مصاحبه با جذابترین زن دنیا +عکس

جذابترین زن دنیا

جذابترين زن دنيا میگوید صحبت کردن در مورد فیلم جنجالی اش بسیار راحت تر از صحبت در مورد مرد مورد علاقه اش است.
ميلا کانيس” 25 ساله اخيرا عنوان جذابترين زن زنده دنيا را از آن خود کرده است و حتي به خاطر يکي از نقش هايش در يک فيلم به صورت کاملا برهنه جلوي دوربين ظاهر ميشود که اين مسئله حواشي و جنجال بسیاری براي وي در پي داشت. اما او معتقد است صحبت کردن در مورد اين مسائل از صحبت کردن در مورد “اشتون کاچر” که مدتي است با او در ارتباط است راحت تر است.

 

میلا کانیز
به تازگي تصويري از وي روي يکي از مجلات سينمايي به چاپ رسيده است و با او مصاحبه اي در زمينه کاري و زندگي شخصي اش به عمل آمده است . او در اين مصاحبه در رابطه با برهنگي اش در فيلمهايي که در آنها نقش بازي کرده است صحبت کرده است.

 

میلا کانیز

او در اين فيلم جنجالي نقش مقابل  ” جاستين تميبرليک” را ايفا کرده است . وي مدتها با ستاره فيلم هاي ” تنها در خانه” ، مک کوارلي کالين” در ارتباط بود و بعد از 8 سال رابطه عاشقانه با او از وي جدا شد و اکنون با ” اشتون کاچر” همسر سابق “دمي مور” رابطه اي بسيار رمانتيک دارد. وي اصالتا اوکرايني است و به حرفه مدلينگ نيز مشغول است.
وي در رابطه با زندگي شخصي اش و  اشتون کاچر گفته است: به هيچ عنوان دوست ندارم زندگي خصوصي ام مورد کنکاش واقع شود. نميخواهم در مورد دوستانم و يا حتي گذشته ام و اينکه با چه کساني در ارتباط بوده ام حرف بزنم.

مطالب مشابه را ببینید!