مجله تاپ‌ناز‌

ست پیراهن مردانه | پیراهن مردانه را با چه لباس هایی ست کنیم؟

ست کردن پیراهن مردان در طرح ها و رنگ های مختلف اصول خاصی دارد که باید آنها را رعایت کنید تا استایل شما ایده آل باشید و بهترین پوشش را داشته باشید.

انواع روش ست پیراهن مردانه

شاید شما هم هزینه زیادی برای خرید لباس می پردازید ولی در نهایت از تیپ و لباس های خود راضی نیستید و اصلا شما را جذاب نمی کنند، دلیل این است که شما به درستی لباس خود را ست نمی کنید. مردان خوش تیپ بیش از هر چیزی به ست بودن لباس خود اهمیت می دهند و سعی می کنند طرح و رنگ لباس را حرفه ای ست کنند.

ست پیراهن مردانه

روش ست کردن پیراهن راه راه مردانه

پیراهن مهمترین بخش تیپ و استایل مردان است که به دلیل ترکیبی است که با شلوار می سازد، هر کدام از مردان بسته به نوع سلیقه ای که دارند پیراهن های خاصی را می پسندند ولی در کل می توان قوانین کلی را برای ست کردن پیراهن ها مطرح کرد که باید هر مرد خوش تیپی این قوانین را بداند.

  • پیراهن های آستین کوتاه نوعی ز پرطرفدارترین پیراهن های مردانه هستند که برای فصل تابستان مورد استفاده قرار می گیرند، اینگونه پیراهن ها را بهتر است با کت نپوشید. پیراهن های آستین کوتاه را می توانید با انواع شلوار کتان و جین ست کنید، با پیراهن های آستین کوتاه کراوان هم جالب نمی شود و بهتر است کراوات نبندید.

ست پیراهن مردانه

نحوه ست کردن پیراهن آستین کوتاه

  • پیراهن های چهارخونه جزو پیراهن های غیر رسمی مردانه ای هستند که بین مردان جوان خیلی محبوب هستند البته ناگفته نماند که خانم ها هم پیراهن چهارخانه را برای مردان خیلی می پسندند، پیراهن چهارخانه در طرح های ریزز و درشت موجود است که می توانید آن را به صورت تکی و یا با کت بپوشید.

ست پیراهن مردانه

پیراهن چهارخانه مردانه را چگونه ست کنیم؟

  • پیراهن های مردانه که رنگ روشنی دارند می توانند رسمی و یا اسپرت باشند، پیراهن رنگ روشن رسمی را با کت و شلوار بپوشید و پیراهن رنگ روشن اسپرت را با شلوارهای رنگ شاد و شلوارهای اسلیم فیت ست کنید.

ست پیراهن مردانه

نحوه ست کردن پیراهن رنگ روشن مردانه

  • پیراهن های مردانه که رنگ تیره دارند را می توانید با شلوارهای تیره ست کنید و هم با شلوارهای روشن، اینگونه پیراهن ها معمولا ممنوعیت ست کردن با هر شلواری را ندارند.

ست پیراهن مردانه

نحوه ست کردن پیراهن مشکی

مطالب مشابه را ببینید!