ای را می پسندند، اما مدل های رنگی آن نیز می تواند جذابیت زیادی داشته باشد که نمی توان به سادگی از آن گذشت. گیره کراوات های قرمز، آبی یا هر رنگ دیگری، کل ظاهر شما را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین اگر می خواهید ظاهری متفاوت و چشمگیر داشته باشید، به جای استفاده از گیره هایی به رنگ های خنثی، مدل های رنگی آن را امتحان کنید.

 

اکسسوری های مردانه ای که باعث جذابیت مردان می شود

 

گل های زینتی به کت تان بچسبانید

بله درست شنیدید، گل! شاید فکر کنید که بستن گل های زینتی به لباس، کاری زنانه است اما اشتباه می کنید. اگر در میان مردان تاریخ به شاعران، دولتمردان و حتی سربازان نگاهی بیاندازید، خواهید دید که این اکسسوری در میان آنها نیز مرسوم بوده است. بنابراین بدون نگرانی این اکسسوری را روی کت تان بچسبانید. گل های زینتی که برای کت ها استفاده می شوند، در اندازه های کوچک و رنگ های متنوعی بوده، بنابراین می توانید با توجه به سلیقه شخصی تان آنها را انتخاب کنید و متفاوت تر از همیشه بدرخشید.

 

اکسسوری های مردانه ای که باعث جذابیت مردان می شود

 

از جا دکمه های رنگی غافل نشوید

شاید به فکرتان نرسیده باشد اما گاهی حتی یک دکمه سر آستین یا جا دکمه رنگی هم می تواند به کل ظاهر شما تنوع دهد. از آنجا که اکثر کت ها فاقد دکمه یا جا دکمه های رنگی هستند، شما می توانید با چنین خلاقیتی بسیار بدرخشید. بنابراین زمانی که از کت های تک رنگ و کسل کننده خود خسته شده اید، به سراغ کت هایی به این شکل رفته و از جذابیت خود نهایت لذت را ببرید. مطمئنا دیگران از شما در مورد فروشگاهی که از آن کت تان را تهیه کرده اید، سوال خواهند کرد.

 

اکسسوری های مردانه ای که باعث جذابیت مردان می شود

همچنین بخوانید :
قوانین کیف و اکسسوری برای قد کوتاه ها
اکسسوری های لوکس برای خانم های خوش تیپ 30 ساله
لباس و اکسسوری های که به بدن خانم ها آسیب وارد می کند

مطالب مشابه را ببینید!